Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 KAsım Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  6 kasım hangi burç 6 kasım burc ne burcu burcu hangi burç Koç Burcu
  (21 Mart - 21 Nisan)


  Çok yakınınızda gelişecek birtakım olaylardan yararlanma yoluna gideceksiniz. Özellikle dikkatinizi çekmek isteyen birine karşı bileniyorsunuz. Bu konuda önsezileriniz sizi yanıltıyor. Kısa süreli yolculuklarda sürprizler söz konusu. Bu yolculuklardan yeni düşüncelerle dönebilirsiniz. Size iletilmek istenen bir şey var. Ama bazı engellemelerle karşı karşıya. Küçük de olsa, sevgilinizin problemlerini dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Her şeye rağmen ilişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. Zaman, zaman kapris olarak gördüğünüz tavırları anlamaya çalışabilirsiniz. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok yerinde taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor. Yükünüzün azalmasını istemekte haklısınız, ama bu sorunu doğru kişilerle konuşmanız gerekiyor. Bir süre daha hesaplı davranmaya devam etmek zorundasınız.

  Boğa Burcu
  (22 Nisan - 21 Mayıs)


  Sevecensiniz. Bu özelliğiniz aile ilişkilerinde birçok eksiğin tamamlayıcısı oluyor. Bir başka şehirde ya da ülkede yaşayan bir yakınınızın ziyaret haberi sizi çok mutlu edecek. Bu ziyaret sürprizlerle dolu olabilir. Sizinle birlikte olmaya can atan dostlarınıza yönelik ihmalkarlığınız, süreklilik arz etmesi halinde sorunlar yaratabilir. Kıskançlığı ilişkide bir ihtiyaçmış gibi yaşıyorsunuz. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp, küçük kıskançlıklardan vazgeçebilirsiniz. Sıkışıklık yaşadığınız bir konuda size yardım etmek isteyen iş arkadaşlarınızın desteğini kabul edebilirsiniz. Bugün önemli bir görüşmeniz var. Bu görüşmeye biraz hazırlıksız yakalanacaksınız. Bazı sürpriz harcamalar küçük birikiminizi etkileyebilir. İstemeseniz de bu harcamaları yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizdeki denge küçük kıpırdanmalara karşı da duyarlı.

  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)


  Haftanın ilk günü bir sevinciniz var. Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız. Bugün, size çok tanıdık gelecek bir olaya tanık olacak ve belleğinizi zorlayacaksınız. Bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de görünüyorsunuz. Bugünlerde bu konuyla ilgili olarak bir çağrı alabilirsiniz. Çok ilgilisiniz. Duygularınızı sık, sık açığa vurmanız, ilişkinizi yeniliyor. Özel günlere karşı unutkanlığınızda daha dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var. Fedakar çalışmalarınız, yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir.

  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Yararınıza gördüğünüz gelişmeler, bugünlerde yön değiştirebilir. Daha isabetli tespitlerle yeni yönelimlere girebilirsiniz. Tavırsız kaldığınız bir konu, bugün içersinde yine gündeminize gelecek. Önümüzdeki günlerde biraz daha programlı yaşam için birtakım çabalar size yarar getirebilir. Ev düzeninde birtakım değişiklikler için bir miktar paraya ihtiyacınız olacak. Belli ki, bir zamandan beri karşınızda çok daha farklı, daha kimlikli biri var. Ondan her uzaklaştığınızda sevginizi sorgulamaktan artık vazgeçmiş görünüyor. İyi amaçlı destekleriniz var. Bunlara bazı duygusallıklarla kapalı durmanız çok anlamlı değil. Bazı arkadaşlarınızla dostluğunuzu pekiştirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para konularında sağlam duruyorsunuz.

  Aslan Burcu
  (24 Temmuz - 23 Ağustos)


  Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor. İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında kararlara varabilirsiniz. Ardı arkası kesilmeyen hesaplarınız var. Her şeyin mükemmel gitmesi zaman, zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Geleceğe umutla bakışınızın önünde sorun yaratabilecek ceddi engeller yok. Maddi çözümlerin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız.

  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)


  Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanız gerekebilir. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin isteklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak. Hoş talepkarlığınız, daha henüz işin başındayken biraz baskılama gibi algılanabilir. Birlikte geçen hafta sonundan sonra, bugün de birlikte olma isteğiniz biraz fazla gibi. Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir. En temel ihtiyaçlarınızı birer, birer lüks kapsamına almanız, gelecek adına korkular yaratıyor. Satın alma niyetlerinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

  Terazi Burcu
  (24 Eylül - 22 Ekim)


  İş, para ve gönül konularında aşırı kapalı tavırlar sergileyen arkadaşınızla dile getirilmemiş bir gerginlik var. Onun bir hayat korkağı olduğunu düşünürken, bazı küçük kıskançlıklarınızı gizleyemiyorsunuz. Sizden bir konuda akıl isteyen bir ahbabınıza pratik çözümler önermeniz, onun size daha değişik bağlarla bağlanmasına neden olacak. İlişkide gösterdiğiniz özveriler, herkesin dikkatinde. Genel kanıya göre haklı olan sizsiniz. O da bunu biliyor, ama kendisini size karşı savunmak zorunda bulmak istemiyor. Kendinizi güzel eleştiriyorsunuz. objektifliğiniz sizi geliştiriyor. Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak. Mesleki yetersizlikleriniz, biraz da dış destek istiyor. Bazı sıkışıklıklarınız, bu konulara biraz fazla iyi niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor. Yine de tokgözlü ve kendine yeten görünüşünüzün etkisi sandığınızdan fazla.

  Akrep Burcu
  (23 Ekim - 22 Kasım)


  Sevdiklerinizi bir araya toplama konusundaki becerikliliğinize kimsenin itirazı yok. Ama bazen gereğinden fazla ısrarcı olabiliyorsunuz. Kendinizle ilgili aldığınız son kararlardan oldukça memnunsunuz. Uygulama konusunda da son derece kararlı görünüşünüz başarıyı çağrıştırıyor. Yoğun hoşluklarla geçen bir hafta sonundan sonra duygusal sularınız biraz duruldu denebilir. Duygularınızı tutkuya dönüştürebileceğiniz yolundaki uyarılar, hiç de kuruntu gibi görünmüyor. Kendinizi, mutluluğundan bir parça korumanız gereken bir ilişki içindesiniz. İş hayatınızdaki insani gelgitlerle pek ilgili görünmüyorsunuz. Birtakım sevinçler ve üzüntüler paylaşılmayı gerektirebilir. İşin kendisini ortamından, ilişkilerinden önde tutmanız, iş yaşamınızda, en fazla mekanik bir mutluluk içinde olduğunuzu gösteriyor.

  Yay Burcu
  (23 Kasım - 22 Aralık)


  Kendinize gösterdiğiniz ilgiyi saklamanıza gerek yok. Herkes tarafından yeterince tanınıyorsunuz. Yarı güvenle baktığınız ilişki ve konularda hem güven hem haz bulabilirsiniz. Yakınlarınızın işlerinizdeki aşırı yoğunluğunuz konusundaki eleştirilerini yabana atıyorsunuz. Çünkü son günlerde yaşamınıza giren ve çok zamanınızı alan sosyal faaliyet size enerji depoluyor. Yeni gelişen iletişim sorunu tek taraflı değil gibi. Birtakım düzelteler için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerekçi nedenlere bağlamalısınız. Yarım bırakılmış, ertelemiş çözümsüzlükler sizin tarzınız değil. Son zamanlardaki durgunluk, sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise vazgeçilmezliğinizi sürdürüyorsunuz.

  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)


  Zamanlama konularında gösterdiğiniz eksiklik, çok değerli ayrıntıların elinizden kaçmasına neden olabiliyor. Bu gün bu konuda yeni şaşkınlıklarınız olabilir. Yaşamınıza yeni giren birisi sizi yakından izliyor ve sizinle yakın dost olmak istiyor. Onun bu yakınlığını şu sıralar fark edecek durumda görünmüyorsunuz. Bu konulardaki oynak düşünceleriniz, artık bir netlik gerektiriyor. Aşkı küçümsemek ve önemsemek arasında bir karara varmanız gerekiyor. Aşk, sizin için bir gereklilik. Söylemleriniz bunu boşuna yadsımamalı. Yeni bağlantılar ciddi arayışlara bağlı. Koşullar, kapınızın kendilinden çalındığı dönemlerin çok gerisinde. İşlerin artmasının iş güvenliği ve daha iyi kazanç demek olduğunu iyi biliyorsunuz.

  Kova Burcu
  (21 Ocak - 19 Şubat)


  Çeşitli etkinliklerde yeni tanışmalar söz konusu. Bugünlerde parlak düşüncelere anlaşılmaz biçimde tepkimeci davranışlar gösterebilirsiniz. Söylemek istediklerinizi söylemekten kaçınmamalısınız. Bazı düşüncelerle kendi iç dünyanızda boğuşmanız iletişim ve çözüm sorunları açabiliyor. Sizin açınızdan yoğun geçecek bir haftaya hazırlıklı olmalısınız. Statüko ve genel değer yargılarının düşünüldüğü kadar dışında değilsiniz. Zaten bugünlerde bu düşünceler değişmeye çok açık. Dostça görüşmelere bile tahammülsüzlük, ilişkiyi iyi yerlere götürmüyor. Yabana atmamanız gereken görüşmeleriniz var. Çıkarcı biri imajı verme korkunuz bugünlerde ayak bağınız gibi. Sabırsız davranışlar istediğiniz sonuçları almanıza engel oluyor.

  Balık Burcu
  (20 Şubat - 20 Mart)


  Bazı başarılarınızın altında kişisel çabalarınızdan çok, şans olduğunu düşünenlerle atışmalarınız var. Başka konulu birtakım çekemezliklerin, bu düşüncelere destek verdiğini düşünüyorsunuz. Sevdiğiniz sıkıntılı birinin iç dünyasına girmek için çabalarınız var. Biraz sabırlı olabilirseniz, bir süre sonra sizden bazı konularda yardım istekleri olabilir. Birlikteliğinizi daha sağlamlaştırıp kalıcı bir ilişkiye dönüştürme çabalarınızda acelecilikler var. Birbirinize olan duygularınızda aşkın yanı sıra, başka zenginlikler de söz konusu. Son günlerde verimi arttırmak yerine, aksaklıkları ortadan kaldırma uğraşları içindesiniz. Yeni olumsuzluklar yaşamamak için bir hayli çalışıyorsunuz. Çok yakında karşılığını alacaksınız.

   
6 KAsım Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Kasım Günlük Burç Yorumları

  6 Kasım Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününde bizleri neler bekliyor...Gezegenler bizim için neler diyor...6 Kasım günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkıyla :tik: Koç Sevgili Koç, bugün konuşmanız veya yazı hazırlamanız gereken pek çok konu olabilir. Yakın mesafe yerlere de gidip gelmeniz gerekebilir ancak kendinizi toparlayıp disipline olmanız gerekiyor zira Neptün hayallere dalmanıza neden olabilir....
 2. 6 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 kasım 2010 burç yorumları Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule: Sevgili Koç, Bugün Eğlence, tatil, müzik ve sanatla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Bu tür aktiviteler sizi cezbede bilir. Para konularında oldukça şanslısınız. Bunların dışında aşk hayatınızda da aşırı derecede şanslı olduğunuzu söylemek gerekir. Her...
 3. 3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 kasım perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 3 kasım burç yorumları 3 kasım 2011 günlük burç yorumları 3 kasım 2011 burç yorumu 3 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Kasım Perşembe gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz 3 Kasım Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz melekler....
 4. 4 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 4 kasım cuma Günü Günlük Burç Yorumları 4 kasım burç yorumları 4 kasım 2011 günlük burç yorumları 4 kasım 2011 burç yorumu 4 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın son iş günü 4 Kasım cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız karşınızda melekler. Sevgili Koç, Memnuniyetsiz bir yapıda olmanız ve her şeyin sizi...
 5. 6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 6 kasım günlük burç yorumu, 6 kasım 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 6 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek...

Sayfayı Paylaş