7 gün geciktim hamile miyim?

derinduru

Yeni Üye
Üye
7 gün geciktim hamile miyim?
Merhaba, geçen ay olmam gerekenden 2 gün önce regl oldum. geçen Ella hapı içmiştim ayni zamanda. bu ay 5i ile 7si gibi regl olmam gerekiyordu. Korunmasız iliskiye girmedik tamamı prezervatif ile gerçekleşti. Dün idrar testi yaptım. 10 liralik bir testti ve negatif çıktı. Göğüslerim şiş genelde de regl olacağım zaman şişerdi. Akıntım 3 gün önce inanılmaz fazlaydı. hatta su gibi akıyordu. Su an hala akıntım var fakat çok daha az. Sizce hamile miyim?Yoksa ella hapı düzenimi mi bozdu? ya da gerginlikten mi sökülmüyorum.

Maydanoz suyu kaynattim onu içeceğim. sizce tekrar test yapmali miyim? Risk var mi

ellayi geçen ay içmiştim. bu ay kullanmadım. çünkü bizce şüpheli bir birliktelik yoktu hepsi prezervatif ile gerçekleşti. ama 6 gün gecikme beni cok korkuttu

Hayatım selamlar gebelik testini yapmışsın ve sonuç negatif öyle se kesin hamile değilsindir. Peki neden gecikti sorusunun cevabını zaten sen vermişsin hayatım ella yani ertesi gün haplarının tamamı adet döngünüzü değiştirecektir düzeninizi bu bozmuş. Zamanı gelince adet olacaksınız. Kaldı ki prezervatif ile hamile kalma riskiniz yok, tabiki patlama delinme olmadı ise kesinlikle hamile değilsiniz. Boşuna stres yapmayın lütfen.

testi yaptıktan 20 30 saniye içinde tek çizgiyi gördüm diyebilirim. belli bir süre bekledim fakat sonuç değişmedi, daha da tek çizgi belirginleşti. Erken mi test yaptim yoksa kalitesiz mi test aldim bilmiyorum güvenemedim. bide şubatın sonunda içtim ben ella yapını 2.regl periyoduma da etki eder mi bu kadar?
Ne yapmalıyım sizcr

Hayatım testi yapıp ilk dakikada tek çizgiyi gördü iseniz hamile değilsiniz işte. Testi erken yapıp geç yaptığınızı siz bileceksiniz tüm testlere güvenebilirsiniz. Tüm dünya hamilelik için bu testleri yapıyor. Negatif işte. güvenebilirsiniz yani. Yani sürekli ella hapı kullanarak zaten adet döngünüzü değiştirmiş durumdasınız isterseniz rahatlamak için bir kez daha test alıp yapın ama sonucun pek değişeceğini düşünmüyorum. Zira adet tarihlerinizi kaydırmışsınız. Teste güvenmekten başka yapacak bir şeyiniz yok. Yaptırabilirseniz kan testide yaptırın derim ama sonuç değişmeyecek hamilelik yok olsa test gösterirdi bence boşuna evham yapıyorsunuz.

Düzene oturması tabiki bi kaç ay sürer üç ayda ancak bir düzenin olur bu hapı kullanınca hayatım.

Geri