8 haftalık bebeğin kalbinin durması ve kürtaj

Aşkımın meyvesi

Yeni Üye
Üye
8 haftalık bebeğin kalbinin durması ve kürtaj
Merhaba arkadaşlar. 8 haftalık hamileydim bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim sonraki gün kürtaj oldum. Psikolojim alt üst oldu. Tekrar hamile kalamamaktan çok korkuyorum. Tecrübeli arkadaşlar acil cevap bekliyorum

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.. Kütaj prosedüre uygun ve işin ehli bir uzman tarafından yapıldıysa ,herhangi bir komplikasyon gelişmediyse elbetteki tekrar hamile kalabilirsiniz. Bu konuda tedirgin olmayın.Sadece gebe kalmadan önce mutlaka hekiminize danışın ve muayene olun. Kürtaj sonrası hemen gebe kalmanız sakıncalı olabilir gebeliğiniz için risk oluşturabilir.. Sağlıklı günler diliyoruz..

Geçen hafta kürtaj oldum çok fazla kanamam ve ağrım yoktu. 4 gündür karın ve mideme kramp giriyor iki gündürde adet görüyor gibi kanamam çoğaldı ve ağrım var. Böyle bir durum başına gelen var mı. Dr. kontrolümüz c.tesi böyle giderse erken gidicem

Geçmiş olsun.. Kürtaj sonrası ara kanamalar görülebilir. Fakat kanamalar dikkate alınmalı .Rahim tamamiyle tahliye edilmemiş olabilir. Olası riskleri göz önünde bulundurmak lazım. Kanamanızın arttığını söylüyorsunuz. Randevunuzu erkene çekin bir an önce muayene olun..

Geri