Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  6 mayıs günlük burç yorumları
  [​IMG]
  (23 Aralık - 20 Ocak)
  Önemli ve zaman olarak sıkışmış işlerde ağırdan almaktan vaz geçmelisiniz. İyi veya kötü herhangi bir özelliği olmayan bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Düşünmeden tepki göstermeyin. Duygusal bir ilişkiyle ilgili olarak anlaşmazlıklar çıkması ve bir münakaşaya girmeniz olasıdır. Her durumda olaylar sizin için iyi yönde gelişiyor. Ama biraz çekimser davranmanız faydalı olabilir.


  [​IMG]
  (21 Ocak - 19 Şubat)
  Kriz zamanlarında akıl danışmak için zaman kaybetmeden kendi içinizden gelen yolu tercih etmelisiniz. Bazı şeyler zannettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Bir yere gitmeniz ya da birisi ile buluşmanız mümkündür. Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sıkmamaya dikkat ederseniz imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz.
  [​IMG]
  (20 Şubat - 20 Mart)
  Herşeyin ters gittiğini düşünebilirsiniz fakat herşeye rağmen şanslı ve başarılısınız. Aslında kendi bilinçaltı korkularınız yüzünden farkında olmadan çevreye siz olumsuzluk yayıyor olabilirsiniz. Önemli bir insan sizi destekleyebilir. Eğer belli bir şeye tam olarak kanalize olabilirseniz o şeyi elde edersiniz Az bir gayretle üzerinizdeki yüklerden tamamen kurtulabilirsiniz.
  [​IMG]
  (21 Mart - 20 Nisan)
  Kafanızdaki kimseler tarafından düşünülüyorsunuz. Bazı konularda sağlam başlangıçlar da yapmanız olasıdır. Önem verdiğiniz bir konuda ve tam son anlarda bir program değişikliği yapmanız gerekebilir. Herşeye hazır olmalısınız. Bazı teklifler alabilir ve birlikte oldukça yorucu şeyler yapabilirsiniz. Kısa zamanda olayların akışına uyum sağlayabileceksiniz.
  [​IMG]
  (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Sorumluluklarını bilen bir insan olarak davranmanız ve hiçbir şeyi savsaklamamanız gerekir. Çok büyük bir olay kapınızda bekliyor. Bir toplantıda bulunup, bulunmamak konusunda kararsız kalmanız olasıdır. Bundan sonra planladığınız konularla ilgilenmenize hiç bir engel kalmıyor.
  [​IMG]
  (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Maddi hesaplar ve harcamalar üzerinde fazla durabilirsiniz. Olaylar hesapladığınız doğrultuda gelişecekler. Planladığınız haraket tarzından şaşmamalısınız. Herşeyin, hesapladığınız gibi yürüdüğünü görerek sizin bile şaşırmanız olasıdır. Duygusal ilişkilerde şansınız kapalı, önemli bir randevunuz varsa onu ertelemenizde fayda var.
  [​IMG]
  (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Dikkatinizin dağınık olmasından dolayı önemli bir detayı kaçırmanız olasıdır. Aldığınız haberlerde büyük hata payları olabileceğini göz önünde bulundurun. Alışılmış dışı bazı olaylar yaşamaya uygun bir zamandasınız. Bir ilişkiniz ve büyük bir ihtimalle de bir duygusal ilişkiyle ilgili olarak üzülebilirsiniz.
  [​IMG]
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)
  Güzel, hoş ve değişik bir gün yaşayacaksınız. Kendinizi zorlamayın ve herşeyi tabii akışına bırakın. Fakat bununla beraber de, hakkınızı savunmaktan ve hatta hakkınız olmasa bile istediğinizi elde etmek için mücadeleden kaçınmayın. Hiç bir konuda fazla açılmamalısınız.
  [​IMG]
  (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Bir süreden beri kaçındığınız şeyleri yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşlerinizin zamanlamalarını iyi yapamazsanız herşeyi karman çorman etmeniz mümkündür. Olaylar size gözüktüğü ya da söylenildiği kadar pembe değil. Olumsuz yönleri de düşünmelisiniz. Karşı cinsten, istediğiniz fakat bu dönemde ummadığınız bir haber veya teklif alabilirsiniz.
  [​IMG]
  (24 Eylül - 23 Ekim)
  steklerinizin olmasına uygun etkiler altındasınız fakat gene de fazla yüksekten uçmamaya gayret etmelisiniz. Gelebilecek olan yardımları dikkate almayıp, herşeyi kendinize göre programlamanız lazım. Eğer alış veriş yapmak gibi bir niyetiniz varsa bu işi günün ilk yarısında yapmanız sizin için daha iyi olabilir.
  [​IMG]
  (24 Ekim - 22 Kasım)
  Hangi cinsiyetten olursanız olun bugün unutkanlıktan dolayı başınızın ağrıyacağı görülmektedir. Bazı yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Eğer fazla dağıtmazsanız iki ya da daha fazla konuyu aynı anda yürütebilecek kaabiliyettesiniz. Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verebilir. Ona zaman ayırmalısınız.
  [​IMG]
  (23 Kasım - 22 Aralık)
  Fazla iyimserlikten dolayı hayal kırıklıklarıyla karşılaşmamaya dikkat etmelisiniz. Halletmeniz gereken ani bir iş rahatınızı bozabilir. Bununla uğraşmayı göze almak zorundasınız. Kimse size kötü niyetle davranmıyor. Bir çok şey sizin kendi kuruntu ve yakıştırmanız. Siz bir kadınsanız bir erkeğin tutum ve yaklaşımları yüzünden mutlu olabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi sevindirebilir.

   
6 Mayıs Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Mayıs Burç Yorumları

  6 Mayıs Burç Yorumları

  6 mayıs hangi burç 6 mayıs ne burçu hangi burc burç Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün çok eleştirel bir ruh halindesiniz. Önünüze çıkan her insanı kritik etme ve de eleştirilerinizi açık açık ifade etme eğilimindesiniz. Siz aslında böyle bir yapıya sahip olmadığınız için sonradan çok üzülebilirsiniz. Biraz kontrol etmeye çalışın. Birlikte olduğunuz kişinin gelecekle alakalı planlarını birlikte...
 2. 6 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs ne burçu Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Koç Burcu Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Süpriz gelişmeler olabilir. Birkaç işi birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Zaman zaman karamsarlığa kapılsanız da sizi üzen ve düşündüren olaylar iyi bir şekilde noktalanacak. Boğa Burcu Bir an önce...
 3. 6 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi Haftanın son iş günü 6 Mayıs Cuma gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi...
 4. 6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 6 mayıs günlük burç yorumu 6 mayıs 2013 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde, tüm haftanızın neşe içinde geçmesini diliyor ve 6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... 6 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı...
 5. 6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hoş ve sağlıklı bir gün geçirmenizi diliyor ve 6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 06 Mayıs 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...

Sayfayı Paylaş