Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  8 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 8 Eylül perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 8 eylül burç yorumları 8 eylül 2011 günlük burç yorumları 8 eylül 2011 burç yorumu 8 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 8 Eylül Perşembe gününe ait burç yorumlarınız burada melekler


  < Konu Resmi..>  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Daha fazla çaba göstermeniz gereken işler olacak. İş hayatında artan sorumluluklar karşısında hızlı ilerlemek ve sakin olmanız gerek. Engellendiğinizi hissettiğiniz bu dönem üstlerle ilişkilere olumsuz etkilenebilir. Daha planlı ilerlemeye bakmalı, iş hayatında yaptıklarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kariyerinizle ilgili yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız.
  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

  Sizin için dengeli ve huzurlu günler başlıyor. Kendinizi dışadönük ve kararlı bir şekilde ortaya koyacaksınız. Sistemli bir şekilde eğitsel çalışmalarınıza yönelmek üzere harekete geçebilirsiniz. Daha farklı bir eğitim çalışması hayatınıza çok şey katabilir. Yabancılarla bağlantılı iş konularında ise yeni girişimler, yolculuklar dikkat çekici biçimde öne çıkacak.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

  Ortaklaşa konulara ayrı bir önem vermeniz gerekecek. Eşin para durumu ya da ortak harcamalar dikkatli olmayı gerektiriyor. Bazı karşıt görüşler yüzünden istediğiniz yönde ilerlemeniz zor olabilir. Başkalarının size yükleyeceği parasal sorumluluklar sorun yaratırken, değişime açık durmalısınız. Aynı zamanda yakın ilişkilerde daha derin bağlar kurmakta zorlanabilirsiniz.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

  Ortalıklarınız ve evlilik konularınız gündemde. Son dönemde üzerinde durduğunuz değişiklikler sizi kısıtlamış olmalı. Şimdi harekete geçme zamanı. Yeni öneriler karşısında kayıtsız kalmayacaksınız. Ancak bazı sorumluluklar sizi daha ciddi düşünmeye itecektir. Esnek olmanız halinde olumlu kazanımlar elde edilebilir. İlişkilerde daha açık olmanızda yarar var.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

  Bu dönem çok yorucu şartlar içindesiniz. Artan iş yükünüz ve planlı olmanız gereken yeni çalışmalar öne çıkacak. Detaylar ve beraber çalışılan kişilerle ilişkiler açısından sizi engelleyen gelişmelere dikkat etmelisiniz. Kişisel disiplininiz sayesinde tamamlanması gereken işleri yoluna koymayı başarabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara ise çok dikkat edilmeli.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

  Kişisel olarak pek çok konu ile ilgilenebilirsiniz. Dışadönük şartlar içinde olmanız size keyif getirirken, yaratıcı konularda yenilenmeler yaşamanız söz konusu. Sevdiklerinizle ve çocuklarla ilgili sorumluluklar ise biraz uğraştırıcı olacak. Kendi içinizden gelen şeylere zaman ayırmalı, üzerinizdeki gerginlikten kurtulmalısınız. Duygusal hayatınız ise biraz karışık ve gergin geçebilir.  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

  Gündeminiz hızla değişiyor. Tamamlanması gereken işler, yakın çevrede yaşanan gelişmeler sizi oyalayacak. Ev hayatında yaşanan gerginlikler ise özel ilişkilerinizi zorlayabilir. Başlangıçlarınızın getirdiği endişeler de yıpratıcı olacak. Yerleşimle alakalı konuların getireceği beklenmedik harcamalara dikkat etmeli kaynaklarınızı uzun vadede korumaya çalışmalısınız.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

  Yakın çevrenize odaklı olmanız gereken konular öne çıkıyor. Kardeşler ya da komşularla olan ilişkiler açısından zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Ancak dikkatinizi eğitim çalışmalarına verdiğiniz bu dönem kararlı olmanız lazım. Kendinizi yeni şeyler öğrenmeye planlamalı, önceliklerinizi korumalısınız. Zihinsel olarak yüklü olduğunuz bu dönem sorumluluklar artabilir.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

  Beklenti içinde olduğunuz kazançlar konusu size mücadele getiriyor. Daha sıkı çalışmanız gereken konulara odaklanmanız yararınıza. Zira yeni gelirler elde etmek, bütçenizi toparlamak için sebepleriniz var. Elinizdeki nakit kaynaklar konusunda ise ani karar vermekten kaçınmalısınız. Bu günlerde keyiflere gidebilecek harcamalar ilerde çok sorun yaratabilir.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

  Ay burcunuzda ilerliyor ve size kararlılık getiriyor. Son günlerde kendinize yeni hedefler belirlemekte idiniz. Artık istediğiniz yönde ilerlemeyi başaracaksınız. Yeni başlangıçlar ve size güç kazandıracak girişimler yapabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz konular da olacak. Ancak özel hayatta yaşanan duygusal çatışmalar sizi zorlayacak.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

  Pek çok konuda sizi kısıtlayan gelişmeler var. Öncelikle duygusal huzursuzluklar ve planlarınızı ilerletmekte zorluklar yaşanabilir. Biraz sabırlı hareket etmeli acele sonuç almaktan kaçınmalısınız. Başkaları adına yapabileceğiniz çalışmalar ise oldukça hareketli geçecek. Korkularınızla yüzleşmek ve geçmişle ilgili konuların dışında almak kolay olmasa gerek.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

  İş hayatının getirdiği sorumluluklar grup çalışmalarında sürüyor. Kendinizi iyi planlamalı, ortak çalışmalara önem vermelisiniz. İçinde bulunduğunuz gruplarda yaşanan önemli değişiklikler sizi etkileyecektir. Yeni çevreler ve kişilerle olan ilişkilere önem vermeniz yararınıza. Geleceğe yönelik ümitlerinizi yeniden tasarlamaya başlıyorsunuz.


   
8 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Eylül Günlük Burç Yorumları

  8 Eylül Günlük Burç Yorumları

  8 eylül hangi burç 8 eylül burc burcu ne burcu hangi burç Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 8 Eylül burç yorumlarınız:dil::dil::dil: Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin burcunuzda olduğundan duygularınızı bastırmadan ön plana...
 2. 8 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 eylül hangi burç 8 eylül burc burcu ne burcu 8 Eylül 2010 günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Duygusallığınızın birden artacağını sevilme ve sevme hislerinizin de yoğunlaşacağını söylemeliyiz. Bu sizi günlük işlerden uzaklaştırabilir. Hatta işleriniz sırasında geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size dönemnı...
 3. 8 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  8 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  8 mart 2011 burç yorumları 8 Mart 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, bugün rutin günlük işler sizde gerilim yaratabilir ama aslında bu gerilim sizden kaynaklanabilir. Aceleci ve sabırsız olabilir ve detayları atlayabilirsiniz. Daha sakin ve dikkatli bir yaklaşımla pek çok işinizi halledebilirsiniz. Akşam sosyal ortamlarda ya da bir arkadaşınız yardımıyla...
 4. 8 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 haziran burç yorumları 8 haziran 2011 burç yorumları 8 haziran burçlar, burç yorumları, 8 haziran 2011 burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım. 8 Haziran Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Bugün, duygularınızda geçici bir karamsarlık söz konusu. Yollarla ilgili beklentilerinizin size kazandıracağı sürprize hazırlıklı olmalısınız. Bugün, Ay’ın konumu...
 5. 8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 temmuz burç yorumları burçlar, 8 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 8 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Düşüncelerinizi yeniden mercek altına alacak ve farklı sunumlarla hayata geçmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizi ifade etmeyi yeğlemelisiniz. Çeşitli...

Sayfayı Paylaş