Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi ilişkiler geliştirmek için iyi bir gün, yeni kişilerle veya uzun süreli ilişkiler kurabileceğiniz kimselerle tanışabilir, itibar kazanabilirsiniz. Bu akşam genel olarak bilgilenme ve öğrenme arzunuz daha yoğun olacaktır. Bir konuk sizi arıyor. Kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız. Bunun için de yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz. Sağlığınıza bugün özellikle dikkat.


  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Yabancılaşmayın, konsantrasyonunuz yüksek, düşünceleriniz ayrıntılı ve etraflı olacaktır.Yeterince çalışkansınız, bunu farkettirin. Uyumsuz bir tutum içindesiniz, sosyal olmaktan çok sosyal olmamak çabasındasınız. Evde ihtilaflar gözüküyor. Güvensiz ilişkiler size eskisinden daha çok sorun olacaktır. Zamanlama sorunlarını kaldırın. Bir yolculuğunuz veya sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey dostlarınızla aranızı açabilir.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Ruhsal ilişkiler geliştirmek istiyorsunuz, bugün neşeli olmak eskisine nazaran sizin için daha kolay olacaktır, yaşamınızda yakında bulunan birisi bir şekilde değişecek ve şaşıracaksınız.Ya da sosyal konumunuzda yeni bir pozisyona erişeceksiniz ayrıca sevgide ve aşkta bir heyecan var. Zihniniz değişken ve mekanik eğer ilgileriniz yazı yazmaya, öğretmeğe, sağlığa, dekorasyon ya da modaya yönelik ise hata yapabilirsiniz ama üzülmeyin sezgileriniz işler pahalıya malolmadan sizi uyarabilir.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Evlilik ve ortaklıkların getirdiği sorumluluklar var. Sizi temkinli ve gerçekçi olmaya zorlayan bu alanda kontrol dışı gelişmelere uyum göstermeniz gerek. Bir yandan da eşten kaynaklanan duygusal gerginlikler yıpratıcı olabilir. Neyse ki akşam saatlerinden sonra bazı engelleri aşıyorsunuz. Ancak borç alacak konuları üzerinden bazı sorunlar hayatınıza girebilir.
  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  İyimserliğiniz ve acıma hislerinizin artması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınıza yaklaşmalarına neden olabilir.özellikle de iş çevrenizde bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Genelde bu dönem sevgi ve aşkta umduğunuzu bulabileceksiniz. Birşey yaparken gerçek nedenleri ya çok iyi belirtin ya da sizce belirsizse saklayın. Çalışmalarınızdan elle tutulan sonuçlar ve ödüller bekliyorsunuz ama acele etmeyin. Kendinize dönük ilgi alanlarınız daha çok işinize yarayabilir.
  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Barış elçisi gibisiniz, tüm sorunlara çıkar yol bulma çabası içindesiniz.Çekiciliğinizin ve cazibenizin fazlalaştığı ve karşı cins ile ilişkilerinizin arttığı bu dönem sevgilinizin sizi baskı altında tutmak istemesi ve kıskanması ile gelişebilir. Bu tür dönemleri dengeli davranış ve mantıklı hareketlerinizle kolayca çözebilirsiniz. Sadakata ve haberleşmelere özen gösterin.
  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Sabrınızdan kaynaklanan başarı var, ciddi uğraşlar içersinde olabilirsiniz, devam edin.Aklınızdan bir değişiklik ve özellikle de ev ve yer değiştirme düşünceleri geçiyor. Konuşma ve iletişime yönelik sezgileriniz artacaktır, bu denemde yeni tanışmalar ve gelişmeler sizin için doğal olacak. Çabalarınız yoğun ve tek bir amaca yönelik olmalı. Sizi şaşırtacak bir haber almanız ihtimali güçlü. Bunu saklı tutmayıp, tartışmaya açmalısınız. Oldukça ümitli olduğunuz bazı şeyler hakkında olumsuz haberler gelebilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Hislerinizi iyi anlatabildiğiniz ve aktarabildiğiniz bu dönem hoş kimselerle tanışmanıza ve özellikle de sevdiğiniz ile güzel iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.Yeni ve kalıcı bir ilişki düşünüyorsanız iyi değerlendirimeniz gerekecek. Şansınızın aşk ve sevgi konularında size daha çok destek vermesi iyi bir fırsat olabilir. Herşeye hazır olmalısınız. Büyük bir terslik yok fakat ufak tefek sıkıntılar sizi bunaltabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Aile ilişkilerinizin da düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir.Bu moral ile dönemi başarılı ve verimli sonuçlarla bitirebilirsiniz. Geleceğe oldukça romantik ve duygusal bir giriş yapacaksınız. Kalbi boş yaylara aşkta oldukça heyecanlı anlar yaşayacağını müjdelemeliyim. yanlız sevdiğinizin size sadık olduğu kadar sizin ona sadık olmadığınız görülüyor.


  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Arzularınızın artışı sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir.Bu sebeple daha dikkatli ilişkiler kurmanızda yarar var. Hisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselebilir. Hatta bunları kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz de. Genellikle kısa süren ani aşk ilişkilerini tercih edeceksiniz. Bu sizi sakinleştirebilir.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Uğraşlarınızın zorluğunu inat ve hırsla yenebileceksiniz ve sonuçta başarı gözüküyor.Gelişmelere karşı iyi bir ritim anlayışına sahipsiniz. Ayrıca zamanlama sorunlarını ortadan kaldırabilecek hisleriniz var, kendinizi yenilemek istiyorsanız bu devreden yararlanmanızı tavsiye edebilirim. değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Başkaları tarafından size sıkıntı veriliyor, onlardan uzaklaşın veya sorunlarını taşımayın.Yaratıcılığınızı da bu devre verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz orjinal olabilir. bunları dost ve arkadaşlarınıza açabilirsiniz. Hatta size bu konuda yardımcı olacak kimseler çıkacaktır. Bu dönemde sosyal çevreniz oldukça geniş olacak. Sizin için ilginç bir fırsat olabilir.


   
  Son düzenleme: 9 Haziran 2012
8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Meleklerimiz sizin için neler değişecek ne sürprizler olacak merak ediyormusunuz? İşte aşk para sağlık durumunuz ile ilgili gelişmeler için burcunuzun haziran ayı yorumunu sizlerle paylaşıyorum... İkizler burcunda devam eden yıldız yığılması sizin idealler, amaçlar, dostlar, meslektaşlar...
 2. Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Yay Burcu Haziran 2012 Yorumu Yay Burcu Meleklerimiz bu ayki burcunuzun yorumunu merak ediyorsanız buyrun....Aşk para sağlık durumunuza ne gibi gelişmeler olacak işte sizler için paylaşıyorum.... Zıt burcunuz İkizlerde yıldız yığılması iyice arttı bu ay ve siz buna göre girişimler hazır olun derim sevgili Yaylar! Sizi evden dışarı çıkaracak çok...
 3. 7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi...
 4. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 5. 20 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Bakalım Meleklerim....

  20 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Bakalım Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Kendinize dikkat etmeniz gereken bir devredesiniz. Küçük başarılar ve...

Sayfayı Paylaş