7 günlük evli 7 aylık evli ve 7 yıllık evli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli olmak...

Evli olmak...

rüyada evli olmak ruyada evli olmak rüyada olduğunu görmek evlenmiş olduğunu görmek oldugunu Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: > > >Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! > > >Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? > > >Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! > > >Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? > > >Damat: Taaaabiki. > >...
  2. 7 qüN evLi...7 ayLık.....7 yıLLıKk evLi.....FarKı görün

7 qüN evLi...7 ayLık.....7 yıLLıKk evLi.....FarKı görün

7 gün evli:-sevgilimm annen arıyor. 7 aylık evli:-telefon sana! 7 yıllık evli:-TELEFONN!!! 7 gün evli:Hayatımm tuzu uzatırmısın? 7 aylık evli:Tuz! 7 yıllık evli:TUZU VERSENE lAn!! 7 gün evli:İyigeceler hayatım. 7 aylık evli:Ben yatıyom! 7 yıllık evli:Ben yatıyorum hadi sende zıbar.... 7 gün evli:Hayatımm akşama ne yemek yaparsın?Olmazsa yemeğe çıkarız. 7 aylık evli:Ne yemek var akşamaa! 7...
  3. Yeni evlilerin yaptıkları 7 hata

Yeni evlilerin yaptıkları 7 hata

Evliliğin ilk zamanlarında yeni evlilerin sıklıkla yaptıkları 7 hata ve çözümleri... Evliliğinizin ilk zamanlarında ufak şımarıklıklar yaparak ortak çıkarlarınızı gözden kaçırmayın. Çok romantik olmasa da ilişkilerde ilk yıl finansal olarak yapılacaklar listesi ilişkilerde ilk sırayı alır. Eğer birkaç yıl içinde ev almak istiyorsanız para önemli bir konudur. İşte para, arkadaşlar, programlar...
  4. ben 3.5 yıllık evliyim ve eşimle hiç korunmadık

ben 3.5 yıllık evliyim ve eşimle hiç korunmadık

merhaba, ben 3.5 yıllık evliyim ve eşimle hiç korunmadık.20 yaşlarında, adet düzensizliğim vardı. bunun için doktora gittiğimde yumurtalıkta kist olduğunu ve bunu yasmin adında bir ilaçla eritebileceğini söyledi.6 aydan oluşan 2 dönem bu ilacı kullandım. tekrar gittiğimde kistin eridiğini ama iltihap olduğunu söyledi. o zamanlar üniversitede okuduğumdan kaldığım yurdun wc si kata ortak...

Sayfayı Paylaş