gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  6 kasım 2010 burç yorumları
  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule:


  Sevgili Koç,
  Bugün Eğlence, tatil, müzik ve sanatla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Bu tür aktiviteler sizi cezbede bilir. Para konularında oldukça şanslısınız. Bunların dışında aşk hayatınızda da aşırı derecede şanslı olduğunuzu söylemek gerekir. Her açıdan başarılı ve eğlenceli bir gündesiniz. Aşk hayatınızla ilgili bir mutluluk yaşayabilirsiniz.


  Sevgili Boğa,
  Duygusal istek ve aktivitenizde artış olabilir. Hayatınızın her açısında gelişim gösterebileceğiniz çok pozitif bir gündesiniz. Kişisel bilgi ve maddi gelirlerinizin artması için yeni başlangıçlar zamanı. Bu zamanda iç güdüsel itilimleriniz daima gelişim ve maddi yararlara yöneliktir. Bu kötü anlamda,gözünüzü para hırsı bürümüş demek değildir. Bunun anlamı yaptığınız şeylerin size fayda getirmeleridir.


  Sevgili İkizler,
  Rüyalarınız, imajinasyonunuz ve spiritüel hayat sizin için önem kazanabilir. Bu tür konularla hiç ilgilenmemiş bile olsanız eğer bugün karşınıza böyle bir konu çıkarsa sizi düşünemeyeceğiniz kadar cezbede bilir. Eğer siz müzik ya da herhangi bir sanat dalı ile ilgileniyorsanız bu dönem son derece verimli ve yaratıcı bir dönem olabilir.Dinsel ya da mistik olaylara ilgi duyabilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Bütün hayatınızı değiştirecek olan büyük sürprizlere hazır olmalısınız. Gene de bu olumlu gelişmeleri hemen bir gün içinde beklememelisiniz.Zamanla her şeyi teker teker göreceksiniz. Bugüne gelince. Müzik, araba veya bilgisayarla ilgili olan ve size büyük zevk veren bazı işler yapabilir veya bazı şeyler satın alabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de mutlu bir gün yaşayabilirsiniz.


  Sevgili Aslan,
  Uzun vadeli planlar yapmaya, uzun yolculuklara ve çevreden teşvik görmeye açık olduğunuz bir zamandasınız. Bu zamanda küçük gayretlerle büyük şeyler kazanabilirsiniz. Neşelisiniz. Uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Hayatınız mutlu bir şekilde değişebilir. Yeni bir konuma erişebilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz heyecan ve mutluluk vericidir.


  Sevgili Başak,
  Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar hayal kırıklığı getirebilir. Çevrenizde sizi beğenen bir çok kimse olabilir fakat bu kimselerle oluşabilecek bir arkadaşlığın sonradan hoşunuza gitmemesi de olasıdır. Diğer alanlardaysa sizin için aşırı şanslı bir gün. Mutluluk ve memnuniyet hisleri içinde olabilirsiniz.


  Sevgili Terazi
  Uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir. Mutlu fakat geçici beraberlikler yaşayabilirsiniz. Zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Her şeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz.


  Sevgili Akrep,
  Mesleki açıdan ilerleyebileceğiniz güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz ve bunu önümüzdeki hafta içindesiz de göreceksiniz. Yolunuza altın bir fırsat çıkabilir. Dikkatli olun ve onu yanlış kullanmayın. Bugün sezgileriniz son derece güçlüdür ve çevrenizdeki bir çok şeyi hissedebilir, size söylenenlerin ardındaki gerçekleri anlayabilirsiniz.


  Sevgili Yay
  Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Düzgün giden bu gibi ilişkilerinizde bazı krizler olabileceği gibi beklenmedik bir zamanda böyle bir ilişki de kurabilirsiniz. Aşırı sinirli ve gerilimli olabilirsiniz.Bugün önemsiz sayılabilecek bir rahatsızlık ya da bir yerinizi kesmek, çarpmak gibi bir sakatlık geçirebilirsiniz.


  Sevgili Oğlak,
  Maddi konularda da sıkıntılarınız olabilir. Bugün yolcuğa çıkarsanız kaza geçirme, geç kalmak, huzursuz bir yolculuk yapmak, kısaca söylemek gerekirse yolculuğa çıktığınıza pişman olmanız ihtimali daha yüksektir. Fikir ve planlarınızı yürürlüğe koymakta zorluklarınız var. Her şey iyi giderken birden bire başarısız durumlara düşebilirsiniz.


  Sevgili Kova,
  Hisleriniz düşünceleriniz, aşk ve evlilik ilişkileriniz de karışıktır. Süregelen bir ilişkiniz ya da evliliğiniz bile olsa karşı cinsten, başka birisine kafanızın takılmış olması ve kendi içinizde mücadele halinde olmanız mümkündür. Bu durumun da sizde sinir bozukluğu yaratması normaldir. Beklenmedik durumlarda ve beklenmedik şeylere aşırı sinirlenebilirsiniz.


  Sevgili Balık,
  Büyük fakat patlayıcı bir enerjiye sahipsiniz. Daima bir barut fıçısının üzerinde oturuyormuşsunuz gibi bir durumdasınız. Her an patlayıp hem kendinizi hem çevrenizi yakabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca aşırı derecede bağımsızlık arzularına sahipsiniz. Bunun için de her bedeli ödemeye hazırsınız.


   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.376
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  saol cnm ........
   
 3. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.596
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  63
  Sevgili Koç,
  Bugün Eğlence, tatil, müzik ve sanatla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Bu tür aktiviteler sizi cezbede bilir. Para konularında oldukça şanslısınız. Bunların dışında aşk hayatınızda da aşırı derecede şanslı olduğunuzu söylemek gerekir. Her açıdan başarılı ve eğlenceli bir gündesiniz. Aşk hayatınızla ilgili bir mutluluk yaşayabilirsiniz.

  teş ederim pasika umarım :((((
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
 5. twins

  twins Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Kasım 2010
  Mesajlar:
  436
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
 6. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Evet çoğu oldu bugün bana :) teşekkürler
   
 7. AyYuzlu

  AyYuzlu Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2009
  Mesajlar:
  1.993
  Beğenilen Mesajlar:
  27
  Ödül Puanları:
  48
  Sevgili Yengeç,
  Bütün hayatınızı değiştirecek olan büyük sürprizlere hazır olmalısınız. Gene de bu olumlu gelişmeleri hemen bir gün içinde beklememelisiniz.Zamanla her şeyi teker teker göreceksiniz. Bugüne gelince. Müzik, araba veya bilgisayarla ilgili olan ve size büyük zevk veren bazı işler yapabilir veya bazı şeyler satın alabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de mutlu bir gün yaşayabilirsiniz.  TAM BENNN
   
6 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 KAsım Günlük Burç Yorumları

  6 KAsım Günlük Burç Yorumları

  6 kasım hangi burç 6 kasım burc ne burcu burcu hangi burç Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Çok yakınınızda gelişecek birtakım olaylardan yararlanma yoluna gideceksiniz. Özellikle dikkatinizi çekmek isteyen birine karşı bileniyorsunuz. Bu konuda önsezileriniz sizi yanıltıyor. Kısa süreli yolculuklarda sürprizler söz konusu. Bu yolculuklardan yeni düşüncelerle dönebilirsiniz. Size iletilmek...
 2. 6 Kasım Günlük Burç Yorumları

  6 Kasım Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününde bizleri neler bekliyor...Gezegenler bizim için neler diyor...6 Kasım günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkıyla :tik: Koç Sevgili Koç, bugün konuşmanız veya yazı hazırlamanız gereken pek çok konu olabilir. Yakın mesafe yerlere de gidip gelmeniz gerekebilir ancak kendinizi toparlayıp disipline olmanız gerekiyor zira Neptün hayallere dalmanıza neden olabilir....
 3. 9 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :muz::muz::muz: Koç burcu 09 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 9 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek iş evinizin yöneticisi Merkür, sizden farklı düşünen kişilerle her türlü iletişiminiz anlamında hoşgörülü hareket etmenin işaretidir. Merkür bu alanda her türlü konuda öğrenme hevesliliği verir. Kişi...
 4. 30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 kasım burcu Kasım ayının son burç yorumları melekler :tik: Koç burcu 30 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Başak burcunda ilerlemesini sürdüren Ay etkisinin son günündeyiz. Bu enerji, yarar-zarar hesabı yapabilmeniz, yatırım işlemlerinizle birebir ilgilenmeniz, sağlığınızla alakalı gelişmeleri takip edebilmeniz veya check-up işlemleriniz için birebir etkilidir. Aşırı çalışma yerine...
 5. 6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 6 kasım günlük burç yorumu, 6 kasım 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 6 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek...

Sayfayı Paylaş