Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  7 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Çok aktif ve hareketli koşulların getireceği çalışmalar içine gireceksiniz. Daha fazla zihinsel konulara yer açabilir ve eğitimle ilgili çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki konularla ilgilenmeniz ve kardeşlere ilişkin gelişmeler oyalayıcı olsa bile, her konuda zekanızı ortaya koyma başarısını gösterebilirsiniz. Kısa yolculuklarınız size hareket katabilir.  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)
  Parasal alanın getirdiği değişiklikler ve birikimleriniz hakkında yeni düşünceleriniz öne çıkıyor. Bu konularda daha dikkatli olma gereği yanında, harcamalarınızdaki dengesizlikleri görmeniz lazım. Bugün bütçenize yönelik kararlarınıza öncelik vermeniz ve daha fazla çalışmanızın getirebileceği kazançları hesaplamanız en doğrusu olacak.
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran) Burcunuzdan geçmekte olan Ay sizi hareketli bir güne hazırlarken canlılık veriyor. Düşündüğünüz adımları artık atabilecek ve düşüncelerinizi uygulama konusunda bazı engeller söz konusu olmasına rağmen, her konuda yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Değişik planlarınızı hayata geçirmeden önce bir kez daha düşünmenizde yarar var.


  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)
  Bazı planlarınızı yeniden gözden geçirmeli ve kafa karışıklığı yaratan konularda risk almamalısınız. Bugün acele ile vereceğiniz her karar size kayıp yaşatabilir.Geçmişle ilgili bazı gelişmelerin getirdiği olaylar ise sizi oldukça hassas kılabilir. Bir süre daha sabırlı olmayı başarabilir ve toparlanması gereken işlerinizi tamamlama çabası içinde bulunabilirsiniz.  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
  Her konuda başarıya açık ve hareketli bir günün getireceği iyimserlik söz konusu. Yeni hedefler belirlemek ve akılcı düşüncelerle hareket etmeniz size çok şey kazandırırken, arkadaşlarınızın düşüncelerinden yararlanabilirsiniz. İçinde bulunacağınız gruplarda zihinsel paylaşımlar sizi yenilik yapmaya itebilir ve kendi fikirlerinizde esnek olmayı deneyebilirsiniz.


  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)
  Son derece hareketli ve iş açısından yorucu şartlar altına girdiniz. Yeni görevler veya işe ait değişiklikler sizin planlarınızı destekleyici yönde olabilir. Bu arada iş hayatında daha fazla iletişim ve yazışma konuları ile ilgilenmeniz gerekecek.
  Amaçlarınız hakkında kararlılık göstermeniz ve toplum önündeki yerinize önem vermeniz sizi ileriye taşıyacaktır.  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)
  Aynı anda birden fazla konu ilginizi çekebilir. Bu nedenle önceliklerinizi iyi belirlemeli ve yabancılarla ilgili konuların öneminiz kavramalısınız. Zira eğitsel alanda bazı gelişmeler dikkat çekebilir ve sizi yeni girişimlerin eşiğine taşıyabilir.
  Hayatınıza girebilecek kişilerin görüşlerini olumlu şekilde değerlendirmek ve uygulama noktasına getirmek sizin elinizde.  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)
  Maddi konulara önem verme gereğiniz sizi yeni kararlar almaya zorlayabilir Bu alanda daha akılcı ve ne istediğinizi bilerek hareket etmelisiniz. Özellikle bütçenizi yakından ilgilendirecek değişiklikler hakkında ortak bir yol bulabilirsiniz. Borç alacak konuları ise sizde kafa karışıklığı yaratırken, bazı pürüzleri aşmanız zorunlu olabilir.  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)
  Devam eden bazı işlerinizde fikir değişiklikleri yanında sizi karşıdan bulabilecek gelişmeler söz konusu. Özellikle yeni projeler devrede olabilir ve anlaşmalar konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ortaklıklara ve bir hareket etmeye özen göstermelisiniz. Bu gelişmelerin hayatınıza katacağı olumlu sonuçlarını görmeli ve istikrarlı bir yol çizmelisiniz.  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)
  Birden fazla konuyla ilgilenme gereğiniz var. Günlük düzeniniz açısından önemli işlerinize öncelik vermeli ve dağınık olmaktan kaçınmalısınız. Daha fazla detay veya organizasyonel işler öne çıkarken, beraber çalıştığınız kişilerin fikirleri sizi
  verimli kılabilir. Zaman alan uğraşlar ise sizi yeni teknikler kullanmaya itebilir ve yeteneklerinizi sergileme imkanı elde edebilirsiniz.  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)
  Hayata daha pozitif bakmanızı sağlayan gelişmeler öne çıkıyor. Daha çok zekanızla yaratıcı konulardan fayda elde edebilir ve değişiklikler deneyebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymakta başarılı olmanız ve özgür hareket etmeniz çok mümkün. Size keyif ve hareket getiren ortamlarda ise içinizden geldiği gibi hareket edeceksiniz. Aşk hayatınız renkleniyor.  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)
  Ailevi konular ve yeni sorumluluklar sizi zorlayabilir. En fazla ev içindeki hareketlilik nedeni ile kendinize zaman ayırmakta sıkıntı yaşayacaksınız. Ayrıca iş hayatının getirdiği yeni yükler nedeni ile huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Bu durumun yakınlarla olan ilişkilerinize yansımamasına dikkat etmeli ve güvenliğinizi ilgilendiren uğraşları ele almalısınız.   
7 Mayıs Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  7 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, bugün büyük hayaller kurabilir ve hayattaki en büyük hedeflerinizle ilgili derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Düşünce evinizdeki Ay ile Neptün'ün olumlu etkisi düşüncelerinizi açıyor ve hayal gücünüzü genişletiyor. Arkadaşlarınızla aranızda anlayış ve fedakarlık ön planda. Akşam üzeri daha verimli olabilir ve biraz stres yaşasanız bile işlerinizi hızlı bir şekilde...
 2. 7 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız 7 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınız melekler :tik: Koç Burcu İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz. Boğa Burcu Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla...
 3. 7 Mayıs 2012 burç yorumları..

  7 Mayıs 2012 burç yorumları..

  21 Mart - 20 Nisan Bugün sizi oldukça heyecanlandıran bir öneriye para harcayabilir ya da yatırım yapabilirsiniz.Bunu gerçekleştirmeden önce, yine de iyi düşünmeniz gerekiyor. Yatırımın kendisi çok cazip olabilir, ancak daha fazla kazanmak için doğru karar vermeniz gerekiyor. Yani bu yatırımdan kazanacaksınız, yalnız miktar, yapacağınız harekete bağlı olacak. Bugün karşı cins ilişkilerinde...
 4. 7 Mayıs 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  7 Mayıs 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 7 mayıs burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, günününzün umduğunuzdan da güzel geçmesi dileklerimizle 7 Mayıs 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 7 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ailenizden...
 5. 7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 7 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimize ve sayın misafirlerimize sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyor, 7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 07 Mayıs 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...

Sayfayı Paylaş