1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  700 senelik test yapabilir misiniz?

  Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  küp testi bilinçaltı testleri Bu testin 700 senelik olduğu söyleniyor.Karakteriniz ve gizli isteklerinizi açığa vuran bir bilinçaltı oyunu aslında.Ben bu oyunu sizlerden önce oynadım inanılmaz gerçek doğru ve şaşırtıcı.Adımları takip ederek siz de bana hak vereceksiniz eminim.

  1-Gözlerinizi kapatıp bir ÇÖL hayal edin.Sade bir görüntü olmalı gökyüzü kumlar ve siz...Şimdi o çölün ortasında bir küp buldunuz.Neye benziyor detaylarını yazar mısınız?Büyüklüğü rengi özelliği...

  2-Şimdi ise bir AT düşünün o çölün ortasında küp örneğindeki gibi detaylarını yazar mısınız?

  3-Son olarak çölde bir MERDİVEN buldunuz.Nasıl bir merdiven bu sizinkisi?
  CEVAPLARI ŞİMDİ OKUYUN

  KÜP:
  Büyük sert ve siyah bir küp;
  sizin nasıl görünmek istediğinizi gösteriyor..Büyük bir küp sizin başkaları içinde lider rolü oynamak sitediğinizi işaret ediyor..Görkemli rengi sizin güçlü ve yetenekli olma isteğinizi simgeliyor..
  Küçük,transparan bir küp;
  Kübün içini görebiliyorsunuz,bu da insanların görünüşünüzden öte,gerçek sizi görmelerini istemenizden kaynaklanıyor..Küçük bir küp,kendinizi yalnız hissettiğinizi gösteriyor.Size yakın olan insanlarla çevrilmek istiyorsunuz ve sadece onlarla rahatlayabiliyorsunuz..

  AT:
  Kahverengi bir at,kübün yanında..
  İnsanların çoğu kahverengi bir at düşünürler..Bu,normal,ayakları yere sağlam basan bir eş istediğinizi gösterir..Eğer atı kübün yanında gördüyseniz,sürekli sizin yanınızda olan,bir eş istiyorsunuz demektir..
  Siyah at;tutku..tehlike ve romantizmi gösterir..Beyaz ise sessiz sakin bir evlilik istediğiniz anlamına gelir..

  MERDİVEN:
  Eski kırık dökük bir merdiven;
  Hayal ettiğiniz merdiven kırık dökük ve eskiyse..şu anki işinizde mutlu olmadığınızı gösteriyor..Bilinçaltınızda kariyerinizle ilgili düş kırıklığına uğramışsınız..Hayalinizdeki kariyerin bulunduğunuzdan çok daha parlak olduğu anlamına geliyor..
  Yeni ve tahta merdiven..
  Bulunduğunuz işte mutlu olduğunuzu gösteriyor..İşinize ve iş arkadaşlarını seviyorsunuz..Merdiveni çok yeni görmeniz,hata yapmaktan ve yetersiz olmaktan korktuğunuzu gösteriyor..
  Demir merdiven ise..Güçlü isteğinizin daha güçlü pozisyon ve ilerleme isteğinizi açıklıyor
   
 2. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.106
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  hmm ilgnç bi test.. paylşm için teşekkürler....
   
 3. Peaceful

  Peaceful Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  35
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  İlginç gerçekten...Çok daha genişletilebilir yorumları.
   
 4. <3PirayeEda<3

  <3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Haziran 2010
  Mesajlar:
  224
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Trabzon
700 senelik test yapabilir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kargo - Yapabilir Misin

  Kargo - Yapabilir Misin

  Bana yağmuru anlat En içten yanınla Göreceksin hiç ıslanmamışsın aslında Bana renkleri anlat En içten yanınla Göreceksin gözlerin kör olur bir anda Nefret etmek kolay sevmek kolay Peki ya yalnız kalmak Yapabilir misin Yapabilir miydin Yapabilir misin Söyle bana Bana dünyayı anlat En içten yanınla Göreceksin dilin tutulur bir anda Bana cenneti anlat En içten yanınla Göreceksin öyle bir yer...
 2. bebeğinizin zeka testini kendiniz yapabilirsiniz

  bebeğinizin zeka testini kendiniz yapabilirsiniz

  Bebeklerin her türlü davranışını değerlendirme altına alan test, anne-babalara çocuklarının parlak zekalı mı yoksa kalınkafalı mı olacaklarını belirlenebileceğini iddia ediyor. Anne-baba olmak o denli iddialı bir iş haline geldi ki İngiltere'de bebeklerin zeka seviyesini ölçen bir test geliştirildi. Bebeklerin her türlü davranışını değerlendirme altına alan test, anne-babalara çocuklarının...
 3. Normal misin, yoksa anormal misin??? TEST ET!!!

  Normal misin, yoksa anormal misin??? TEST ET!!!

  acayip testler çekiçler çekiç çekiç resimleri resmi Bu testin sonunda sana bir soru sorulacak. Hemen yanıtla. Durup düşünme. Aklına ilk gelen şeyi söyleyiver. Bu eğlenceli bir 'test'... Ve aynı zamanda biraz acayip (çok acaip)! Şimdi... aşağıdaki talimatları olabildiğince çabuk yerine getir. Bir hesabı bitirmeden ötekine geçme.. Yanıtları yazmak veya hatırlamak zorunda değilsin. Sadece...
 4. evde kendim peynir yapabilir miyim kızlar?

  evde kendim peynir yapabilir miyim kızlar?

  Evde yoğurtdumu kendim mayalaıyorum ve şimdi de peynir denemek istiyorum acaba bilen varmı nasıl yapabilirim? Tecrübeli hanımlardan bilgi rica ediyorum :)

Sayfayı Paylaş