Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  7 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Bakalım kızlar bugün Bizi neler bekliyor aşkta işte sağlıkta istediğimiz haberleri alabilecekmiyiz :nanik::nanik:
  Koç burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, saat 11:57-12:53 arasında Ay-Aslan burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Boşluk dilimi içinde, aşk hayatınız, çocuklarınız, spekülasyon, eğlence kısaca hayatı güzel algılamanızı sağlayan konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay değildir. Çocuklarınızla ilgili meselelerde sakin olmak ve onların geleceğiyle ilgili mevzularda ani kararlar vermemek lazımdır. En önemli etkisi bireysel açıdan kendinizi ifade etmekte zorlanmanızdır. Farklı yönlerinizi dışa karşı ifade etmeniz, iç dünyanızı yaratıcı bir biçimde ortaya koymanız ve insanlar üzerinde etkili olmanız kolay olmadığı için hafif bir keyifsizlik hali oluşabilir.
  Saat 12:53 sonrası Başak burcunda ilerleyecek Ay, çalışma hayatınız ve zorunluluklarınızla alakalı konuları ön planda getiricidir. Detay gerektiren işler, kişisel bakımınız, sağlığınızla yakından ilgilenebilir, işlerinizi düzene koyabilirsiniz. Ay boşluktayken yapamadığınız işlerinizi bu saatte yoluna koymanız daha kolaydır.

  Boğa burcu 07 Eylül 2010 yorumu


  Sevgili Boğalar 11:57-12:53 saatleri arasında boşlukta olacak Ay, ailenizi ve özel meselelerinizi yakından ilgilendiren konularda dışarıdan gelebilecek etkilere karşı tepkisel davranmanız anlamına gelir ki, sakin davranmak en doğrusudur. Bir büyüğünüz ve iş yerinizdeki patronunuz ufak bir konuda eleştiride bulunsa veya yaptığınız bir iş umduğunuz gibi gelişmese, evinizle alakalı bir mevzuda eleştiride bulunulsa kolayca gerginleşebilir veya tam tersine içinize kapanabilirsiniz. Bütün bunlar kendinizi boş yere üzmekten başka bir işe yaramaz. Boşluk etkisi altında çevrenizdeki insanları anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sizi eleştirmeleri mümkün olsa da, sessizliğinizi korumanız ve ılımlı yaklaşımlarda bulunmanız gerekebilir. Evle alakalı işler (kiralama-satın alma-tadilat)gibi faaliyetler açısından uygun değildir. Acele etmemek gerekir. Ev sınırları içinde yapılan sanatsal el becerileri açısından uygun bir gündür. Yaratıcılığınız artabilir. Bu zaman diliminde, bilinçaltınızda yer etmiş bazı duyguların ortaya çıkması mümkündür. Saat 12:53 itibariyle boşluktan çıkarak Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, sevdikleriniz konusunda titizlenmeniz anlamındadır. Gözlem gücünüz yüksektir. O nedenle her şeyi dikkatlice incelemeye çalışabilirsiniz. Bazı önemli konularda karar almanızı zorlaştırıcı olsa da, gerçekçi düşünmeniz açısından en etkili saatlerdir. Aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda ve kendinizi ortaya koyma hevesliliğiniz doğal olarak her konuyu en ince detayına kadar görebilmenizi ve risk almadan isteklerinizi elde edebilmenizi sağlayıcıdır. Gözlem gücünüz oldukça yüksektir. Sizin için en doğru, düzgün ve gerçekten faydalı olanı arzularsınız.

  İkizler burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler saat 11:57-12:53 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış anlamanız mümkündür. Sözlü ve yazılı ifadeniz kısıtlanabilir. Ancak yaratıcılık gerektiren konularda yeteneklerinizi başkalarının yararına olacak şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir duruma kızdığınızda tepkiniz fazla sert olabilir. Kurallar çerçevesi içinde hareket etmeniz gerekebilir. Girişimde bulunmayı düşündüğünüz mevzularda ise, beklemede kalmak faydalıdır. Çevrenizin dikkatini çekmekte zorlanabilirsiniz veya gerektiği şekilde ilgi göremeyebilirsiniz.
  Yazılı belgeler veya sözleşme türü kağıtları özenle incelemek ve imzalamadan önce dikkatle incelemek yararlıdır. Mümkünse bu saatler arasında acil kararlar almamalı, herhangi bir taahhüdün altına girilmemelidir. Göze çarpmayan bazı detaylar daha sonra zorlayıcı olabilir. Haberleşme ve ulaştırma konularında aksamalar oluşabilir. Geri planda kalarak düzenlemeniz gereken işlerle uğraşmak bu zaman diliminde oldukça faydalıdır. Saat 12:53 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, ailevi, özel hayatınız ve parasal konularda ölçülü ve dikkatli davranmak yararlıdır.


  Yengeç burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 11:57-12:53 arasında Ay gezegeni boşlukta olacaktır. Gereksinimleriniz konusunda hassas olacağınız bu zaman dilimi içinde, parasal sorunların üstesinden gelebilmeniz için öncelikle maneviyatınızı bozmadan, olaylara daha derin bir açıdan bakacak olursanız inancınız sizi koruyucu ve yol gösterici olabilir. Moral bozukluğu veya umutsuzluk insanın kendi kendini engellenmesi demektir. Borçlarınız, kredileriniz veya her ne durumda iseniz maddi problemlerinizin tümüyle ilgili yeni bir girişimde bulunmak yerine sakince bütçenizi tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır. Ayrıca maddi konularda tutumlu olma ve paranıza sahip çıkma zamanıdır. Bu oluşumun en önemli yansıması parasal konularda görülebilir.
  Bu etki altında kazanımlarınızı riske atabilecek ani kararlardan uzak durmanız son derece önemlidir. Yani elinizdekini korumaya çalışmanız faydalıdır. Yatırım meselelerinde de aynı şekilde temkinli olmak çıkarlarınız açısından önem arzetmektedir. Hakkınız olanı almayı istiyorsanız acele etmemeniz, enine boyuna düşünmeniz, daha sonra lehinize gelişmeler yaşanmasını sağlayabilir. Ayrıca parayla ilgili kimseye söz vermemeniz, bonkörlüğünüzü belli bir sınırda tutmanız yararlıdır. Saat 12:53 itibariyle boşluktan çıkarak Başak burcunda ilerlemeye başlayan Ay, iletişim ve haberleşme evinizde seyrini sürdüreceğinden planlamalarda bulunmanız faydalıdır. Etrafınızdaki insanlarla olan bağlantınız son derece önemlidir. Yanlışlıkları, haksız durumları veya aksayan yönleri bu enerji altında daha net göreceğiniz için eleştirinin dozunu iyi ayarlamak gerekir.


  Aslan burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 11:57-12:53 arasında burcunuzun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, dikkatli olmanızı gerektiricidir. Önemli işlerinizi öğleye kadar veya öğleden sonra halletmeniz faydalıdır. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Bir yandan acele yapılması gerekenler diğer yandan keyifsizlik derken hızlı adım atmakta, olaylara müdahalede bulunmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu saatlerde işlerinizde gecikme, terslikler yaşanabilir. Sosyal hayatınızda durgunlaşmalar böyle bir yansıma altında gayet doğaldır. Eleştiriler olduğunda ani tepkilerde bulunmadan önce düşünmeniz faydalıdır. Yöneticilerinizle iyi anlaşmanız ve gerektiği anlarda geri planda kalarak bazı kişi ve durumları incelemeniz yararlı olabilir.
  Bazı kişiler yaptığınız işlerle ilgili eleştirilerde bulunabilir veya siz bilhassa çevrenizdeki bir iki kişinin sizin aleyhinize garip bir çekememezlik içinde hareket ettiklerini farkedebilirsiniz. Böyle durumlarda inadına dimdik durmaya çalışınız. Fakat herhangi bir sözel tepkide bulunmayınız. Saat 12:53 itibariyle Ay boşluktan çıkıp Başak burcunda ilerlemeye başladığında maddi konularda bütçe düzenlemesinde bulunabilirsiniz. Ödemeleriniz veya alacaklarınızla ilgili mevzularda planlamalarda bulunmanız kolaylaşır. Ancak paranızı idareli kullanmak ve sistemli hareket etmek kimi zaman içsel bir baskı oluşturabilir. Oysaki bu dikkat kendinizi garanti altına almanızı sağlayıcıdır.


  Başak burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 11:57-12:53 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından sağlığınız, iş hayatınız, zorunluluklarınızla ilgili mevzularda özenli davranmanız şarttır. Karşınıza çıkabilecek ufak tefek sorunları büyütebilir, normal günlük aktivitelerinizi yerine getirirken iki misli yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Bir yerden diğer yere ulaştırılması gerekenler, ardından çevrenizdeki insanların işi ağırdan almaları can sıkıcıdır. Sosyal açıdan çevrenizle olan bağınız zayıflayabilir. Bazı konularda sizden gizlenen durumları araştırmak isteyebilir gerekli bilgilere ulaşmaya çalışabilirsiniz. Gururunuz ön plandadır. Herhangi bir kişi size karşı haksızlık edebilir düşüncesiyle mağrur bir ifade takınabilirsiniz. Dışarıdaki dünyanın kendi içindeki kuralları sizin üzerinizde etkili olabilir. Yani tam anlamıyla kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Başladığınız işleri kolayca bitirmenizi sağlayan bu oluşum, yenilik anlamındaki işler için beklemede kalmayı gerektiricidir. Bu zaman diliminde benim tavsiyem ani kararlar almamanız, tamamlanması gereken işlerinizle uğraşmanız ve sakinliğinizi korumanızdır.
  Saat 12:53 itibariyle burcunuz üzerinde etkili olmaya başlayacak Ay, her konuda detaylı fakat son derece hızlı bir şekilde işlerinizi yapabilmenizde yardımcınızdır. Kendinize geldiğinizi üzerinizde biriken negatif enerjiden kurtulduğunuzu hissedebilirsiniz. Tazelik ve canlılık kazandırıcı bu enerji sayesinde etrafınızla temasa geçebilir, işlerinizi organize edebilirsiniz. Duygu dünyanız açısından da arzuladığınız rahatlığa kavuşacağınız için dış dünyada kendinizi en olumlu şekilde ifade edebilecek gücü bulabilirsiniz.


  Terazi burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler 11:57-12:53 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde aşk hayatınızı birebir ilgilendiren konularda egonuz ön plandadır. Eğer sıkıntılı bir durum içinde iseniz beklemede kalınız, durumlara müdahalede bulunmak yerine olanı olduğu haliyle kabulleniniz. Bu zayıf olduğunuz anlamına gelmez. Sadece zamanı olumlu değerlendirmek için yapılması gereken budur. Genel olarak, gururlu tepkilerde bulunmak, dikkati çekmek yerine sanki her şey yolundaymış gibi güvenli durmak, sakin bir su gibi akışa ayak uydurmak faydalıdır. Gündelik iş hayatınız ve özel yaşantınızla ilgili mevzularda acele kararlar vermemeniz gerekir. Bazı belirsizlikler nedeniyle, başladığınız işleri bitirmeniz veya diğer insanlarla kontak kurmanız zorlaşabilir. Bu gecikmeleri göz önüne alarak düzenlemelerde bulunmanız lazımdır. Organize işler, ekip halinde yapılan çalışmalarda da bazı terslikler yaşanabilir. Fakat bunlar çok büyük problemlere yol açıcı değildir. Önlem almanız halinde kolayca üstesinden gelinebilir. Arkadaşlarınızla olan irtibatınız açısından güçlendirici olan bu durum bazı problemlerinizi birbirinize destek vererek çözebilmenizi sağlayabilir. Genel olarak hava yoluyla seyahatlerde veya yer ayırtmalarda güvenli firmaları tercih etmeniz faydalıdır.

  Saat 12:53 itibariyle meydana gelecek enerjiler altında, ailenizi ilgilendiren konular, büyüklerinizle olan ilişkiniz veya geçmişle alakalı meseleler üzerinde fazlasıyla durabilirsiniz. Oysaki ne kadar sakin olursanız, durumu kontrol altında tutmanız o denli kolaydır. Öfkeyle kalkıp zararla oturmak yerine soğukkanlı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yararlıdır. Sağlık kontrollerinizi yaptırmak veya daha önceden yapılmış tetkiklerin sonucuna göre yapılacaklarla ilgilenebilirsiniz. Sinirsel açıdan bu saat itibariyle en ufak bir tersliğe bile tahammülünüz yoktur.


  Akrep burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler 11:57-12:53 saatleri arasında Aslan burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay gerek iş gerekse evle alakalı işler arasında sıkışmış gibi hissetmenize neden olabilir. Yoğunluk öylesine fazla fakat ilerlemek öylesine zordur ki, doğal olarak iki türlü tepki verebilirsiniz. Ya tümüyle olayları kendi hakimiyetiniz altında tutmak için aşırı çaba sarfedersiniz veya tümüyle kendi akışına bırakarak ne olacaksa olsun diyerek kenara çekilebilirsiniz. Çünkü sizin denetiminiz altında olan işlerin yerine getirilmesi için öncelikle dışarıdaki kişilerle iyi geçinme zorunluluğunuz vardır. Bu zaman dilimi içinde, işlerinizi yoluna koymanızda zorluklar yaşanması, belirsizlikler görülmesi kimi zaman çalışmak istememe gibi durumlar yaşanması mümkündür. Dinlenme isteğiniz yoğundur. Aklınızın bazı şeylere takılması gereksiz şeyleri bile sanki hayati bir mesele gibi algılamanız mümkündür. Bu hassasiyeti göz önüne alırsak, önemli işlerinizi yaparken notlar almak, ajandanızı kontrol etmek, işlerinizi kolaylaştırabilir. Ilımlı yaklaşım tarzınız çevrenizle olan bağlantınızda size faydalar sağlayabilir. En azından çatışmalar yaşanmamış olur. Bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu saatler arasında yeniliklerde bulunmak yerine beklemede kalmak, girişimde bulunacağınız işlerinizi gözden geçirmek yararlıdır.
  Saat 12:53 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayan Ay, sıkıntılarınızı kendi başınıza çözebilmenizi sağlayıcıdır. Ustalık gerektiren işlerde elinize kimse su dökemez. Ancak risk almak, somut olmayan bir iş için vakit harcamak gereksizdir. Hangi mevzuda olursa olsun her ayrıntıya gözünüz takılabilir. Eğer normal zamanlarda seçici ve mükemmeli elde etmekten hoşlanan bir yapıda iseniz, bu enerji altında kolay kolay hiç bir şeyi beğenmezsiniz.


  Yay burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar 11:57-12:53 saatleri arasında Ay boşlukta olacaktır. Normal zamanlarda Ay gezegeninin Aslan burcu sizler açısından gayet yararlıdır. Ancak söz konusu olan boşluk saatlerinde durum farklıdır. Zihniniz tek bir nokta üzerinde öylesine sabitlenir ki, dışarıdan gelen hiç bir uyarı veya öneriye kulak asmazsınız. Size göre doğru düşünen siz, yanlış düşünen etrafınızdaki insanlardır. Farklı bakış açısında olan kişilere tahammülünüz yoktur. Size göre büyük planlar yalnız gerçekleştirilmelidir. Çünkü her kafadan çıkacak ses, sizi engelleyicidir. Tabii ki boşluk etkisi altında böyle düşünmeniz normaldir. Ancak yine de olgun düşünmekte fayda vardır. Maddi konularda özellikle işinizin getirileri sizin açınızdan pek tatmin edici değildir. Kim sorarsa sorsun veya ne olursa olsun başkaları durumunuzu bilmemelidir. Aslında bu kısa zaman diliminde sorunları büyütücü değil çözüm bulucu şekilde ele almaya çalışmak yararlıdır. Fanatik görüşlerden, inatçı yaklaşımlardan uzak durmak içinizdeki bilgeliğe güvenmek, inancınızı hangi konuda olursa olsun güçlü tutmak gerekir.
  Saat 12:53 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, mesleki durumunuzla alakalı her konuda araştırmacı bir ruhla çalışmanızı, detayların üzerinde durmanızı, işinizi ön planda tutmanızı sağlayıcıdır. Prensip sahibi bir kişi davranmanız, etrafınızdaki kişilerin ve otoritelerin hakkınızda olumlu düşünmesini sağlayabilir. Disiplinli çalışmanız halinde altından kalkamayacağınız iş yoktur. Ayrıca bu etki altında fazla çalışmanın ve günün getirdiğin gerginliklerin sağlığınız açısından zorlayıcı olması mümkündür. Akşam saatlerini dinlenerek geçirmeniz faydalıdır. Ailevi ilişkilerinizde ise, ılımlı yaklaşım tarzınız yararlıdır.


  Oğlak burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, 11:57-12:53 saatleri arasında Ay-Aslan burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde, özellikle maddi konularda veya başkalarıyla ortak olarak yürüttüğünüz işlerde, özel paylaşımlarda kısaca birilerine ihtiyacınız olacak her türlü eğer çıkarlarınız söz konusu ise lütfen sakin olunuz. Bütçenizi öyle bir düzenleyin ki, tekrar bir yük altına girmeniz mümkün olmasın. Sizin çare diye düşündüğünüz bir şey daha sonra külfet haline gelebilir. Şimdiki durum zor olsa da, yeni bir girişimde bulunmayınız. Kuruntu ve kuşkularınızın kendinize olan güven duygunuzu perdelemesine izin vermeyiniz. Aslı astarı olmayan sözlere inanmayınız. Gözünüzle görmeden, kulağınızla duymadan kendi kendinizi tedirgin etmeyiniz. Ayrıca parasal konularda kimsenin sözüne güvenerek yola çıkmayınız. Meseleleri etraflıca gözden geçiriniz ve buyurgan davranmayınız.
  Saat 12:53 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, genel olarak iş konularını gündeminize taşıyıcıdır. Detaylı çalışmanız, ince hesaplar yapmanız gerekebilir. Ayrıca beslenme alışkanlıklarınızı veyahut bağımlılıklarınızı gözden geçirmeniz yararlıdır. Yaklaşan bayram nedeniyle ev veya ofis içinde yarım kalan işlerin tanzim edilmesi bu enerji altında gayet kolaydır. Düzenleme gerektiren işler kısa sürede toparlanabilir. Duygusal konularda eleştirel bir bakış açısı içinde olsanız da, bu tartışmaktan ziyade bazı durumları düzenlemek, daha iyi işlemesini sağlamak içindir.

  Balık burcu 07 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, 11:57-12:53 saatleri arasında Aslan burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay çalışma hayatınızın gündelik temposu içinde veya sağlığınızı ilgilendiren her konuda dikkatli olmanız gerektiğinin göstergesidir. Lütfen özellikle kalp sağlınıza, beslenmenize dikkat ediniz. Kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Hayal kırıklığı yaratıcı veya sizi rahatsız edici kişi ve durumlardan uzak durunuz. Beklenmedik sürprizlerle karşılaşma riskiniz olduğunu bilerek dış dünya ile savaşmak yerine ortam şartlarına uygun şekilde davranınız. Müdahale imkanınız olmayan konularda kendinize yüklenmeyiniz.
  Karşınıza çıkan bazı kişiler sizi sınamaya kalkışabilirler. Ancak onların oyununa alet olmayınız. Ne görüyorsanız onu, ne düşünüyorsanız gerçeği söyleyiniz. Gerginliğe düşmemek en önemli koşuldur. Saat 12:53 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayan Ay etkisi altında olayları belli bir mantık çerçevesi içinde ele alabilir, sebep-sonuç bağlantısı kurarak kendinizi rahatlatabilirsiniz. Eğer bazı durumların lehinize dönmesini istiyorsanız fazla endişeli davranmamanız yararlı olur. Sakınan göze çöp batar deyimini unutmayalım.
  Bu sizi hem gerginlikten koruyucudur hem de tıkandığınız noktalarda uygun çıkış yolları bulabilmenizi sağlayabilir.   
 2. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
7 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Eylül Günlük Burç Yorumları

  7 Eylül Günlük Burç Yorumları

  7 eylül hangi burç 7 eylül burç yorumları burçlar hangi Haftanın ilk iş günü bakalım yıldızlar bizim için neler diyor...Bizi neler bekliyor aşkta işte sağlıkta istediğimiz haberleri alabilecekmiyiz...Melekler Mekanı farkıyla 7 Eylül burç yorumlarınız :tik: KOÇ İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz...
 2. 15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik: Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle...
 3. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...
 4. 30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :pasi::pasi: Koç burcu 30 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 13:37 olana dek devam edecek enerjiler altında işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirme arzunuz yoğundur. Ancak değişen bazı durumlar nedeniyle mevcut planlarınız üzerinde tekrar düşünmenizi gerektirebilir. Yani hangi aktivitede...
 5. 7 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 7 Eylül çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 7 eylül burç yorumları 7 eylül 2011 günlük burç yorumları 7 eylül 2011 burç yorumu 7 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler burada melekler 7 Eylül 2011 Çarşamba günlük burç yorumlarınız bu yazımızda melekler Koç Burcunda Bugün Bugün oldukça yenilikçi ve hareketli olacaksınız. Yeteneklerinizi...

Sayfayı Paylaş