6 İsimle Karakter Testi

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
6 İsimle Karakter Testi
isimden karakter analizi yap isimden karakter analizi kişilik kişilik analizı 6 karakterli isimler
Meleklerim gerçekten güzel bir test. Testi yapmadan aşşağıya bakmayın. Bakalım sonuçlarınız nasıl olacak :D

Ayşe Ali' ye aşık hem de deliler gibi. Veli de Ayşe' ye aşık. Ardından Ayşe Ali'ye kavuşmak için ne gerekiyorsa yapmaya razı olur ve karşıya geçmek için kayıkçıya gider. Kayıkçı onu karşıya geçireceği takdirde üzerindeki bütün eşyaları ona vermesini ister. Ayşe kabul eder ve ardından kayıkçı onu karşıya geçirir.

Ayşe' yi gören mağara adamı Ayşe'ye tecavüz eder. Sonra Ayşe, Ali'nin yanına gider ve olan biteni anlatır. Ali kabul etmez. Ayşe de Veli'nin yanına gider. Veli ilk önce bana gelseydin seni kabul ederdim ama Ali'ye gittiğin için kabul edemem der. Çaresiz kalan Ayşe yardım istemek için profesörün yanına gider.

Sizden istenilen sadece haklıdan haksıza doğru olan kişileri eksiksiz sıralamak

ÖR:
1) Ali
2) Ayşe
3) Profesör
4) Veli
5) Kayıkçı
6) Mağara Adamı

Karakter analizi aşağıdadır.

Karakter Analizi
Ali : Örf ve adet
Veli : Gurur
Ayşe : Aşk
Kayıkcı : Menfaat
Profesör : Mantık
Mağara Adamı : Cinsellik

Bunları baştan sona nasıl sıraladıysanız kendi kişiliğinizde önplanda olanları sıralamış oluyorsunuz.

Ben böyle yaptım :)

1-Ayşe
2-Profesör
3-Veli (Veli bence suçsuz çünkü ilk ona gitseydi ne olursa olsun Ayşe'yi kabul edecekti.)
4-Kayıkçı
5-Ali
6-Mağara adamı

valla benim önce aşk sonra gurur örf ve adet sonra mantık sonra menfaat enson cinsellikj geldi ayol süpermiş parmaklarına sağlık canım ..........

Karakter Analizim benım ..
mantık
gurur
ask
örf ve adet
cınsellık
menfeat
ya bu kotuden ıyıye dogru olsaydı anam ozmn ne kadar kötü olurdu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
hahaha Çok yasayin emi melekler, bazilarinizin yorumuna çok güldüm.

i$te benim sonuçlar:
1. Profesör-> MantIk
2. KayIkcI-> Menfaat (ama kayIkcIda ekmek için çalisiyor da :p )
3.VeLi-> Gurur
4. Ayse-> Ask
5.Magara adamI-> Cinsellik :)meri: p.i.s. a.y.I. :D )
6.ALi-> örf ve adet (yere batsIN)

PayLasim için tesekkürler! @->>----

Geri