8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Kutlama Mesajları

TİTAN

*Melekler Mekanı*
8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Kutlama Mesajları
dünya kadınlar günü mesajları, dünya kadınlar günü için kutlama mesajları, dünya kadınlar günü için anlamlı mesajlar

Sevgili melekler, Dünya Kadınlar Günü her yıl tüm dünyada 8 Mart tarihinde kutlanıyor. Bu günde çeşitli etkinliklerle kadınların uğradığı haksızlıklara ve şiddete dikkat çekiliyor. Bu özel günde siz de kadın arkadaşlarınıza tebrik mesajı yollamak, sosyal hesaplarınızdan paylaşımda bulunmak istiyorsanız işte size bu özel güne dair anlamlı sözler...

kadınlar-günü-1.jpg

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Geri