Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  7 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 7 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili melekler, gününüz güzel geçsin, işleriniz yolunda geçsin, keseniz para, gönlünüz huzur bulsun diyerek 7 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz..


  [​IMG]


  KOÇ: Güvendiğiniz insanların size karşı tutumu karşısında çok şaşırabilirsiniz. Sakin tavrınızı korumalı ve düşünceli davranmalısınız. Yoksa üzülen siz olabilirsiniz.

  BOĞA: Fikirlerinizin arkasında durmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Sevgilisi olan Boğalar için sorunlu bir dönem başlayabilir. Çözüm odaklı olursanız güzel günler yakında.

  iKiZLER: İstekleriniz konusunda sabırlı olmalı ve zamanını beklemelisiniz. Her şey zamanla düzelicek doğru
  davranışlarda bulunabilirseniz. Sorunlara karşı
  YENGEÇ: Alacağınız olumlu bir haber sizi yine havaya sokacak. Aşk hayatınızda ise sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Özel hayatınızda duygularınız yoğun çalışacak.çözüm bulma arayışına girebilirsiniz.

  ASLAN: Saygısızlığa karşı tutumunuz çok net yapılan hataları affedemiyorsunuz. Bu durum bazen size zarar verebilir dikkat edin. Evli olan Aslanlar için sürprizler olabilir.

  BAŞAK: Maddi anlamda beklentileriniz oldukça yüksek bu yüzden bazen hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sizi bekleyen
  yeni iş fırsatları olabilir. Bu fırsatlar sayesinde maddi anlamda rahatlayabilirsiniz.

  TERAZİ: Maddi anlamda yaşadığınız sorunlar artık geride kalıyor. Aşk hayatınız karmaşık durumda ve bu durum devam edebilir eğer eskilerde takılıp kalmazsanız sürpriz gelişmeler olabilir. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecek.

  AKREP: Yaşadığınız sorunları çözmenize çok az kaldı. Sevgilisi olan Akrepler için ciddi adımlar söz konusu. Artık daha emin adımlar atmak istiyorsunuz. Tutkularınız bazen aşırıya kaçabilir.

  YAY: Kariyerinizle ilgili planlamalar yaparken arkadaşlarınız ve ailenizden yardım almanız gerekeilir. İlişkinizde yaşadığınız sorunları araya soğukluk girmeden çözmelisiniz.

  OĞLAK: Kafanız bu aralar çok karışık ne istediğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Sürekli planlayarak yaşıyorsunuz biraz işleri oluruna bırakın. Her şey daha çabuk yoluna girebilir.

  KOVA: Geçmişte yaşadığınız olayları tekrardan gündeme getirip sorgulayabilirsiniz. Nasl isterseniz öyle davranma huyunuz bazen size zarar verebilir. Herkes size uymak zorunda değil dikkat etmelisiniz.

  BALIK: Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız düşüncesiz harcamalar yüzünden sıkıntı çekebilirsiniz. Kafanızı kurcalayan olaylar karşısında ne yapacağınızı bilemesenizde sakin tutumunuzu sürdürmelisiniz.
   
7 Şubat Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Günlük Burçlar - 7 Şubat 2008

  Günlük Burçlar - 7 Şubat 2008

  şubat ayı hangi burç 7 şubat burç 7 hangi burçlar7 doğumlular Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz. İşlerinizi zorlaştırmayın. Sevdiğinizden alacağınız sevindirici bir haberle...
 2. 7 Şubat Günlük Burç Yorumu

  7 Şubat Günlük Burç Yorumu

  7 ayın burcu Koç Sevgili Koç, bugün akşam üzerine kadar Ay on ikinci evinizde dolaşmaya devam edecek. Ay'ın bu konumu yalnız kalma arzusu verebilir ve kalabalık gruplar içinde kendinizi o kadar iyi hissetmeyebilirsiniz. Ekip çalışması yerine tek başınıza çalışmak daha verimli olabilir. Ay burcunuza geçtikten sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz ancak akşam Merkür etkisiyle fevri...
 3. 7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2010 Pazar gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak eden meleklerim için 7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Sosyal çalışmalar ve ortaklıklar açısından bazı fırsatlar yakalamanız olasıdır. Ancak ortaklıklar da bazı çıkar çatışmaları yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olun ve ilkelerinize sahip çıkın. İkili ilişkilerinizde son derece hareketli ve keyifli olacağınız bir...
 4. 7 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 şubat 2011 burc yorumları 7 Şubat Pazartesi Günlük BUrç Yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Bazılarınızın işleri açılacak ve yeni iş teklifleri karşınıza çıkacaktır. Ailenizle ve yuvanızla daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Çünkü onlar sizden daha çok...
 5. 7 Şubat 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  7 şubat günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 7 şubat 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hafta sonunuzu en güzel şekilde değerlendirmenizi diliyor ve 7 Şubat 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 7 şubat 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu...

Sayfayı Paylaş