Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları, 8 mayıs perşembe günlük burç yorumları, 8 mayıs 2014 günlük burç yorumu

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

  < Konu Resmi..>  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Aşk ve eğlence adına son derece hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sohbet etmeye doyamıyorsunuz. Dışarı çıkmak için elinize geçen bütün fırsatları değerlendireceksiniz. Riskli ve heyecanlı planlara çabuk kapılabilirsiniz. Paranızı adeta etrafa saçabilirsiniz. Biraz dikkatli olun. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

  Yapmak istediğiniz veya söz verdiğiniz şeylerin altından kalkmanın fiziksel olarak mümkün olmadığını fark edebilirsiniz. Bu durumda yeni bir program veya olayların yeniden yapılandırılması söz konusu olabilir.


  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün duygusal olarak farklı keyifleri bir arada yaşamak isteyebilirsiniz. Hem dışarı çıkmak ve sosyalleşmek isteyebilir hem de evinizde dinlenmeyi isteyebilirsiniz. Öte yandan işinizle ilgili planlarınızda oldukça kararlı olacaksınız. Uzun vadeli yatırımların peşine düşebilirsiniz. İleride değerleneceğini düşündüğünüz sanat eserlerini satın alma yoluna gidebilirsiniz.

  Ortaya çıkartmak istediğiniz işler için gerekli malzemelere sahip olmadığınızı fark edebilir, eksik listesini tamamladıktan sonra gerekli hazırlıklara başlayabilirsiniz.


  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün iletişim konularında patlama yaşayabilirsiniz. Sessiz veya yalnız geçireceğiniz bir dakikanız bile olmayabilir. Özellikle yakın yerlerdeki tanıdıklarınızı ziyaret etmek için uygun bir gündesiniz. Alacağınız haberler faydalı fikirler verebilir. Ayrıca kardeşlere dair konularda heyecan verici gelişmeler yaşanabilir.

  Bazı konularda gerçekçi düşünmediğinizin veya gerçekçi planlar yapmadığınızın farkına varabilir, bu duruma göre pozisyon alarak, ilk plandan daha da güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak en önemli uğraşınız olabilir. Görüşmelerinizin olumlu geçme olasılığı çok yüksek olacak. Projeleriniz için sponsor bulabilirsiniz. Ancak harcamalarınızla ilgili dikkatli olmalısınız. Farkında olmadan açılabilirsiniz. Kendinizi göstermek için güzel fırsatlar söz konusu. Yeteneklerinizi saklamayın.

  Birlikte iş yaptığınız ya da iletişim halinde olduğunuz kişilerin mantıklı hareket etmediğinin farkına varabilirsiniz. Ancak, bu kişilere bu durumu beyan etmek, işleri olduğundan daha da karışık hale getirebilir. Sakin kalmakta fayda var.


  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün büyük bir enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Yerinizde durmakta zorlanabilir, sürekli dışarı çıkmak ve yeni şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Tabi alış verişe çıkmak ve bakım yaptırmakta istekleriniz arasında yer alabilir. Beraberliğinizle ilgili beklentileriniz değişebilir. Yenilik talebinizi söylemek için fazla beklemeyeceksiniz.

  Karşınızdaki kişilerin hatalarını yüzlerine vurmanız durumunda işler düşündüğünüz gibi gelişmeyebilir. Yanlışlarını görseniz bile, diğerlerinin içinde bulundukları durumu anlatmalarına izin vermenizde fayda var.


  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün zıtlıkları bir arada yaşayabilirsiniz. Bazı gizli konuları açığa çıkarmaya çalışırken kendi sırlarınızı açık edebilir, rakiplerinizi sevindirebilirsiniz. Başkalarına olan merakınızı kendinize yönlendirmenizde fayda var. Kendinizi tanıma ve anlama açısından size faydası dokunacak karşılaşmalar olabilir. Bir parça kontrollü olmanız gerekiyor.

  İlerlemek istediğiniz yönde hızlanmanızı sağlayacak etkiler devrede. Düşünceli ve anlayışlı davranmanız durumunda durumunuzu ilgilendiren işaretleri görmeniz veya ipuçlarını bulmanız kolaylaşacaktır.


  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Heyecanlı ve umut dolu bir gününüzdesiniz. Hem iş hem arkadaş çevrenizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşten gelen kazançlarınız olabilir. Ayrıca yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Projelerinizde destek görebilir. Sadece kısa vadede değil uzun vadeli olarak da karlı işler söz konusu olacak. Günün sonunda arkadaşlarınızla çok eğleneceksiniz.

  Bazı konularda karşılıksız iş yapmaya hevesli olabilirsiniz, ama gönüllü çalışmaya başlamadan önce, kendi işlerinizi yoluna koymak için zaman harcamanın sizin için daha önemli olduğunu hatırlamanız gerekiyor.


  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün hedeflerinize ulaşma konusunda son derece hırslı ve girişken olacaksınız. Sessizliğinizi bozup, en öne geçmek isteyebilirsiniz. Özellikle kalabalıklara hitap edebileceğiniz görevleri arzulayabilirsiniz. Üstlerinizle olduğu kadar sizi bu noktalara getirebilecek kişilerle görüşmek için son derece uygun bir gündesiniz.

  Sizin için neyin daha uygun olduğuna karar vermeniz durumunda gezegenlerin sizi desteklediğini göreceksiniz.


  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün sizi tutabilmek mümkün olmayacak. Zihniniz öğrenmeye, keşfetmeye ve anlamaya çok açık olacak. Meraklarınızı gidermek için dünyanın öbür ucuna gitmeye hazırsınız. Akademik çalışmalarınız birbirinden orijinal fikirlerle dolabilir. Habercilik ve iletişim konularında da müthiş bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Günü dolu dolu yaşayacaksınız.

  Bazı konularda onaylanmayı beklemekten vazgeçip, sizin için en önemli hedefinizi başarmaya odaklanmanız gerekiyor.


  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün yenilenme ve kendini aşma konuları öne çıkabilir. İş anlamında hep en büyük yatırımlara ve projelere yönelebilirsiniz. Krizleri aşma isteği sizi daha atılımcı yapabilir. Yatırımlar için bankalarla ya da ortaklarla görüşme yapmanız gerekebilir. Yalnız büyük yatırımlar bazen büyük borçlanmaları da beraberinde getirir. Hesabınızı iyi yapın.

  Diğerleri sağduyudan uzak tavırlarıyla size ters hareketler içinde olabilirler. Belki de daha özgür ve bu kişilerden bağımsız hareket etmeniz gerekiyordur. Ne dersiniz?


  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün beraberlik ve dostlar açısından güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İşle alakalı görüşmeler yapmak içinde uygun bir gündesiniz. Zinde ve heyecanlı konuşmalarınız görüşmelerinizi olumlu etkileyecek. Anlaşmazlık yaşanan konularda sonuçları lehinize çevirebilirsiniz. Çevrenizde olumlu bir hava yaratabilirsiniz.

  Mevcut planlarınızda ufak tefek değişiklikler yapmanız gerekiyor. Bir süredir yapılması gerekliliği doğan işler daha fazla beklemeyebilir.


  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe

  Bugün çalışma konuları öne çıkıyor. Açıkçası enerjinizi pek işe harcamak istemeseniz de kaçış yollarınız biraz kapalı gözüküyor. Tabi dışarda olmak isterken çalışıyor olmak sizi biraz gergin yapabilir. Çevrenizdekilerin sözlerine karşı alınganlık yapabilirsiniz. Bunun yerine iş çıkışı planlarınızı önceden hazırlayıp, işlerinizi çabucak halletmeye bakın.

  Aynı anda pek çok işe yetişme çabası, yerine getirilmesi gereken işlerin kalitesini düşürebileceği gibi, yetiştirilmesi gereken zamanda yetişmesini de engelleyebilir.
   
  karakuzu bunu beğendi.
8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumlar 9 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Mayıs ayının bu güneşli gününde tüm hayallerinize kavuşmanızı diliyor ve 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 9 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz bu fırsatları en iyi şekilde...
 2. 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sağlıklı ve mutlu bir gün diliyor, 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 01 Mayıs 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 3. 15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  15 mayıs günlük burç yorumları, 15 mayıs 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 15 Mayıs 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da...
 4. 22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 mayıs günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyruz... Sevgili Koç, İşleriniz açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız da düşüncelerle dolabilir. Çalışma ortamındaki huzur ve uyum ise,...
 5. 29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  29 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 mayıs perşembe günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Aşk hayatınızda bazı olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün. Duygusal olmanızın yanısıra isteklerinizde ısrarcı davranmanız sizi...

Sayfayı Paylaş