7 gün geciktim hamile miyim?

Cok kuruntu yapıyorum biliyorum ama eger ki farklı bir durum varsa erkenden önlem almak istiyorum. paylaşabileceğim başka kimsem de yok kusuruma bakmayin. Benim bugün 10.günum reglimin geciktiği. dün tekrardan bir test yaptım abla senin yönlendirmen ile tekrardan negatifi gördüm tek cizgi cıktı. Doktora gitmeli miyim sizce adet söktürücü vs almak icin? yoksa bekliyim mi? cunku gebelik yoksa artik regl olmam lazim. göğüslerim acıyor ve kasıklarımda ara ara baski oluyor. Bi akil verebilir misiniz

Hayatım öncelikle tüm dünyanın hamilelikle ilgili bu testlerden yararlandığını, bu testlerin yüzde yüze yakın sonuçla doğruyu bildiğini unutma. Yani bilimsel olarak yüz yıldır kullanılan test yanılıyor sen mi haklısın ? Bu kuruntudan başka bir şey değil. Hamile değilsin. Tek vereceğim akıl senin beklemen olacak başka bir şey değil. Hissettiğini hissettiğin hisler, regl belirtileri. :)

Görünüşe göre hamile olmadığın ortada hayatım ya doktora git ya da bekle sen bilirsin ama mevzu hamilelik değil kesin olan bu.

bugin tekrar bir test yaptım ama ac karnına degildi hiçbiri. fakat 3 kez yaptim 3u de negatif çıktı. yarın sabah aç karnına sabah idrarı ile test yapacağım. gec döllenme diye bir sey varmış o olduğunda sonuç cok geç çıkıyormuş. hala regl olamadığımdan acaba bu olabilir mi diye düşünmeye başladım. Göğüslerim inanilmaz sis hem ucu hem de etrafı hassaslasti aciyo. hala sarı akıntım var. AMA HALA OLAMADIM OFF AĞLICAM ARTIK

Geri