Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  7 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  7 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel Haziran gününün en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 7 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  [​IMG]


  Sevgili Koç
  Aşk hayatınız oldukça mutlu görünüyor. Bu konuda iddialı ve idealist davranacaksınız. Aşka ve çevrenize yoğun duygular içindesiniz. Etrafınıza farklı gözlerle bakarken manevi duygularınızda bir artış olacak. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin.

  Sevgili Boğa
  Geçmişte kalan hatalarınızın tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek elinizde. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam sizi istediğiniz platforma getirecektir.

  Sevgili İkizler
  Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir gün içindesiniz. Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizlerine hazır olun. Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Maneviyat duygusu içinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır.

  Sevgili Yengeç
  Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz.

  Sevgili Aslan
  Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız.

  Sevgili Başak
  Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Ortaklıklar aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz.

  Sevgili Terazi
  Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken disiplinli olmak zorundasınız.

  Sevgili Akrep
  Eşiniz maddi konularda her zamankinden daha fazla destek verecek. Çevrenizdeki kişileri korumak içgüdüsüyle hareke ettiğiniz müddetçe maddi kaygılardan uzak yaşamanız mümkün. Çünkü karşılı paslaşmaların size vereceği önemli fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Ortak ilişkilerinizi kendi inisiyatifiniz doğrultusunda düzenleyebileceksiniz.

  Sevgili Yay
  Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Gün içinde duygusal yönleriniz ortaya çıkacak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız.

  Sevgili Oğlak
  Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Ortaklıklar aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız. Cildinize özen göstermeli yağlı yemeklerden uzak kalmalısınız.

  Sevgili Kova
  Kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Bu dönem askıya alacağınız çalışmalar canınızı sıkmamalı kaçırdığınız fırsatları düşünerek işlerinizi yeniden planlarken başka işler için zaman kazanmalısınız.

  Sevgili Balık
  Eski bir aşkın gündeme gelmesi de söz konusu. Yine bu dönem çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız.
   
7 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 haziran 2011 burç yorumları 7 haziran burçlar, burç yorumları, 7 haziran 2011 burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım. 7 Haziran Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma...
 2. 8 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyor ve 8 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Her açıdan güçlüsünüz ve çekinmenizi gerektiren bir durum yok. Kendinizi rahatça ortaya koyun. Bugünlerde başkalarının ne düşünebileceği sizi...
 3. 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 14 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde iyi bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir....
 4. 21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  21 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün aydınlık geçmesi dileğiyle 21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları Bugün, maddi konularla ilgili istekleriniz ön plana çıkıyor ve kazancını arttırma konusunda sınırlarınızı genişletme amacı içindesiniz....
 5. 28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  28 haziran günlük burç yorumları günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 28 Haziran cuma 2013 Günlük Burç Yorumları KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) Fazla kuruntulusunuz. Etrafınızda olan her şey sanki sizin tersinizeymiş gibi hissediyorsunuz. 28 Haziran...

Sayfayı Paylaş