Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7 yaşındaki yeğenime yılbaşı hediyesi önerisi olan ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeğenim 7 yaşında ve ona bu gece için birşey almak istiyorum ama ne alsam bilemedeim.Fikri olan var mı ? :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    7 Yaşındaki çocukların yaşlarına uygun birbirinden güzel oyuncaklar var oyuncak mağazaları da şart değil her yerde bulabilirsiniz bu tarz oyuncakları farklı zeka oyunları yeni okumaya geçen çocuklar için okuyabilecekleri kitaplar olabilir yararlı bir çok eğitici bir çok oyuncak çeşitleri bulabilirsiniz.

7 yaşındaki yeğenime yılbaşı hediyesi önerisi olan ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 yaşındaki kızın sünneti!

7 yaşındaki kızın sünneti!

kadın sünneti resimleri kadın sünneti görüntüleri afrikalı kadınların video fotoğrafları afrikada İnanılmaz bir olay bu hala aklım almıyor bu kız çocuklarının sünnetini.. Nasıl cahilce bir zihniyet bu.. Yazık bu kız çocuklarına..Ve hala bu konuda kimsenin birşey yaptığı yok.. sünnet erkeklere mahsus bir olaydır..Bunu yapanlarda müslüman ama nasıl bir anlayışla bu çocuklara böyle bir...
  2. 7-8 yaş grubuna

7-8 yaş grubuna

8 yaş oyunları 7 8 yaş oyunları sekiz yaşındakiler için oyunlar 8yaş oyunu 7-8 yaş için oyun: Masalın sonunu kendin yaz Bu oyun çocuğunuzun yaratıcılığını harekete geçirecek ve yazma becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak. Gerekli malzemeler Masal kitapları Kağıt Kalem Nasıl yapacaksınız? Çocuğunuzla birlikte ünlü bir masal ya da öykü üzerinde düşünün. Bu çocuğunuzun o anda en sevdiği...
  3. 6-7 yaş gelişimi

6-7 yaş gelişimi

6 7 yaş çocuğu,aile,aile kadın,gelişim,gelişim psikolojisi 1) Fiziksel Gelişim ve Hareket Gelişimi: - Süt dişlerinin değişmeye başladığı bu yaşta, bulaşıcı hastalıklara karşı duyarlılık da artar. - Kendi kendine giyinip soyunabildiği gibi, kendi kendine tuvaletini yapabilir ve kendi kendini temizlemeyi de başarabilir. - Bu dönemde çocuk motor gelişimi açısından büyük aşamalar kaydetmiştir....
  4. Süper Bir Yılbaşı Hediyesi 2013

Süper Bir Yılbaşı Hediyesi 2013

Bu konu; 2013 süper bir yılbaşı hediyesi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hediye almak gerçekten zor bir iştir. Her yıl doğum günü, yıldönümleri, bayramlar yılbaşı derken rutin haline gelen hediye seçme işlemi artık insanı zorlamaya başlar. Hediyemi beğenecek mi, bu yıl ne alsam soruları kafanızda dönmeye başladıysa, yılbaşı hediyesi için size harika bir önerimiz var....
  5. yılbaşı hediyesi olarak neler alınabilir

yılbaşı hediyesi olarak neler alınabilir

Arkadaşlar, yılbaşı geldi ve hala ben birkaç arkadaşıma hediye alamadım.Pazartesi de son fırsatım ama aklıma da birşey gelmiyorki.Sizce yılbaşında ne alınabilir hediye olarak ?

Sayfayı Paylaş