1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  7 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 7 ağustos burcu günlük burç yorumu 7 ağustos ne burcu
  7 ağustos 2010 koc burcu yorumları
  Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlemeyen bir çekim söz konusu. Fakat duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlığınızı bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü, birlikteliğinizi olumsuz etkileyecektir.


  7 ağustos 2010 boga burcu yorumları
  Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat, bugün olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz. Aniden ortaya çıkan olaylara karşı hazırsınız.

  7 ağustos 2010 ikizler burcu yorumları
  Bugün, yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman, aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz; birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Duygusal sorunlarınızı kafanıza çok takıyorsunuz.

  7 ağustos 2010 yengec burcu yorumları
  Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Bugün, bilinçaltınızın yoğunluğuna ‘dur’ demelisiniz. Mesleki konumlarınızın size sağlayacağı avantajlardan faydalanmalısınız. Sizden daha yaşlı kişilerin desteğini alacaksınız.


  7 ağustos 2010 aslan burcu yorumları
  Bugün daha fazla çalışmaya eğilimlisiniz. Kendinizi belli bir düzene aitmiş gibi görmeniz, iş disiplininizi arttırıyor. Duygusal ilişkilerinizde isteklerinizi yeniden belirlemelisiniz. Çok gerginsiniz. Bugün konulara sabit bakmanızda yarar var.


  7 ağustos 2010 basak burcu yorumları
  Ailenizin isteklerini hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı fikirleri aklınızı karıştırabilir. Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz.

  7 ağustos 2010 terazi burcu yorumları
  Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. Birlikte yeni keşifler yapmak istiyorsanız, uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. Cazibeniz dikkat çekiyor.

  7 ağustos 2010 akrep burcu yorumları
  Bugün sosyal ilişkilerinize ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere iyi niyetle yaklaşacak ve onların duygusal problemlerine çare bulmaya çalışacaksınız. Hedeflerinize yaklaşırken, çevrenize kendinizi sevdirmeyi iyi biliyorsunuz.


  7 ağustos 2010 yay burcu yorumları
  Kendinizi sınamalı ve özel düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor ve ayrıca ruhsal dengeniz için, olaylara mantıklı bir yorum getirmek istiyorsunuz. Sabırlı olun, sonuç olumlu olacaktır.

  7 ağustos 2010 oglak burcu yorumları
  Sevgilinizden alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Bu haberler sayesinde, sevdiğinizle bir araya gelebilir ve geleceğinizi ilgilendiren konularda, bazı önemli kararlar alabilirsiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Önemli kararlar öncesinde karşınızdakinden emin olun. Aksi takdirde pişman olabilirsiniz. Günü yaklaşan borcunuzu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir.


  7 ağustos 2010 kova burcu yorumları
  Ortak paylaşım içinde olduğunuz kişilerle iletişim içinde olacağınız bir gün. Birilerinin sizi anladığını görmek ve duygu birliği içinde olmak sizi mutlu edecek. Bugün, yakın bağ içinde olduğunuz kişilerin sizden bir takım beklentileri olacaktır. Onlara yardım etmekte tereddüt etmemeniz, size manevi bir haz verecektir. Sizin farklı değerleriniz var.

  7 ağustos 2010 balik burcu yorumları
  Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Farklı davranış biçimleriniz, aile içinde birtakım yanlış yansımalara neden olabilir. Hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Israrcı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz   
7 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Duygusal yanınızın baskın olacağı bir gün sizi bekliyor. Genellikle kontrollü bir insan olmanıza rağmen, karşılaştığınız her insana dert yanmanız, sıkıntılarınızdan bahsetmeniz onları da şaşırtacaktır. Pişmanlık duyabileceğiniz söylemlere dikkat etmeniz gerek. Bugün mantık yürütme beceriniz kısır olduğu için, olmadık şeylerde rahatlıkla partnerinizi suçlayabilirsiniz....
 2. 7 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  7 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Maddi konularda daha tedbirli davranmaya gayret etmelisiniz. Çok çalıştığınız için her şeyi kendinize hak olarak görüyorsunuz ama, bugün akan muslukların yarın da akabilmesi için depoyu biraz dolu tutmanız gerekiyor. Sevdiğiniz insana zaman zaman baskı yapıyor olmanız ona artık iyice tutulduğunuzun göstergesi. Bugün sizin ona yaptığınız baskılardan rahatsızlık...
 3. 7 Şubat Günlük Burç Yorumu

  7 Şubat Günlük Burç Yorumu

  7 ayın burcu Koç Sevgili Koç, bugün akşam üzerine kadar Ay on ikinci evinizde dolaşmaya devam edecek. Ay'ın bu konumu yalnız kalma arzusu verebilir ve kalabalık gruplar içinde kendinizi o kadar iyi hissetmeyebilirsiniz. Ekip çalışması yerine tek başınıza çalışmak daha verimli olabilir. Ay burcunuza geçtikten sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz ancak akşam Merkür etkisiyle fevri...
 4. 13 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  13 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  Güzel Bir Güne merhaba diyerek yorumlarınızı okuyun pozitif düşünerek çevrenize artı enerji yayın melekler.. :) Koç Burcu İçinize kapanarak bazı şeyleri görmezlikten gelebilirsiniz. Baskı altında tuttuğunuz gizli enerjinizi kişisel hobilerinize aktarmak istiyor ve bu alanda sizi ifade eden çalışmalara yöneliyorsunuz. Bugün görüşeceğiniz kişilerin, bazı sırlarına ortak olacaksınız. Bu olayları...
 5. 15 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  15 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  15 ağustos burç 15 ağustos burcu 15 Ağustos Pazar haftanın son günündeki burç yorumlarınız melişler yupis koç Bugün, duygusal yaşamınızı özellikle gizli tutmak isteyeceksiniz. Sizin özel dostluğunuza önem veren yakınlarınız için de, bir gizem olabilirsiniz. İsteklerinize yeni bir yön verme ihtiyacı içindesiniz. Kendiniz dahil, çevrenizdeki birçok kişiye tepkisel yaklaşımlar içindesiniz....

Sayfayı Paylaş