Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  6 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Bekleyen Gelişmeler...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Eğer bekarsanız bugün evlilik konusu gündeme gelebilir. Yalnızsanız, dışardan bakınca uygunsuz gibi görünse bile çok güzel bir duygusal ilişkiye başkayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir şeyi elde etmek için ani bir istek duymanız olasıdır Sizin hakkınızda zannettiğinizden çok daha olumlu düşünceler var. Bugün yeni birşeye başlamanız olasıdır. Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir konu benzeri şeylerde şanslısınız. Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir gündesiniz. Kendinize çekidüzen vermelisiniz. Erkekseniz, dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Sizi aramak isteyenler size ulaşamakta zorluk çekebilirler. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Kafanızda karşı cinsle ilgili planlar varsa onları yürürlüğe koyabilirsiniz. Karşınızdaki kimse sizden daha avantajlı durumda olsa da kazanan siz olacaksınız. Kavgacısınız. En ufak şeyler için bile karşınızdaki kimselere saldırmaya eğilimlisiniz fakat zaten hiç bir konuda da taviz verici davranmanıza gerek yok. Karşınızdaki herkesle olur olmaz dalga geçmeye çalışmayın. Çok ağır bir tepki görebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizin yakınlığınıza ihtiyaçları var fakat sizi sıkmak istemedikleri için fazla belli etmiyorlar. Bugün bir eğlenceye katılabilir ya da sanatla ilgili bir olayda bulunabilirsiniz. Şanslı bir gündesiniz. Acele davranmalı fakat dolaylı yolları seçmelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Bugün aradığınız fırsat çıkabilir. İnsanlardan hemen etkilenebiliyorsunuz. Bir münakaşaya karışmanız ya da aşırı gayret sarfetmeniz gereken bir işe girişmeniz olasıdır. Sevdiğiniz insanlara karşı dengesiz davranışlarınız olabilir. Aşırı karamsar bir döneme giriyorsunuz. Evinizle ilgili gayretler içinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat ya da bazı hazırlıklar sizi yorabilir. Yaptıklarınız boşa gitmeyecek ve uygun karşılığı göreceksiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Evli bir insansanız ve eğer isterseniz evlilik ilişkilerinizi düzene sokmaya muktedirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün maddi açıdan şanslısınız Hangi konu olursa olsun yeni Teşebbüslerde bulunmaktan korkmayın. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkekten, bilinçaltı seviyenizde bazı önemli istekleriniz olabilir. Bunlar bugün açığa çıkabilirler.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi de gene kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Bazı durumlar sizin için artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Aslında verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır. Bir dostunuzla birlikte, müşterek ilgilendiğiniz bir konuda çalışmanız veya fikir üretmeniz olasıdır. Bugün ve yarın şansınız son günlerdekine göre çok daha iyi. Sertlikten özellikle kaçınmanız gerekiyor. Hangi cinsiyette olursanız olun bugün kural dışı ilişkilere eğilimlisiniz. Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri aşırı dırdırcı davranmanızdır. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor. Kadınsanız sevdiğiniz kimsenin çok istediğiniz bir davranışıyla karşılaşacaksınız. Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak gibi planlarınızdan vazgeçmelisiniz. Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz. Böyle bir ortamda sizden bazı işler isteyebilirler. Konuyu incelemeyi sonraya bırakmanız doğru olmaz. Kendinize güvenin ve yeni çıkan her işi üstlenin. Duygusal ilişkilerinizde yaramaz durumlar varsa onlardan kurtulabilir ve yeni mutlu beraberlikler yaşayabilirsiniz. Size sıkıntı veren ve onarılmaz hale gelmiş olan ilişkileri korumaya çalışmanız ancak sıkıntınızı arttırır. Yakın bir tarihte kendinizle ilgilenemeyecek kadar yoğun olacaksınız.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. Bazı şeylerin son anda kaçırılması olasıdır. Bunda sizin bir suçunuz yok. Dolayısıyla kendinize kızmaktan vaz geçip, daha uyumlu fırsatlar beklemelisiniz. Eğer siz evli ya da sürekli bie beraberliği olan bir kadınsanız Bazı bunalımlarınız olabilir ve bunlardan kurtulamadığınız için de yukarda sayılan türden şeylerle kendinizi uyuşturuyor olabilirsiniz. Bu takdirde dostlarınızın destek ve yardımlarını istemekten çekinmemelisiniz. İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları mümkündür. Bundan siz de olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bugün size çok gerekecek olan birşeylere sahip olmanız olasıdır. Şansınızın son derece iyiye yönelidiği bir dönemdesiniz. Elinize para geçebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz Sevdiğiniz kimselerle birlikte bir iş de yapabilirsiniz. Siz bir erkekseniz Bugün yaklaşım ya da teklifleriniz kadınlar tarafından hemen kabul edilebilir. Önemli ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni aşk ilişkileri geliştirebilirsiniz. Siz bir kadınsanız, değişik ruhsal durumlar ve itilimler içinde olabilirsiniz. Dağınıksınız ve çevrenizde güven uyandırabilmeniz zordur. Çevrenize olan muamelelerinizde saygısızca davranma meylindesiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, Hayattaki amaç ve hedeflerinizi değiştirebilir, yenilerini de bütün gücünüzle izleyebiliirsiniz. Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım


  Tembelleşebilirsiniz. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.İnsanlarla sürtüşme meylindesiniz. Bununla beraber bugün yeni öğrenimler, iş ilişkileri veya evlilik için iyi bir dönem olabilir. Yani üzerinizdeki etkileri yönlendirmeniz ve kendiniz için pozitif hale getirmeniz de olasıdır. Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz. Maddi veya duygusal bazı ilişkileriniz kopabilir. Sorunlardan sadece kaçınılmaz değişimleri kabul ederek fazla zarar görmeden sıyrılabilirsiniz. Başka kimseler tarafından bir şeyleri kabul etmeye zorlanabilirsiniz. Mütecaviz davranışlarla karşılaşmanız ihtimali var.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Genel hayat kalıbınızda ve işinizde değişiklikler olabilir. İlişkileriniz güvensizdir. Bir çok konuda kompleks yapabilirsiniz. Kendinize güvenebilmeniz zordur. Sağlığınız pek güçlü değil. Ruhsal hastalıklara açıksınız. Bazı ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Bu sayılan olumsuzluklar fazla korkutucu gibi görünse de bir ya da iki gün içinde normal seyrinize kavuşacaksınız. Bu yüzden fazla endişe etmeniz gerekli değil. Sadece bir, iki gün dikkatli olmaya çalışmanız yeterli olur. Savurgansınız. Gereksiz masraflar yapmaya uygunsunuz. Bu harcamalarınız belki kafanızı rahatlatmak için kullandığınız bir ferahlama yöntemi de olabilir fakat sizi zor duruma da sokabilir.


  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Bugün Neşelisiniz. Uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Hayatınız mutlu bir şekilde değişebilir. Yeni bir konuma erişebilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz heyecan ve mutluluk vericidir. Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar hayal kırıklığı getirebilir. Astrolojik olarak altında olduğunuz aşırı yumuşak etkilerden kaynaklanan bir gevşekliğe sahipsiniz ve bu da sizde değişkenlik yaratmaktadır. Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğuk kanlı ve yapıcıdır. Direnciniz yüksektir.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Çevrenize olan muamelelerinizde saygısızca davranma meylindesiniz. Bugün maddi yatırımlara girişirseniz para kaybedebileceğinizi hesaba katmalısınız. Zihinsel çalışmalarda yüzeysel kalabilirsiniz. Çevreniz ve sosyal ilişkileriniz son derece sıkıcı olabilir. Başka insanlarla birlikte üzülebileceğiniz acı bir olay yaşayabilirsiniz. Bir ayrılık olabilir. Maddi sıkıntıya açık olduğunuz bir dönem. Sağlığınız da zayıf olabilir. Her konuda aşırılığa, kural ve kanunlara karşı gelmeye eğilimlisiniz. Eğer eş veya sevgilinizle aranızda parasal konulardan kaynaklanan bazı sürtüşmeler ya da anlaşmazlıklar varsa bugün sakin bir kafayla konuşup, birbirinizi anlayabilirsiniz fakat gene kendinizi kontrol altında tutabilmeniz şartıyla.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Rüyalarınız, imajinasyonunuz ve spiritüel hayat sizin için önem kazanabilir. Eğer siz herhangi bir sanat dalı ile ilgileniyorsanız bu dönem son derece verimli ve yaratıcı bir dönem olabilir. Dinsel ya da mistik olaylara ilgi duyabilirsiniz. Gün boyunca insanlarla guruplaşmak yerine yalnızlığı tercih edebilirsiniz fakat insanlarla olan iletişiminiz ve etkileşiminiz de fena değil. Uzun vaadeli planlar yapmaya, uzun yolculuklara ve çevreden teşvik görmeye açık olduğunuz bir zamandasınız. Çevrenizde sizi beğenen bir çok kimse olabilir fakat bu kimselerle oluşabilecek bir arkadaşlığın sonradan hoşunuza gitmemesi de olasıdır. Diğer alanlardaysa sizin için aşırı şanslı bir gün. Sosyal saygınlığınızda artış olacaktır.


   
  Son düzenleme: 9 Temmuz 2012
6 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Bekleyen Gelişmeler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Özel hayatınız hakkında gevezelik etmeseniz iyi olur. Önemli bir konuda...
 2. 3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak...
 3. 10 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Neler Bekliyor Görün....

  10 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Neler Bekliyor Görün....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz...
 4. 13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor...

  13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde...
 5. 24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün yumuşak başlı görünmeniz size küçük...

Sayfayı Paylaş