Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  8 Aralık Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 8 Aralık burç yorumlarınız :dil:
  Koç
  Sevgili Koç, Ay bugün akşama kadar boşlukta olacak ve daha sonra iş evinize geçecek. Ay boşlukta iken yeni bir girişimde bulunmayın zira sonuçsuz kalabilir. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde partnerinizle eğlenceli bir ortama katılabilir ve ilişkiniz açısından canlı bir gün geçirebilirsiniz. Ay akşam iş evinize geçtikten sonra görev duygunuz ağır basmaya başlayacak.

  Boğa
  Sevgili Boğa, Ay bugün akşama kadar yuva sektörünüzde boşlukta olacak ve daha sonra eğlence evinize geçecek. Ay boşlukta iken eviniz ya da anne babanız için bazı işler yapabilirsiniz. Bu işleri yaparken kolay sinirlenebilirsiniz. Ay’ın akşam burç değiştirmesiyle daha eğlenceli bir ruh haliniz olacak ancak arkadaşlarınızın beklenmedik davranışları ya da sürprizleri hoşunuza gitmeyebilir.

  İkizler
  Sevgili İkizler, Ay bugün akşama kadar iletişim evinizde boşlukta olacak ve daha sonra yuva sektörünüze geçecek. Gün boyu başkalarıyla sürekli haberleşme içinde olabilirsiniz ve telefonunuz hiç susmayabilir. Sevgiliniz sizi dinamik tutacak ve onun varlığı sizi canlandıracak. Akşam ise daha çok iç dünyanıza ve aileye dönük olacaksınız.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, bugün Ay akşama kadar para evinizde boşlukta olacak ve daha sonra iletişim evinize geçecek. Ay boşlukta iken maddi konular ön planda olabilir ama yeni bir adım atmamaya çalışın. Ani bir dürtüyle hiç düşünmeden para harcama eğilimde olabilirsiniz. Akşam Ay’ın burç değiştirmesinden itibaren haberleşme trafiğiniz hızlanıyor.

  Aslan
  Sevgili Aslan, Ay akşama kadar burcunuzda boşlukta olacak ve daha sonra para evinize geçecek. Ay boşlukta iken yeni bir girişimde bulunmayın ve bekleyin. Ay’ın etkisiz olduğu zamanlarda olayların sonuçlanması zordur, boşu boşuna yeni bir başlangıç yapmayın. Ay, akşam para evinize geçtikten sonra maddi zevkler daha önemli olmaya başlayacak.

  Başak
  Sevgili Başak, Ay akşama kadar on ikinci evinizde boşlukta olacak ve daha sonra burcunuza geçecek. Ay on ikinci evde iken kendi başınıza olmak ve sessizce bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. En son istediğiniz şey dikkat çekmek ve başkalarıyla beraber olmak. Ay, akşam burcunuza geçtikten sonra saklanmayacak ve kabuğunuzdan çıkacaksınız.

  Terazi
  Sevgili Terazi, Ay akşama kadar arkadaşlık evinizde boşlukta olacak ve daha sonra on ikinci evinize geçecek. Akşama kadar daha çok kalabalık gruplarla beraber olabilirsiniz. Böyle ortamlarda dikkatler sizin üzerinizde toplanıyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelin çok eğlenceli olabilir. Akşamdan itibaren kalabalıklardan sıkılmaya başlayabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

  Akrep
  Sevgili Akrep, Ay akşama kadar kariyer evinizde boşlukta olacak ve daha sonra arkadaşlık evinize geçecek. Akşama kadar sorumluluklarınız gündemde olabilir ve işlerinizi perde arkasından yapabilirsiniz ancak yeni bir şeye başlamayın sadece elinizdeki işleri tamamlayın zira Ay boşlukta olduğundan etkisiz. Akşam arkadaşlarınız devreye giriyor ve sizin için eğlenceli ortamlar hazırlıyor.

  Yay
  Sevgili Yay, Ay akşama kadar boşlukta olacak ve daha sonra kariyer ve sorumluluklar evinize geçecek. Ay boşlukta iken sosyal gruplarla beraber olabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan ailevi bir konu ya da beklemediğiniz bir haber dikkatinizi dağıtabilir ve programlarınızı bozabilir. Akşamdan itibaren sorumluluklarınız ön plana çıkıyor.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Ay akşama kadar ortak gelirler evinizde boşlukta olacak ve daha sonra burç değiştirecek. Ay boşlukta iken önemli ortak maddi konular hakkında ani kararlar vermek isteyebilirsiniz ancak Ay etkisiz bir konumda, karar vermekten kaçının. Ay burç değiştirdikten sonra kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, Ay akşama kadar partnerlik evinizde boşlukta olacak ve daha sonra ortak gelirler evinize geçecek. Akşam kadar partnerinize odaklanabilir ve onunla vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ortak gelirlerle bağlantılı maddi konuları takıntı haline getirebilirsiniz. Para konuları ön plana çıkacak.

  Balık
  Sevgili Balık, Ay bugün akşama kadar iş evinizde boşlukta olacak ve daha sonra partnerlik evinize geçecek. Yine gün boyu yapmanız gereken pek çok iş var ancak yeni bir işe başlamayın ve elinizdeki rutin işlerle oyalanın zira Ay etkisiz. Akşamdan itibaren işleri ikinci plana atacak ve yakın ilişkinize odaklanacak.

   
 2. Ariza

  Ariza Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.407
  Beğenilen Mesajlar:
  83
  Ödül Puanları:
  0
  Başak Sevgili Başak, Ay akşama kadar on ikinci evinizde boşlukta olacak ve daha sonra burcunuza geçecek. Ay on ikinci evde iken kendi başınıza olmak ve sessizce bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. En son istediğiniz şey dikkat çekmek ve başkalarıyla beraber olmak. Ay, akşam burcunuza geçtikten sonra saklanmayacak ve kabuğunuzdan çıkacaksınız.  Yanliz kalmak istedigimi nedense anlamak isteyen yok. Yorumlar icin tskler.
   
 3. BİTTERİM

  BİTTERİM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  8 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.113
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ErZuRuM
  paylaşım için tşkler:)
   
 4. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak
  Sevgili Başak, Ay akşama kadar on ikinci evinizde boşlukta olacak ve daha sonra burcunuza geçecek. Ay on ikinci evde iken kendi başınıza olmak ve sessizce bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. En son istediğiniz şey dikkat çekmek ve başkalarıyla beraber olmak. Ay, akşam burcunuza geçtikten sonra saklanmayacak ve kabuğunuzdan çıkacaksınız.


  saol adminim
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  iyiymiş bugün :)
   
8 Aralık Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Aralık Günlük Burç Yorumları

  8 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Koç: Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Olumlu düşünen insanlarla beraber olmaya çalışın. Bunun faydasını göreceksiniz. Fazla ağır...
 2. 3 Aralık Burç Yorumları

  3 Aralık Burç Yorumları

  Burcunuzdaki bugünki gelişmeler neler merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Sevgili Koç, devlet gibi bir kurum veya otorite konumundaki bir kişinin baskı ve gerilimini hissedecek ama yolunuza devam edebileceksiniz. Eşiniz veya beraber olduğunuz kişi ya da iş ortağınız sizi destekleyecek. Birlikte uzun vadeli kararlar alabilir ve sağlam temeller kurabilirsiniz. Partneriniz size...
 3. 15 Aralık Burç Yorumları

  15 Aralık Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Aralık burç yorumlarınız :dil::dil: Koç Sevgili Koç, bugün harcamalarınızda, ödemelerinizde çok dikkatli olun zira düşünmeden acele hareket etme eğiliminde olacaksınız. Uranüs ve Güneş...
 4. 20 Aralık Burç Yorumları

  20 Aralık Burç Yorumları

  aralık burc yorumları 20 aralık burç yorumları Hafanın son günü burç yorumlarınızı okumak isteyenlere özel 20 Aralık Günlük Burç Yorumları :tik: Koç (21 Mart - 20 Nisan) Duygularınızı kontrol etmek için gayret gösterin. Aniden gösterdiğiniz tepkilerden daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalısınız. Spor yapın ya da açık havada yürüyüşlere çıkın. Veya...
 5. 8 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 aralık burcu 8 aralık ne burcu 8 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları karşınızda kızlar :pasi: :pasi: :pasi: KOÇ (21 mart – 20 nisan) Bugün sevdiğinize karşı oldukça sorumluluk hissedip, onun gönlünü fet edeceksiniz. Onunla birlikte geçireceğiniz saatler sizler için çabuk geçecek. Duygusal yönünüzü değil gerçek yönünüzü daha fazla kullanıyorsunuz. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs) Duygusal yönden...

Sayfayı Paylaş