Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

  Duygusal paylaşımlarda biraz huzursuz olabilirsiniz. Biraz çaba ile bu alanda gevşemeye çalışmalısınız. Ortaklaşa paylaşımlar ve zorunlu harcamalar ise sizi daha gerçekçi olmaya itebilir. Eşinizin maddi durumu ise sizi yakından ilgilendirmeye başlıyor. Kendi harcamalarınızı daha kontrollü yapmalı ve olası imkanları değerlendirmelisiniz.


  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız açısından hareketli zamanlar devam ediyor. Bazı değişikliklerin yaşanacağı bu dönemi istikrarlı ve toleranslı geçirmenizde yarar var. Yeni teklifler sizi harekete geçirse bile, tek başına karar almanız kolay değil. Ortaklıklarda süregelen projelerin üzerinde yeniden düşünmeniz ve destek görmeniz sizi olumlu sonuçlara götürecektir.


  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Emek vermeniz gereken pek çok konu ortaya çıkmakta. Daha fazla çalışmak ve düzen gerektiren konuları öne almak sizi hareketli kılmaya başlıyor. Kendi sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeden, iş hayatında etkinliğinizi öne çıkarabilmelisiniz. İş ortamında yeni teknikler deneyebileceğiniz olanakları kullanarak verimli olmayı başaracaksınız.


  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Duygu ve düşüncelerinizi zahmetsizce ifade edebiliyorsunuz. Bu sayede yaratıcı konularda daha farklı şeyler denemeye açıksınız. Bu konuda destek görmek ve dikkat çekici çalışmalar yapmak size güven vermeye başlıyor. Yeni hobilerle ilgilenerek kendinizi geliştirebilme fırsatı bulacaksınız. Gün içinde sevdiklerinizle ilgili konular sevindirici gelişmeler getirebilir.


  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Bugün üzerinde durduğunuz konuları daha sağlam hale getirebilirsiniz. Zira yerleşimle ilgili konularınıza odaklanmak ve çözüm aramak için zamanınız olacak. Eve ve aileye ait konularınıza gereken özeni göstermek sizi mutlu edebilir. Bu sayede özel hayatınıza çek, düzen vermeyi başarabilirsiniz. Babaya ilişkin konular da dikkat çekebilir.


  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Hayatınızın pek çok alanında yapıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu dönem zihninizi dolduran konulara yer açmak ve yakın çevrenizle ilişkilere odaklanmak gerekebilir. Birtakım konuşmalar ve iletişim gününüze hareket katarken, kardeşlerle ilgili konular size yeni sorumluluklar getirecektir. Yine de yakınlardan ya da komşulardan gelecek destekler olacak.


  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Maddi birikimlerinizi önemseyeceğiniz şartlar sizi yeni kararlara iterken parasal alanda yeni fırsatlar öne çıkabilir. Bu konuda daha tutarlı ve akılcı bir yol izlemelisiniz. Aynı zamanda beklediğiniz paralarda rahatlık yaşamanız mümkün. Ancak bütçeniz ve nakit para durumunuzla ilgili konularda özenli olmalısınız. Ekonomik davranmanızın olumlu sonuçlarını göreceksiniz.


  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Burcunuzdaki Ay?ın desteği sürmekte. Uzun zamandır yapmakta olduğunuz olanlar öne çıkarken yenilikler art arda gelmeye başlıyor. İleriye dönük pek çok düşünce taşımaktasınız ve destek görerek ilerleyeceksiniz. Hayatınızı yeniden toparlamanız ve başlangıçlarınıza devam etmeniz size başarı getirecektir. Her konuda girişim isteğiniz size kararlılık getiriyor.


  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Sizi oldukça oyalayan ve beklemek zorunda bırakan gelişmeler var. Bu nedenle sabırlı ve iyimser olmanız gerekecek. Daha çok bir hazırlanma dönemi olarak geçirmeniz gereken zamanlar söz konusu. Asla aceleci davranmamalı ve elinizdeki işlere odaklanmalısınız. Zira iş hayatında destek görmeye başlayacağınız gelişmeler olabilir.


  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Yeni planlar devreye girerken hayatınıza yenilik katabileceğini z olanaklar öne çıkmakta. Yeni hedefler konusunda daha geniş düşünmeli ve destek almaya açık olmalısınız. İçinde bulunduğunuz gruplar ve ortak çalışmalarda ise yaratıcı yanlarınızla öne çıkabilirsiniz. Daha fazla paylaşım içeren konularla beraber, iş hayatından gelebilecek maddi destekler dikkat çekebilir.


  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Bugün kariyeriniz ve işe ait konular güçlü biçimde öne çıkabilir. İş hayatında dikkat çekmek istediğiniz bu günlerde sorumluluklarınızı unutmamalısınız. Amaçlarınızda değişiklikler düşündüğünüz bu dönem önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kuşkusuz böyle bir süreçte otoritelerle ilişkilerinize önem vermeli ve destek arayışına girebilmelisiniz.


  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Kendinizi özgür hissedeceğiniz ve hayata daha olumlu bir açıdan baktığınız şartlar altındasınız. Kendinizi geliştireceğiniz her konu hayatınıza yenilik katmaya başlıyor. Zira başkalarının tecrübeleri size yeni deneyimler yaşatabilir. Bugünlerde keyif aldığınız eğitim konularında ise değişikliklere gidebileceksiniz. Sizden farklı düşünen kişilerle bir araya gelmekten mutlusunuz.

   
 2. *LavinyA*

  *LavinyA* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.403
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
  Cevap: 6 Haziran Günlük Burç Yorumları
  hımm güzel şeyler söylüyo inş her şey iyi olur diyorum, ... teşekkürler pasika :)
   
 3. Deniz_yıldızı

  Deniz_yıldızı Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  94
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: 6 Haziran Günlük Burç Yorumları
  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Kendinizi özgür hissedeceğiniz ve hayata daha olumlu bir açıdan baktığınız şartlar altındasınız. Kendinizi geliştireceğiniz her konu hayatınıza yenilik katmaya başlıyor. Zira başkalarının tecrübeleri size yeni deneyimler yaşatabilir. Bugünlerde keyif aldığınız eğitim konularında ise değişikliklere gidebileceksiniz. Sizden farklı düşünen kişilerle bir araya gelmekten mutlusunuz.
  Tşkler canım..
   
6 Haziran Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  6 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  6 haziran burç yorumları, günlük burç yorumları, burçlar hakkında detaylı bilgiler Haftanın ilk günü 6 Haziran 2011 gününe ait burç yorumlarınız Sevgili Koç, Kişisel enerjinizi kullanmadığınız zaman motivasyonunuz çok çabuk bozulabiliyor. Bugün, arkadaşlarınızla ortak bir girişimcilik örneği sergileyebilirsiniz. Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya...
 2. 6 Haziran 2012 Burç Yorumları...Melişlerimize...

  6 Haziran 2012 Burç Yorumları...Melişlerimize...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size sıkı...
 3. 6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, keyifli bir haftaortası geçirmenizi diliyor ve 6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 6 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün çevrenizdeki insanlara karşı kavgacı bir yapıya bürünebilir ya da kendi fikirlerinizi doğru ya da yanlış olsalar da iddiacı bir...
 4. 6 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  6 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  6 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, günününüzün güzel geçmesi dileğiyle 6 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün arzulu olmanızın yanında, gücünüz de yerinde olacaktır. Espirili ve neşeli davranışlarınız, girdiğiniz çevrelerde dikkat çekmenize neden olabilir. Yine bu dönemde...
 5. 6 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  6 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  6 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 haziran 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün geçirmelerini diliyor, 6 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük...

Sayfayı Paylaş