Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  7 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  7 şubat 2011 burc yorumları
  7 Şubat Pazartesi Günlük BUrç Yorumlarınız kızlar :tik:

  Sevgili Koç,
  Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Bazılarınızın işleri açılacak ve yeni iş teklifleri karşınıza çıkacaktır. Ailenizle ve yuvanızla daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Çünkü onlar sizden daha çok ilgi bekliyorlar. Aşk konusunda önemli kararları almamalısınız.

  Sevgili Boğa,
  Bu hafta ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Dış görünümünüzle fazla oynamayın.

  Sevgili İkizler,
  Parasal açıdan önemli ve parlak bir dönemdesiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız.İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz..

  Sevgili Yengeç,
  Sürprizlere hazırlıklı olun. Mesleki yaşamınıza verdiğiniz önem içerisinde, aile bireylerine de zaman ayırıp, ısrarlı taleplerine kulak vermelisiniz. Aşk hayatınız oldukça mutlu görünüyor. Maddi konularla ilgili paylaşımlarınızın desteklenmesini istiyorsanız çevrenize hoş görünmeye devam etmelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir gün.

  Sevgili Aslan,
  Öfkelerinizi denetlemek sizin için bir hayli zor olacak. . Aile büyüklerinizden ve sizden üstün kişilerden destek almanız sizi hırslandıracaktır. Çok şey başarmak istiyorsunuz. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız.

  Sevgili Başak,
  Bu gün maddi konular ön planda olacak. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak.. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız.Aşk hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi gözden geçirmelisiniz..

  Sevgili Terazi
  Kariyeriniz oldukça yüksek seyrediyor..Duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız.


  Sevgili Akrep,
  Maddi açıdan her şey iyi görünmesine karşın, para konusunda yaşayacağınız ertelenmeleri göz ardı etmelisiniz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir hafta olacağından emin olabilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız.


  Sevgili Yay
  Kariyeriniz önem kazanmaya başlıyor.. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek.Aşk hayatınız yoğunlaşıyor.. Siz aşka ve özgürlüğe önem veren bir kişi olarak, her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını bilmelisiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Maddi açıdan parlak bir dönemdesiniz... Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız.

  Sevgili Kova,
  Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir gün.. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.

  Sevgili Balık,
  Sosyal yaşamınızda yaratıcılığınızı destekleyen kişilerle önemli performanslar göstereceksiniz.Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın.. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız. Bayan arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.


   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  aşk hayatımın neresi mutlu yaa off pasii :D:D aşk yok ki sevgililer gününde yalnızımm dostlarım yalnızım yalnızz ahh ule ahh :D:D:D:D
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, Bu gün maddi konular ön planda olacak. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak.. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız.Aşk hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi gözden geçirmelisiniz..


  Sınav sonucu açıklancak akşama pasim çok heyecan yaptım :)

   
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak,
  Bu gün maddi konular ön planda olacak. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak.. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız.Aşk hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi gözden geçirmelisiniz..
  tşklerrr pasikammmm ....
   
7 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2010 Pazar gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak eden meleklerim için 7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Sosyal çalışmalar ve ortaklıklar açısından bazı fırsatlar yakalamanız olasıdır. Ancak ortaklıklar da bazı çıkar çatışmaları yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olun ve ilkelerinize sahip çıkın. İkili ilişkilerinizde son derece hareketli ve keyifli olacağınız bir...
 2. 7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününün burç yorumları kızlar :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bugün içinde bulunduğunuz koşullar değişiyor. Geleceğe daha ümitli ve iyimser bakabileceğiniz gelişmelerle cesaretiniz artacak. Arkadaşlarla bir araya gelerek yeni paylaşımlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arada ortaklaşa çalışmalar size hayal gücü ve ilham getirecek. Başkalarına yardımcı olacak...
 3. 23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım yıldızlar 23 Şubat 2011 Çarşamba günü bizim için neler diyor :tik: Sevgili Koç, İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum...
 4. 28 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Çalışanların en sevdiği ay Şubat ayının son günü 28 Şubat Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Burcunda Bugün Seyahat planlarınızla ilgili bazı talihsizlikler yaşanabilir Beklenmedik biçimde ortaya çıkacak bazı aksaklıklar veya daha önce farkında olmadığınız engeller projelerinizle ilgili endişelerinizi arttırabilir Kendinizi mistik konulara vererek bu tip endişelerden...
 5. 7 Şubat Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 7 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gününüz güzel geçsin, işleriniz yolunda geçsin, keseniz para, gönlünüz huzur bulsun diyerek 7 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz.. KOÇ: Güvendiğiniz insanların size karşı tutumu karşısında çok şaşırabilirsiniz. Sakin tavrınızı korumalı ve düşünceli davranmalısınız. Yoksa üzülen siz...

Sayfayı Paylaş