Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın son iş gününün burç yorumları kızlar :tik:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
  Bugün içinde bulunduğunuz koşullar değişiyor. Geleceğe daha ümitli ve iyimser bakabileceğiniz gelişmelerle cesaretiniz artacak. Arkadaşlarla bir araya gelerek yeni paylaşımlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arada ortaklaşa çalışmalar size hayal gücü ve ilham getirecek. Başkalarına yardımcı olacak faydalı aktiviteler içinde bulunabilirsiniz.
  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

  Karşınıza çıkan değişiklikler sizi bocalamaya itebilir. Kariyerinizde yaşadığınız belirsizlikleri aşmak için sabırlı olmalı tedbiri elden bırakmamalısınız. Kısa vadede çok şey yapabilir, esnek planlarla işte ilerleme sağlayabilirsiniz. Somut çalışmalara yöneldiğiniz bu dönem yaratıcılığınızı kullanabilme şansınız olacak. Tamamlanması gereken işleri ertelemekten sakınmanız gerek.
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

  Bugün değerlendirmeniz gereken pek çok fırsat öne çıkıyor. Öncelikle yurt dışı bağlantılı konularınız ve yeni ilişkiler hayata bakışınızı değiştirecektir. Daha sağlam kararlar almaya bakmalı, kişisel gelişiminize uygun adımlar atmalısınız. Başkalarından iham alabileceğiniz değişik eğitim aktiviteleri entelektüel açıdan size zenginlik katacaktır.
  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)


  Yeni hedefler ve ortaklaşa alanda arayışlar peşindesiniz. Ancak tek başına karar almanız ve sonuca ulaşmanız zor olacak. Başkalarıyla olan ortak paralar bazı belirsizliklere dikkat çekmekte. Aşırı iyimserlik geliştirmek yerine, kontrol dışı faktörleri görmeniz lazım. Birikimlerinizi dikkatli kullanmanızın yanı sıra, yakın ilişkilerde duygularınızı kapalı tutmamanız gerek. Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
  İlişkilerde ve ortaklıklarda hareketli zamanlar söz konusu. Esnek olmanız halinde yapıcı sonuçlar almaya yakınsınız. Gelişmelere karşı gerçekçi olmanız ve ayaklarınızı sağlam basmanız gerekiyor. Yeni önerilerin öne çıkması ile ortaklıklarınızda yeni bir yapılanma dönemi başlayacaktır. Yakın beraberliğinizde ise bazı fedakarlılar söz konusu olacak.
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

  Yapılması gereken işler sizi meşgul etmeye başladı. Şartların biraz karışık ve mücadeleci olması sizi yıldırmamalı. Günlük düzeninizi yeniden planlayabilir, işerinizi verimli biçimde ilerletebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız konularda yeni rütuşlar yapma şansınız ise zaman kazandıracaktır. Hizmet etmek durumunda kalacağınız gelişmelere karşı sabırlı olmalısınız.
  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

  Hayata karşı daha olumlu ve hevesli yaklaşmaktasınız. Duygularınızı daha rahat paylaşma imkanı bulmanız ise size güven vermekte. Zira aşk ilişkilerinde kendinizi aşırı sorumlu hissettiğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. İlişkilerinize biraz romantizm katabilirsiniz. Yaratıcı alanda ise kendi içinizden geçen şeyleri deneyerek dikkat çekeceksiniz.
  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

  Duygularınız iyi dengelemeniz halinde yapıcı bir gün geçirebilirsiniz. Ailevi konularda fedakarlıklar yapmanız gereken konulara rağmen, sorumluluklar sizi yıldırmayacak. Özellikle yerleşimi ilgilendiren sorunları yakınların desteği ile aşmaya başlıyorsunuz. Elinizdeki maddi kaynakları zorlayabilecek şartları dikkate alarak karar vermelisiniz.
  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

  Sizin için olumlu bir süreç başlıyor. Yakın çevreniz ve ilişkileriniz sizi harekete geçirmeye yetecek. Daha yapıcı yakınlaşmalar ve göreceğiniz destek size verimli zamanlar getirmekte. Zihinsel açıdan sizi besleyecek ve yaratıcı kılacak pek çok çalışma gündeme gelebilir. Ancak eğitim hayatınızda sizi daha fazla sorumlu kılan gelişmelere yakın durmalısınız.
  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)
  Yapılması gereken işler ağırlık kazanırken, parasal meseleleriniz çözüm beklemekte. Bu alanda daha sorumluluklu davranmalı, elinizdeki birikimlere odaklanmalısınız. Bütçenizi yeniden tasarlamak üzere somut kararlar alabileceksiniz. Ayrıca gruplardan gelebilecek kaynakları iyi yönetmeniz gereken gelişmeleri dikkate almalısınız.
  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

  Burcunuzda ilerleyen Ay pek çok sıkıntıyı geride bıraktığınızı gösteriyor. Son derece canlı ve iyimser adımlarla ilerlemeye başlıyorsunuz. Önemli kararlar ve sizi duygusal açıdan zorlayan noktaları aşma çabanız boşa çıkmayacak. Bazı fedakarlıklar yapmanız gereken konular içinde yer almak zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizde daha aşkın ve verici olacaksınız.
  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

  Değişen şartlar sizi bir miktar huzursuz ve hassas kılabilir. Üzerinizde baskı kuran geçmişle ilgili konular bazı fedakarlıları zorunlu kılabilir. Her açıdan sabırlı olmalı duygusal kararlar almamalısınız. Kendi iç sesinize güvenerek bir çıkış yolu bulmanız mümkün. Başkalarına faydalı olabileceğiniz yeni fikirler üreterek zamanınızı verimli geçirmeye başarabilirsiniz.
   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  teş passimmmmmmmm
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler yoğun bir gündü
   
7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Ocak Günlük Burç Yorumları

  7 Ocak Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Koçlar bugün, parasal konular gündeminizde baş sırayı almakta. Kazanma isteğinizin yoğunluğu iş bağlantıları kurmanızı sağlayabilir, sahip olma arzunuz yüksek olduğu için diğer günlere nazaran bugün, cebinizdeki paranızı riske atmaktan çekinebilirsiniz. Aslına bakarsak bu durum gayet yararlıdır, sağlam adımlar atmaya çalışmanız şu aralar oldukça gereklidir. Günlük enerjiler altında,...
 2. 7 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 ocak burc yorumları 7 ocak günlük burç Sevgili melekler bakalım 7 Ocak günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 7 Ocak burç yorumlarınız:dil::dil::dil: Koç (21 Mart - 20 Nisan) Bugün bazı haberlerden etkilenecek, bazı olaylara ise tepki göstereceksiniz....
 3. 11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  ikibin onbir burç yorumları ikibinonbir burçlar 11 Ocak burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Bugün, çevresel şansınıza güvenmeli...
 4. 21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 21 Ocak Cuma günü burç yorumlarınız tatlişkolar :ehi: Sevgili Koç, Bugün Ay'ın konumu sevdiklerinizi ön plana çıkarıyor. İyi niyetli ve yapıcı tavırlarınızla aileniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Evinizi yenileyebilir, eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve duygusal olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Bugün evinizde dostlarınıza davet...
 5. 25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak Salı gününe ait burç yorumlarınız sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlık duygularınız ön planda olacak.Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finans konularında ise, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü...

Sayfayı Paylaş