Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  7 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  7 nisan hangi burç 7 Nisan Çarşamba sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 7 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları :ehi:

  Sevgili Koç,
  Bugün parasal açıdan şanslı bir gündesiniz. Yeni işlere teşebbüs edebilir ve üstlendiğiniz her işi başarıyla tamamlayabilirsiniz. İşinizin çok daha ciddi boyutlar kazanması ve önemli konumlara gelmeniz de mümkündür Karşı cins ilişkilerinizin duygusal ağır Bunu, bu şekle sokan şey karşı cinsin yaklaşımlarından fazla sizin içgüdülerinizdir. Bilinçaltında bazı sıkıntılarınız olabilir ve bunlara bazı çıkış noktaları arayabilirsiniz. Olaylar kendiliğinden yatışacaklardır. Siz de hatalı olduğunuzu kabul edip, sesinizi fazla çıkarmayın.


  Sevgili Boğa,
  Bugün dikkat gerektiren işlerden uzak kalmaya gayret etmeniz iyi olur çünkü olmadık sakarlıklar yapabilirsiniz. Karşılaşmanız muhtemel olan kazalar sizden kaynaklanabileceği gibi sizin hiç suçunuz da olmayabilir. Dikkati elden bırakmamanızda fayda vardır. Bu dönemde yeni duygusal ilişkilerin sizin için iyi sonuç vermesine karşılık yeni iş ilişkileri kurmaktan kaçınmalısınız. İş konularında yapacağınız teşebbüslerden beklediğiniz sonuçları alabilmeniz oldukça zordur ve her tür yenilik için başka bir zamanı beklemelisiniz.

  Sevgili İkizler,
  Bugün yeni başlatmayı düşündüğünüz bir duygusal ilişki ya da ilişkilerinizde yolunda gitmeyen bazı şeyler varsa onları düzeltmek için harekete geçerseniz kazançlı çıkarsınız. Karşınızdaki kimselerin duygu ve niyetleriniz rahatlıkla sezebilirsiniz. Unutmamanız gereken şey, hislerinize güvenmeniz ve mantığı ön plana almaktan vaz geçmeniz gerektiğidir. Mantığınızı tamamen reddetmeyin fakat hislerinizi de yabana atmayın. Bir yolculuk yapmanız ve bundan memnun kalmanız olasıdır.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün fiziksel ihtiyaçlar içinde olmanız hatta bunu her zamankinden güçlü hissetmeniz olasıdır. Duygusal açıdan da zayıf değilsiniz. Bugün eşiniz ya da sevgilinizle birlikte olmak için dayanılmaz arzular duyabilirsiniz. Bu istekleriniz sadece karşı cins ilişkileri ile sınırlı da değil. Ailenizle, aile büyüklerinizle görüşmek de sizi mutlu edebilir. Yolculuk yapmanız ya da yolculuk özlemleri duymanız olasıdır. Kafanız günlük işlerinizle meşgulken bir yandan da yolculuk, tatil gibi hayaller içinde olabilirsiniz.


  Sevgili Aslan,
  Bugün sizin için verimsiz ve gerilimli bir gün olabilir. Karşı cins ilişkilerinizde bir kırgınlık yaşamanız ya da evliyseniz eşinizle gerilimli durumlara girmeniz olasıdır. Bir dostunuzun ihaneti ya da birlikte olduğunuz kişinin ihmali ile karşılaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde de sıkıntılı anlar yaşamanız olasıdır. Bugün mümkünse önemli şeylerle ilgilenmeyip, günü fazla hasarsız geçirmeye çalışmalısınız. Karşılaşacağınız zor durumlarınızda ailenizden destek görmeniz mümkün.


  Sevgili Başak,
  Bugün karşı cinsle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.Ancak bu uyumsuzluğunuz iş ve sosyal ilişkilerinizle sınırlı kalacaktır. İşyerinizde karşı cinsle ilgili konularda size çeşitli zorluklar çıkartabilirler. Bunun dışında genel olarak insanlarla olan ilişkileriniz ise değişkendir. Bazı kimselerin sınırsız desteğini kazanırken, bazılarının da beklenmedik düşmanlıklarını çekebilirsiniz. Buna belki de sizin tutumunuz sebep olmaktadır çünkü bugün iddiacısınız ve fiziksel olarak güçlüsünüz.


  Sevgili Terazi
  Bugün iş yerinizde steresli bir gün yaşayabilirsiniz. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız. Her konuya abartılı yaklaşmanız olasıdır. Eğer ailenizle birlikte yaşıyorsanız ya da evli bir başaksanız bazı düşüncelerinize aileniz veya eşiniz karşı çıkabilir veya sizi ciddi şekilde engelleyebilirler. Sosyal ilişilerinizin aşırı yoğun olmaları mümkündür. Aslında biraz sakin olabilirseniz hayatınız daha dengeli bir yapı kazanabilir. Akşam saatlerinde duygusal ve ziinsel olarak belli bir rahatlama yaşayacaksınız.

  Sevgili Akrep,
  Bugün maddi açıdan rahat ancak zihinsel açıdan karışıklıklar içinde olmanız mümkündür. Uzak bir yerden kötü haber ya da haberler almanız olasıdır. Kadınlar hakkında yanlış düşüncelere eğilimlisiniz. Tabii öyle ayrılmak, boşanmak ya da büyük kavgalar gibi şeyler söz konusu olmayabilir sadece birlikte olduğunuz kişiye karşı kaba ve anlayışsız hale giriyorsunuz. Buna karşılık yine hangi cinsiyetten olursanız olun erkek arkadaşlarınızla çok iyi anlaşabileceğiniz bir dönemdesiniz.


  Sevgili Yay
  Bugün karşı cinsle ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz bir anda gözünüzden düşebilir. Bunda haklı ya da haksız olmanız bir şeyi değiştirmez. Bir süreden beri bilinçaltınızda besleyip, yüzeye çıkartmadığınız ufak tefek kırgınlıklar bugün aniden ortaya çıkıp, sizi tanınmaz birisi haline getirebilirler. Yani herşeyin acısını çıkartmaya çalışabilirsiniz. Bir ayrılık yaşamanız olasıdır fakat bu karşı cins ilişkileriniz kadar sevdiğiniz bir insandan ayrılmayı da kapsayabilecek birşeydir.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün her zamankinden çok daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Başta iş hayatınız olmak üzere bir çok alanda aşırı şanslı olabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden iş teklifleri alabilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı bir dönem yaşamanız olasıdır. Buna gelirinizdeki azalma kadar sizin masraflarınızın artması, hatta düşünmeden yapacağınız gereksiz masraflar sebep olabilir. Bugün bazı ciddi konuların, hayatınızı yönlendirebilecek olan önemli dönüm noktalarının ve yeni fakat ümit verici işlerle ilgilenmenin başlangıcı olabilir.

  Sevgili Kova,
  Bugün duygusal olarak hassas ve aşık olmaya uygun yapıdasınız. Parasal konularda şanslısınız. Çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi daha iyi geliştirebilirseniz yardım duyacağınız her türlü desteği bulabilirsiniz. Eğer siz evli bir kovaysanız bu dönemde eşinizle ciddi bir anlaşmazlığınız, hatta kavganız olabilir. İşiniz de oldukça sıkıcı ve yoğundur. İşiniz yüzünden kendinize zaman ayırmayı da zor bulabilirsiniz fakat özel ilişkilerinizi de daha fazla ihmal etmeniz hoş olmaz. Duruma göre bir program yaparak zaman kazanmaya çalışmalısınız.

  Sevgili Balık,
  Bugün yanlış kararlar vermeye uygunsunuz. İşinizde önemli hatalar yapabileceğiniz gibi duygusal ilişkilerinizde de sorunlar yaşayabilirsiniz. Herşeye rağmen, siz hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla iyi anlaşabilecek yapıdasınız. Bu durumdan istifade etmeye kalkıp, işi istismar seviyelerine getirmemeye çalışırsanız iyi olur. Bugün ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması mümkündür. Bu teklifler iş ya da özel hayatınızla ilgili olabilir.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  çok güzel bir gün :)
   
 3. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Sevgili Yengeç, Bugün fiziksel ihtiyaçlar içinde olmanız hatta bunu her zamankinden güçlü hissetmeniz olasıdır. Duygusal açıdan da zayıf değilsiniz. Bugün eşiniz ya da sevgilinizle birlikte olmak için dayanılmaz arzular duyabilirsiniz. Bu istekleriniz sadece karşı cins ilişkileri ile sınırlı da değil. Ailenizle, aile büyüklerinizle görüşmek de sizi mutlu edebilir. Yolculuk yapmanız ya da yolculuk özlemleri duymanız olasıdır. Kafanız günlük işlerinizle meşgulken bir yandan da yolculuk, tatil gibi hayaller içinde olabilirsiniz.

  teşekkürler

   
7 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Nisan Günlük Burç Yorumları

  7 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Koç, Ay burcunuzda ilerliyor. Her an değişime hazırsınız. Bugün, sosyal aktivitelerin size kazandıracağı prestijinizi düşünmek zorundasınız. Partnerinizden istediğiniz enerjiyi rahatça alabileceksiniz. İkili ilişkilerinize yepyeni bir bakış açısı ile yaklaşıyor, felsefi tavırlarınızla karşınızdaki kişinin düşüncelerini değiştiriyorsunuz. Sevgili Boğa, Çevrenizi etkilemek için...
 2. 7 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 temmuz burc Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Sevgili Koç, Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeniz mümkün değil. Bugün, partnerinizin size olan davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Birlikte ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin, size sunacakları olanakları ret etmemeli,...
 3. 7 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün Bizi neler bekliyor aşkta işte sağlıkta istediğimiz haberleri alabilecekmiyiz :nanik::nanik: Koç burcu 07 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 11:57-12:53 arasında Ay-Aslan burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Boşluk dilimi içinde, aşk hayatınız, çocuklarınız, spekülasyon, eğlence kısaca hayatı güzel algılamanızı sağlayan konularda kendinizi kısıtlanmış...
 4. 7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :pasi: Koç burcu 07 Ekim 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 21:45 itibariyle Güneş ve Ay Terazi burcunda kavuşmuş olacaklar. Venüsün geri hareket dönemine denk gelen bu Yeniay, ciddi ilişkiniz veya evliliğiniz, her türlü ortaklık ilişkiniz, hukuk davalarınız, yasal kontratlarınız ve her türlü anlaşmada radikal kararlar almadan...
 5. 7 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 nisan burç yorumları 7 Nisan 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Huzurlu ve rahat bir ortama ihtiyacınız var. Aşırı baskılar ve sorunlar sadece başarınızı değil sağlık açısından da sizi etkilemekte. Tüm bunlar gelişiminizi engellemekte ve psikolojik yapınızda bozukluklar yaratmakta. Enerjinizi istediğiniz ölçüde kullanabilmeniz için biraz daha rahat olmanız gerekiyor....

Sayfayı Paylaş