7 Ağustos Günlük Burç Yorumları

7 Ağustos Günlük Burç Yorumları
Haftanın son iş gününde 7 Ağustos Cuma gününde bakalım bizi neler bekliyor...Aşk, iş hayatımızda neler olucak...Sağlığımızda bir değişiklik varmı hepsi Melekler Mekanı farkıyla burç yorumunda...Buyrun melekler :tik:

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


Bugün daha coşkulu olacaksınız. Arkadaşlarla bir araya gelmeniz yanında sosyal faaliyetler ve yeni planlar dikkat çekecek. İçinde bulunduğunuz grupların getirdiği sorumluluklar da artmaya devam ediyor. Ancak bu çalışmalar size hayal gücü ve ilham verebilir. Yaratıcı yanlarınızı kullanarak daha yararlı çalışmalar içine girebilirsiniz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


Karşınıza çıkabilecek bazı değişiklikler söz konusu. Özellikle iş hayatında çok fazla düşünmediğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bu alanda sizi geniş düşünmeye iten fırsatlarla karşılaşmanız olası. Ancak sorumluluk bilincinizi ve somut çabalarınızı ortaya koyabilmelisiniz. Ev ve ailevi konularla da daha yakından ilgilenme zorunluluğunuz olacak.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


Her konuda son derece aktif ve girişkensiniz. Sizi harekete geçiren pek çok olanakla karşılaşacak ve destek göreceksiniz. Yabancılarla olan bağlantılarınız da öne çıkmakta. Bu alanda olumlu ilerlemeler elde etmeniz söz konusu. Olası gelişmeleri mutlaka değerlendirmeli ve fırsat olarak görmelisiniz. Eğitim hayatınızla ilgili güzel gelişmeler hızlanmakta.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


Beraberlikleriniz ve duygusal paylaşımlarınız önemini koruyor. Bugün duygularınızı kapalı tutmamaya çalışmalı ve esnek olmalısınız. Ortaklıkların size getirdiği sorumluluklar artarken, borç alacak konuları ilk gündeminiz olacak. Aşırı iyimserlikten kaçınmalı ancak, olası şansları da kullanabilmelisiniz. Paylaşımlarınızda dengeli olmalısınız.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


İlişkilerde yeniliklere açık olmanız size çok şey kazandıracak. Duygusal ilişkilerin öne çıktığı bu dönem iyimserliğiniz sizi daha toleranslı yapmakta. Ayrıca ortaklıklarınız adına yeni kararlar almak ve başkaları ile ortak eyleme geçmekten yanasınız. Yabancıları da içine alabilecek yeni anlaşmalar size şans getirmeye ve yeni hedefler belirlemeye itmekte.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


Biraz karışık ve mücadeleci şartlar söz konusu. İş ortamındaki değişiklikler sizi daha çok konsantre olmaya iterken, çabalarınızı öne çıkarabilmeniz gerek. Aldığınız sorumluluklar ve düzen gerektiren konular ise aşırı yorgunluklara neden olacaktır. Üzerinde çalıştığınız konulara hakim olmalı ve değişikliklere gitme cesaretini göstermelisiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


Size iyimserlik ve duygularınızı daha rahat paylaşma arzusu getiren konular var. Bugün pek çok alanda olumlu adımlar atabilirsiniz. Hayatın güzel ve keyifli yanlarına ise çok açıksınız. Yeni hobiler ve uğraşlarla ilgilenmek boş zamanlarınıza renk katabilir. Aşk hayatınız ise her zamankinden daha romantik ve mutluluk getireceğe benziyor.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


Duygularınızı dengede tutmak ve eve yönelik konularda yapıcı hareket etmek durumundasınız. Yerleşim ve eve ait uğraşlar oldukça zaman almaya başlıyor. Bu konuda daha planlı olmaya çalışmalısınız. Aile içi ya da özel hayatınızı ilgilendiren konulara ise zaman ayırmak durumundasınız. İş ve eve ait sorumluluklar karşısında tutarlı hareket etmeniz gerekecek.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


Sizi canlı tutan ve zihinsel açıdan besleyen pek çok gelişme var. Eğitim konularında son derece tatmin edici sonuçlar almanız ve başarılı olmanız mümkün. Aynı anda birden fazla konuyu organize edebilmek ise siz oldukça hareketli kılmakta. Düşüncelerinizle ilgi uyandırabileceğiniz konulara yönelirken, hemen karar verebileceğiniz kısa yolculuklar öne çıkmakta.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


Yapılması gereken işler, sorumluluklar sizi daha fazla meşgul etmekte. İş konuları yanında çalışma kapasitenizin yüksek seyretmesi ile yeni kararlara ilerlemektesiniz. Bugünlerde paraya olan ihtiyacınız sizi yeni kararlar almaya itecektir. Bütçenizi yeniden düzenlemeli ve ekonomi yapmanızı gerektiren koşulları şansa çevirebilmelisiniz.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


Burcunuzdan geçen Ay sizi duygusal açıdan hareketli kılıyor. Önemli kararlar ve sizi yakından etkileyen adımlar söz konusu. Hayatınıza pek çok değişiklik getiren koşullar ise dikkat çekici görünüyor. Kendinizi pek çok konuda yeniliklere yakın hissedeceksiniz. Zira beklediğiniz gelişmelerle harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde ise fedakarlıklar gündeme gelebilir.

Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


İyimserliğinizi korumanız için pek çok sebep var. Öncelikle size güven veren yakınların desteği bazı sorunlarınızı hafifletebilir. Zira ilerisi için bazı hazırlıklar yapmalı ve güçlenmelisiniz. Bu dönem elde olmayan nedenlerden dolayı oldukça sıkıntılarınız olabilir. Belirsizlikleri aşmaya çalışmak ve başkalarının faydalı olabileceğiniz konularla ilgilenmek sizi tatmin edecek.

 
aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

Biraz karışık ve mücadeleci şartlar söz konusu. İş ortamındaki değişiklikler sizi daha çok konsantre olmaya iterken, çabalarınızı öne çıkarabilmeniz gerek. Aldığınız sorumluluklar ve düzen gerektiren konular ise aşırı yorgunluklara neden olacaktır. Üzerinde çalıştığınız konulara hakim olmalı ve değişikliklere gitme cesaretini göstermelisiniz.

Öss için tekrar çalışmam gerekiyor bu sene ve son tatil günlerim. Onu anlatmaya çalışıyor sanırım. pff :(
 
L

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye
bugünlerde benim burca ne oldu hiç beni anlatmıyo .. :seker: saol pasika paylaşımın için :kiss:
 
Üst