Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :pasi:
  Koç burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, saat 21:45 itibariyle Güneş ve Ay Terazi burcunda kavuşmuş olacaklar. Venüsün geri hareket dönemine denk gelen bu Yeniay, ciddi ilişkiniz veya evliliğiniz, her türlü ortaklık ilişkiniz, hukuk davalarınız, yasal kontratlarınız ve her türlü anlaşmada radikal kararlar almadan önce enine boyuna düşünmeniz, tartmanız gerektiğinin işaretidir. Yeniay başlangıç tarihinden 15 gün sonrasına kadar etkilidir. Ancak Venüs 8 Kasım tarihine kadar geri hareket yapıyor. Bu da gösteriyor ki, ilişkilerde bencil hareket etmeden, karşınızdakiyle gönül birliği kurmaya istekli bir şekilde, her şeyi baştan konuşarak, birbirinizin farklılıklarına saygı göstererek, hatta en olumsuz yanlarınızı bile birbirinizden gizlememek gayet yararlı. Yani sonunda üzülmek yerine en başında kendinizi tüm çıplaklığıyla ortaya koyabilmelisiniz. Diyelim ki, Yeniay eski bir ilişkinin canlanmasına neden oldu.
  Böyle bir durumda neden ayrıldığınızı, nelerin eksik ve hatalı olduğunu oturup konuşmalı ve bundan sonrasında daha dikkatli bir şekilde hareket etmelisiniz. İlişkisinde sorun olmayanlar için, aşklarını yeniden tazeleme anlamı taşıyan Yeniay, daha önceden evlenmeye karar veren çiftler açısından büyük bir sorun içermez. Ancak aniden evlenmeye karar verenlerin, durumlarını, şartlarını, birbirlerini gayet dikkatli şekilde gözden geçirmelidirler. Beraberliğinde uzun bir süredir problem yaşayanlar, Yeniayın dispozitör gücü Venüsün geri hareketinde problemlerle nasıl baş edebilirler ve daha güzel bir yarın için neler yapabilirler bunların üzerinde düşünmelidirler. Birbirlerine karşı sürekli kusur bulucu tarzda yaklaşmak yerine, biz olgusunu göz ardı etmeden hareket edebilenler Yeniay enerjisinden olumlu manada yarar.


  Boğa burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, 7 Ekim saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniayın etki süresi, bu yıl Venüs geri hareketi ile aynı döneme denk geldiği için, iş hayatınızla ilgili konularda özellikle iş ortaklığı ve benzeri durumlarda dikkatli düşünmek gerektiğini gösteriyor. Tabii ki hayat durmuyor. Bu yeniay süresince yaşanabilecek gelişmeler özellikle doğum haritasında güçlü oluşumlar bulunan kişilerde ve işini daima sağlam bir zemine siz Boğalar için, gündelik iş temponuz, işyeri ortamınız, sağlığınızı tehdit eden konular, hizmet verdiğiniz insanlar, iş arkadaşlıkları, işinizdeki verimliliğiniz, beslenme düzeniniz gibi geniş bir yelpazeye dağılmakta. Yeniay enerjisi tazelenmek, yenilenmek anlamı taşır. Kimileri için bu durum, uzun bir süredir mesleğinde ustalaşmak adına, adım atmayı bekleyenler için, yeni girişim, kimileri için iş ortamında yeni bir sorumluluk üstlenmek, kimileriniz içinse, işiniz vasıtasıyla tanıştığınız bir kişiyle özel yakınlık anlamına gelse de, yeni bir adım atmadan önce enine boyuna düşününüz.
  Hani derler ya, biz tedbirimizi alalım da gerisi kolay. İş konularında sorunlarınız varsa, bu taze enerji altında görüşmeler yapabilir, sosyal ve hukuksal haklarınızı gözden geçirebilir, iş ortamınızdaki şartlar sağlığınıza uygun değilse, bunları tek tek ele alarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzun süredir hizmet vermek için, tayin bekleyenler için de müjdeli bir haber olabilir. Ayrıca Venüsün geri hareketini göz önüne alırsak, her konuda eski durumların halledilmesi ve uzun süredir düşünülenlerin bir karara bağlanması için etkilidir. Kilo problemi olan fakat bir türlü yeni bir diyet programına başlamakta kararsız olanlar, kronik sağlık problemine yeni çareler arayanlar ve yeteneği olan bir konuda beceri edinmek isteyenler de, yine bu enerjiden istifade edebilirler.


  İkizler burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili İkizler, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniay, siz İkizler için, kendinizi yaratıcı biçimde ortaya koymanız ve ifade edebilmeniz açısından yenilenme, tazelenme anlamı taşır. Keyif ve zevk aldığınız hobilerinizle ilgilenme fırsatı bulabilir, eğlence ve oyun anlamında yeni uğraşılar edinebilir, müzik, sahne ve gösteri sanatları alanında uzun süredir düşündüklerinizi ortaya koyabilir, aşk anlamında yeni bir maceraya başlayabilirsiniz. Hayatın lüks ve zevkli yanlarını içinizde hissetmeniz, son zamanlardaki sorunlardan biraz olsun uzaklaşmanızı sağlayabilir. Aşk ilişkisinde sorun olanlar, bu taze enerjiden yararlanarak, ilişkilerini gözden geçirerek aksayan yönleri saptayabilirler.
  Uzun süredir birlikte olan kişiler ise, beraberliklerini daha ciddi bir şekilde düşünmeye başlayabilirler. Aşk açısından arzu ettiği gibi bir ilişki yaşamayan kişiler içinse bu enerji yeni bir gönül macerası anlamı taşıyabilir. Sportif faaliyetler açısından nicedir kendilerini göstermek isteyenler şimdi bir fırsat yakalayabilirler. Sanatsal yetenekleri olan kişiler, bunları gösterebilecek bir alanda yeni faaliyetlere başlayabilirler. Yalnız diğer burçları da uyardığım gibi, bu yeniay enerjisi, Venüs geri hareketiyle aynı döneme rastladığı için, tüm burçlar olarak yeni olan her şeyi dikkatlice incelemeden kararlar almamalı, uzun süredir düşündüğünüz konuları ise düzenleyerek hayata geçirmeye hazır olmalısınız.


  Yengeç burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniay, siz Yengeçlerin ailenizi, yuvanızı, ebeveynlerle olan ilişkinizi ilgilendiren konularda, yenilenmek ve tazelenmek anlamı taşıyacaktır. Ayrıca emlak alım satım kiralama konuları, iç dünyanız, duygusal güvence sağlayan değerlerinizle ilgili mevzularda da, yeniliklerde bulunma anlamı taşıyacaktır. Kimileriniz için, uzun bir süredir düşündüğünüz taşınma işlemi olabileceği gibi, kimileriniz içinse bir ev satın almak anlamı taşıyabilir. Toprakla alakalı konuları da kapsayan bu yeniay enerjisi altında ileride bir ev yaptırabilmek amaçlı arsa alımını da işaret edebilir. Aile işinde çalışanlar yeni düzenlemelerde bulunabilir, toprakla ilgili mesleği olanlar gelişim kaydedebilirler.
  Ailenizde aranızdaki problemleri yeni bir bakış açısı altında ele alabilir, bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konularda bir araya gelerek yenileştirmelerde bulunabilirsiniz. Bazılarınız bu enerji altında, yaşamlarının başka alanlarındaki sorunları için, en azından psikolojik olarak bir içsel güç elde edebilirler. Çocukluk yaşantınız veya ailenizdeki bireylerle ilgili sorunlar varsa, bu taze enerji altında birbirinizle daha fazla güç birliğinde bulunabilir eski problemleri halletmek için kararlı davranabilirsiniz. Yalnız diğer burçları uyardığım gibi, bu Yeniay Venüs geri hareketi ile aynı döneme rastladığı için, yenilik anlamındaki kararlarınızı ne olursa olsun gözden geçirmeli, eskiye ait tüm sorunları ele alarak çözümleme yoluna gitmelisiniz.  Aslan burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniay, siz Aslanlar için, sağlıklı bir sağduyu ile kendinizi ifade edebilmeniz, çevrenizde bulunan insanlarla olan tüm paylaşımlarınız açısından yenilenmek tazelenmek anlamı taşıyacaktır. Hatasız ve önyargısız bir şekilde olayları kavramanız için, zihinsel esneklik sağlayacak bu enerji altında, içinde bulunduğunuz durumları tekrar gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Kendinizi sadece dar çevreniz içinde değil, büyük bir bütünün parçası olarak hissetmeniz için de gayet belirleyici bir enerji olacaktır. Sözel ve kültürel anlamdaki tüm gelişimler adına fırsatlar sağlayıcı olabilir. Her türlü iletişim kanalıyla kendinizi tanıtım için uygundur. Çevrenizde meydana gelen olaylarda, duruma göre hareket etmeniz için destekleyicidir.
  Bilgi öğrenmek, yaymak ve iletmek konusunda beceri kazandırır ve yalın bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Böylece sizler, egonuzun baskısı altında kalmadan, sık ve sürekli fikir değiştirdiğiniz alanlarda daha sağlam adımlar atabilir, belirli bir dünya görüşü altında savunduğunuz değerlerinize sahip çıkabilirsiniz. Yalnız, diğer burçları da uyardığım gibi, Yeniay dispozitör gücü Venüsün geri hareketinin başlama tarihiyle aynı döneme denk geldiği için, karşınıza çıkan yenilikler konusunda dikkatli olmayı elden bırakmamalı, eskiye ait tüm sorunları ve pürüzleri bu taze enerjinin desteğiyle tekrar gözden geçirerek adımlar atmaya hazır olmalısınız.


  Başak burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniay, siz Başaklar için, gerek duygusal gerekse maddi anlamdaki kaynaklarınızı yeniden yapılandırmak adına ve verimli kullanımı için, taze enerjiler anlamı taşımaktadır. Kendi yeteneklerinizin farkına vararak, bunu dış dünyada güce dönüştürmeniz için size gereken cesareti sunacaktır. Gerçekçi bir bakış açısı altında, durumunuzu gözden geçirerek, bundan sonrası adına nasıl bir bütçe düzenlemeniz gerektiğine karar verebilir ve kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınızın üstünde durabilmek adına kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Özdeğer duygunuz yükselir ve kendinize olan güveninizin artışı sayesinde yaşama çok daha sıkı ellerle sarılabilirsiniz. Sahip olduğunuz değerlerinizi gözden geçirerek maneviyatınızı güçlendirebilirsiniz.
  Bugüne dek kendinizde fark edemediğiniz özel yeteneklerinizi ortaya çıkarıcı etki yaratan bu enerji sayesinde ileriye dönük hedefleriniz için de, maddi açıdan fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca kendinizden kuşku duymak, özgüven eksikliği sonucu oluşan psikolojik sıkıntılarınızın da, önüne geçebilir, para harcama alışkanlıklarınızla ilgili kendinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.Yalnız diğer burçları uyardığım gibi, bu yeniay enerjisi, Venüs geri hareketinin başlangıç dönemine denk geldiği için, ne olursa olsun yeni adımlar atarken kesinlikle her şeyi tekrar gözden geçirmeli, eskiye ait tüm konularda ise, düzenlemelerde bulunarak girişimde bulunmaya hazır hale gelmelisiniz.  Terazi burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler, saat 21:45 itibariyle burcunuzda oluşacak Yeniay, dış dünyada kendinizi ifade ettiğiniz her alanda, davranışlarınız açısından daha net ve daha kararlı olmanız için sizi yüreklendirecektir. Hayatın kendi içindeki döngüsü sürüp giderken, istekleriniz tabi ki önemlidir. Ama bu istekleri gerçekleştirmek için herşeyden evvel, cesaret ve girişim hırsı gereklidir. Kararsız olmak, bir türlü ne yapacağınızı tam olarak bilmemek, rahat ve huzurunuz kaçmasın diye aynı noktada takılıp kalmak kesinlikle yanlıştır. Kendinizi yeniden keşfetmeli, kontrol duygunuzu belirli bir sınırda tutmayı bilmeli, amaçlarınızın farkında olmalısınız. Siz bir birey olarak toplum içinde belirli bir yere sahipsiniz. Kendinize olduğu kadar başkalarına karşı da sorumluluklarınız bulunmakta. Kimi zaman sonunu kestirmeden yaşadığınız ilişkiler veya aldığınız kararlar başınıza sorun olmakta ise, o zaman bunları bu taze enerji altında tekrar gözden geçiriniz.
  Kendinizi ortaya koyarken, özgüven eksikliği sonucu bir ileri bir geri hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Canlılıktan yoksun bir imaj çizmemeli, başkalarının iradesine saplanıp kalan bir yaşam sürmemelisiniz. Kendinize bir yön çizmeli ve o yön üzerinde sadakat dolu ilişkiler kurmalı, ne kendinizin yaşamı ne de başkalarının yaşamları üzerinde soru işaretleri barındırmamalısınız. Bu taze enerjiler altında yeni bir ilişkiye adım atabilir veya eski ilişkinizle alakalı yeniden düşünme fırsatı bulabilirsiniz.Yalnız diğer burçları uyardığım gibi, bu yılki Terazi burcu Yeniayı, yöneticiniz Venüsün geri hareket dönemine denk geldiğinden her ne olursa olsun, birdenbire karşınıza çıkacak her türlü konuyla alakalı düşünmeden, araştırmadan, incelemeden adımlar atmamalı, eskiye ait sorunlarınızla alakalı gözden geçirmelerde bulunarak, girişime hazır hale gelmelisiniz.


  Akrep burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan yeniay enerjisi, kendinizi yeniden oluşturmak ve içsel dünyanızı yakından ilgilendiren her alanda düzenlemeler yapabilmeniz için etkilidir. Yaşamın sıkıntılı yüzü hepimiz için kimi zaman içinden çıkılmaz bir hal almakta. Herkes kendi payına, farklı bir alanda mücadele vermekte, sorunlar yaşamakta. İstisnalar nasıl kaideyi bozmaz ise, genel olarak herkesi ilgilendiren olumsuz bazı durumlar da bütün insanları kapsamakta diyebiliriz. Öncelikle endişelerden kurtulmayı ve kendi içinizdeki bütünlüğü muhakkak sağlamayı bilmelisiniz. İnancınızı kendinize rehber edinerek, birlik bilinci içinde hareket etmeniz son derece faydalıdır. Kısaca yalnız değilsiniz demek istiyorum. Sıkıntı ve engelleri, olgunlaşmanız için gereken adımlar olarak ele alırsanız, bundan sonrası adına, daha olumlu seçimlerde bulunabilir, kendinizi tanımlama yolunda kuvvet kazanabilirsiniz.
  Gerçeklerden kaçmak veya birtakım bağımlılıklar yoluyla problemlerden kurtulmak çözüm olmadığına göre, özgüven duygunuzu muhakkak ayakta tutmalısınız. Şüpheler içinde kalarak herşeyi bulanık halde görmek yerine, net bir şekilde saptayarak hareket edebilirseniz, korkularınızın sizi esir almasına izin vermemiş olurusunuz. Ayrıca müdahalede bulunmanızın mümkün olmadığı kayıplar veya yoksunluklar için kendinizi psikolojik olarak dibe vurmaktansa, bütün bunları hayatın bir gerçeği olarak kabullenerek dimdik ayakta durmalısınız. Yalnız diğer burçları uyardığım gibi, bu Yeniay, Venüs geri hareketiyle aynı döneme denk geldiği için, ne olursa olsun, karşınıza yenilik anlamında çıkan her şeyi tekrar tekrar incelemeden, araştırmadan adım atmamalı, eskiye ait tüm sorunlarınızı ele alarak düzeltmeye çalışmalı ve girişimde bulunmak için hazır hale gelmelisiniz.


  Yay burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniay, ileriye yönelik hedefleriniz adına yenilenmek ve tazelenmek anlamında enerjiler sunacaktır. Şimdi sizler, gerçekçi bir bakış açısı altında, abartılara kaçmadan, kafanızın içinde belirlediğiniz hedefleriniz adına girişmde bulunmak için, kendinizi yeniden gözden geçirecek etkiler altındasınız. Kendinizi tanımayı herşeyden önce başarmak zorunluluğunuz var. Özgüven duygunuzu bilmeyen yoktur, siz yaylar son derece pozitif şekilde hayata bakabilen, neşeli ve özgür kimliğe sahip kişilersinizdir. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, kimi zaman detayları gözden kaçırarak ve fazla iyi niyetli davranarak önlem almakta gecikmektesiniz. Bu iyi niyetinizi ve rahatlık duygunuzu kullanan kişileri fark ettiğinizde ise iş işten geçtiği nice zamanlar olmuştur. İşte bugünkü enerjileri arkanıza alarak, gerçekçi anlamda amaçlarınızı gözden geçirmeli, kendinizi dış dünyaya göstermeli, hedefsizlik ve kararsızlıktan uzak durmalısınız.
  Kesinlikle ekip çalışmaları ve organize yapılan işler açısından etkili enerjilere sahip olduğunuz bugünlerde, inceleyerek, tartarak herşeyi bir kez daha ele alarak, yaşamınız adına adımlar atmaya hazır hale gelmelisiniz. Gelip geçici hevesler, projelerle zaman kaybetmemeli, size yararı olmayan ve hatta bazı zamanlar zarar veren insanlardan uzak durmayı bilmelisiniz. Yalnız diğer burçları uyardığım gibi, Yeniay, bugün başlayacak Venüs geri hareketiyle aynı döneme rastladığı için, üzerinde iyi düşünülmemiş, tasarlanmamış bir şekilde önünüze gelen teklifler konusunda incelemeyi ve araştırmayı ihmal etmeyiniz. Uzun zamandır kafanızın içinde oluşan yenilikler içinse, kontrollerinizi tekrar yaparak girişimde bulunmaya hazır olmalısınız.


  Oğlak burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniay, meslek hayatınızı tümüyle ilgilendiren alanlarda ve toplumsal imajınızla yakından ilgili konularda, kendinizi ifade etmenizi sağlayıcı taze enerjiler anlamına gelir. Şimdi yazgınıza yön vermek için, hayatın tüm gerçekleriyle baş etmenizi sağlayan özgüven duygunuzu dimdik ayakta tutmanızı sağlamak için, herşeyden önce kimliğinizi cesaretle öne sürmeli ve hiç kimsenin baskısı altında kalmadan hareket etmek adına istekli olmalısınız. Sizler zaten, her zaman kontrollü bir yapıya sahip, herşeyi etraflıca düşünen kişilersiniz. Fakat bazı zamanlar, kendinizi iş hayatının yoğunluğunda öyle bir kaybediyorsunuz ki, sanki yaşam sadece çalışmaktan ibaretmiş gibi bir durum içindesiniz. Oysa hayat zevk almak, keyifli ve huzurlu birliktelikler kurmak ve tabi ki, içinizdeki çocuğu ayakta tutmakla daha mutlu ve daha güzel yaşanabilir. Bu yeniay enerjisi, toplumsal kimliğinizi oturtabilmek açısından da etkili olabilir.
  Ciddi bir şekilde ilerleyen ilişkiniz evliliğe dönüşerek size toplum önünde yeni bir imaj kazandırabilir, yeni bir ortaklık ilişkisi ile mesleki anlamında yenilebilir veya işinizle alakalı uzun süredir düşündüğünüz bir sözleşme veya anlaşmaya imza atabilirsiniz. Mesleki kariyerinizi ilgilendiren, ne zamandır hayal ettiğiniz bir terfi haberi alabilir, patronlarınızla ilişkilerinizi güçlendirici bağlar kurabilirsiniz. Yalnız diğer burçları uyardığım gibi, bu Yeniay dispozitör gücü Venüsün geri hareketiyle aynı zamana denk geldiğinden ne olursa planlarınız arasında yer almayan bir teklifle karşılaşmanız halinde kesinlikle incelemeden, araştırmadan ve soruşturmadan kararlar almamalı, uzun süredir devam eden ve karar verdiğiniz konuları tekrar bir gözden geçirerek girişimde bulunmaya hazır olmalısınız.  Kova burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniay, yeni bir yaşam kurmak için eğitim veya evlilik yoluyla yurtdışına açılmaları konusunda etkili olacaktır. Eğitim hayatınızın kariyer anlamındaki tüm girişimlerinde bu enerjiden yararlanmak mümkün. Öncelikle son yıllarda sizler de diğer burçlar gibi farklı yaşam alanlarında zorluklar yaşadınız ve hala yaşamaktasınız. Bundan sonrası adına daha sağlıklı ilişkiler yaşamak ve sağlam adımlar atabilmek için her şeyden önce kendi yaşam felsefenizi oluşturmanız gerekmekte. Hedeflerinizin çıtasını yükseltmeli ve ideallerinizi hayata geçirmek için yeni gözden geçirmelerde bulunmalısınız. Daha doğrusu orijinal fikirlere sahip ve çağın ötesinde düşünen kişiler olarak hedeflerinizi olabildiği kadar yüksek tutmanız menfaatinize olacaktır. Hayatın her an gelişmekte olan ve bir amacı bulunan olgu olduğunun bilincinde, hareket etmeli, geleneksel ve katı kuralları bir pranga gibi ayağınıza bağlamaktan uzak durmalısınız.
  Sizler özgün ve özgür kimlikte insanlarsınız. Fırsatları yerinde kullanmalı veya fırsatlar yaratmayı bilmelisiniz. İdeallerinizin peşinden koşmalı, her ne olursa olsun yılmamalısınız. Her an yeniye, yeni düşüncelere açık olmalı, sabit görüşlerden ve bakış açılarından uzaklaşmalısınız. Deneyimlere açık olmalı, hata yapmaktan korkmamalı ve hiçbir baskı altında ezilip kalmamalısınız. Kendinizi sırça bir köşk içine hapsetmek yerine, her an ileriye ve bilinmezleri keşfe doğru adım atmaya istekli olmalısınız. Kendiniz dışındaki dünyayı keşfetmeli, gerekirse, o dünyayı yakından incelemek için yolculuklar yapmalısınız. Hep aynı rutin hayatın içinde ve keşmekeşin ortasında ne yapacağını bilmez halde durmak yerine, nasıl kendinizi daha iyi ifade edebilir ve huzur bulabilirsinizi kafanızın içinde oturtmalısınız.
  Yalnız diğer burçları uyardığım gibi bu Yeniay dispozitör gücü Venüsün yarın başlayacak geri hareketi nedeniyle karşınıza aniden çıkacak tüm teklifler veya projeler üzerinde araştırma soruşturma ve inceleme yapmadan adım atmamalısınız. Daha önceden üzerinde çalışılmış ve sağlam haline getirilmiş projeler yürürlüğe konabilir.  Balık burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniay, siz Balıkların yaşamın kendi döngüsü içinde gerçekleşen ve sizin elinizde olmayan birtakım olayları (ayrılık, ölüm, hastalık) doğal bir şekilde kabullenmeniz ve her ne olursa olsun, dünyanın gerçeklerine, hakikatler penceresinden bakabilmenizi sağlayıcıdır. Sizler kendi içinizde yarattığınız pembe dünyanıza ne kadar sığınırsanız sığının, yapmanız gerekenler ve sorumluluğunuzda olan her şey sizi bir şekilde bulur ve bunlara sahip çıkmanız adına zorlar. Bu zorlamayı talihsizlik olarak görmek, mücadeleden kaçmak demektir. Başınıza gelenler veya gelmiş olanlar sadece sizin için özel hazırlanmış bir senaryo değildir. Herkes kendi yaşam koşulları nispetinde, farklı alanlarda bir sürü şeyle mücadele etmektedirler. Onlardan birisi de sizsiniz. Hayata bu şekilde yanaşmanız halinde, günlük yaşamınızı ve ilişkilerinizi daha gerçekçi bir bakış açısı altında düzenleyebilir, böylelilikle sağlıklı kararlar alabilirsiniz.
  Unutmayınız ki, seçimlerimiz kaderimiz gibidir. Yanlışı seçmenin veya yanlış yolda gitmenin mazeretini bulmak kolay ama düzeltmek zordur. Maddi ve manevi şekilde, birilerinden destek görmeden, kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmeniz adına size enerji verecek bu yeniay sayesinde gerçekçi bir şekilde, öncelikle finansal hayatınızı, iş ve daha sonra özel ilişkilerinizi tekrar ele alarak düşünmeye başlamalısınız. Kendinizi teslim etmek yerine, bilakis kimliğinizi başkalarıyla olan tüm ilişkilerinizde ifade edebilmeli, sevilmeye ne kadar layık kişiler olduğunuzu öncelikle kendinize sonra da diğer insanlara göstererek, isteklerinizi elde etmelisiniz. Bu Yeniay, Venüs geri hareketiyle aynı döneme denk geldiğinden karşınıza birdenbire çıkacak her teklif veya kişi hakkında iyice incelemeden, araştırmadan, tanımadan yeni bir adım atmayınız. Uzun süredir kafanızın içinde olan planlarınızı hayata geçirmek adına son kontrollerinizi yapınız.
   
 2. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  I$ görüsmem var bugün, hadi hayirlisiiiiii
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler :)
   
 4. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Yay burcu 07 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar, saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniay, ileriye yönelik hedefleriniz adına yenilenmek ve tazelenmek anlamında enerjiler sunacaktır. Şimdi sizler, gerçekçi bir bakış açısı altında, abartılara kaçmadan, kafanızın içinde belirlediğiniz hedefleriniz adına girişmde bulunmak için, kendinizi yeniden gözden geçirecek etkiler altındasınız. Kendinizi tanımayı herşeyden önce başarmak zorunluluğunuz var. Özgüven duygunuzu bilmeyen yoktur, siz yaylar son derece pozitif şekilde hayata bakabilen, neşeli ve özgür kimliğe sahip kişilersinizdir. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, kimi zaman detayları gözden kaçırarak ve fazla iyi niyetli davranarak önlem almakta gecikmektesiniz. Bu iyi niyetinizi ve rahatlık duygunuzu kullanan kişileri fark ettiğinizde ise iş işten geçtiği nice zamanlar olmuştur. İşte bugünkü enerjileri arkanıza alarak, gerçekçi anlamda amaçlarınızı gözden geçirmeli, kendinizi dış dünyaya göstermeli, hedefsizlik ve kararsızlıktan uzak durmalısınız.
  Kesinlikle ekip çalışmaları ve organize yapılan işler açısından etkili enerjilere sahip olduğunuz bugünlerde, inceleyerek, tartarak herşeyi bir kez daha ele alarak, yaşamınız adına adımlar atmaya hazır hale gelmelisiniz. Gelip geçici hevesler, projelerle zaman kaybetmemeli, size yararı olmayan ve hatta bazı zamanlar zarar veren insanlardan uzak durmayı bilmelisiniz. Yalnız diğer burçları uyardığım gibi, Yeniay, bugün başlayacak Venüs geri hareketiyle aynı döneme rastladığı için, üzerinde iyi düşünülmemiş, tasarlanmamış bir şekilde önünüze gelen teklifler konusunda incelemeyi ve araştırmayı ihmal etmeyiniz. Uzun zamandır kafanızın içinde oluşan yenilikler içinse, kontrollerinizi tekrar yaparak girişimde bulunmaya hazır olmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  Saolasın pasimcanım :)
   
7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 nisan hangi burç 7 Nisan Çarşamba sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 7 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları :ehi: Sevgili Koç, Bugün parasal açıdan şanslı bir gündesiniz. Yeni işlere teşebbüs edebilir ve üstlendiğiniz her işi başarıyla tamamlayabilirsiniz. İşinizin çok daha ciddi boyutlar kazanması ve önemli konumlara gelmeniz de mümkündür Karşı cins...
 2. 7 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 temmuz burc Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Sevgili Koç, Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeniz mümkün değil. Bugün, partnerinizin size olan davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Birlikte ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin, size sunacakları olanakları ret etmemeli,...
 3. 7 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün Bizi neler bekliyor aşkta işte sağlıkta istediğimiz haberleri alabilecekmiyiz :nanik::nanik: Koç burcu 07 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 11:57-12:53 arasında Ay-Aslan burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Boşluk dilimi içinde, aşk hayatınız, çocuklarınız, spekülasyon, eğlence kısaca hayatı güzel algılamanızı sağlayan konularda kendinizi kısıtlanmış...
 4. 7 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü 7 Kasım 2010 Pazar burç yorumları cicişler :tik: Sevgili Koç, Hayatınızda köklü reformlarda ha doğrusu bu yönde başlangıç veya planlar yapabilirsiniz. Sanat ve güzel şeylere karşı ilginiz artabilir.Yeni ve güzel eşyalar alabilirsiniz. Sevdiğiniz kimselerle beraber iyi vakit geçirebileceğiniz dinlenme günü yaşayabilirsiniz. Hayat size bazı zevkli sürprizler hazırlıyor....
 5. 7 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 7 ekim cuma Günü Günlük Burç Yorumları 7 ekim burç yorumları 7 ekim 2011 günlük burç yorumları 7 ekim 2011 burç yorumu 7 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 7 Ekim Cuma gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 7 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Bugün hayatınızla...

Sayfayı Paylaş