Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  8 Nisan 2010 Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız

  KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan

  Maddi konularda bu sıralar daha girişimci davranışlara yöneleceksiniz. İş hayatınızdaki çabalarınız ilgiyle izleniyor. Bu çabalarınız, kısmen çekemezlikle izleniyor olmasına karşın, kariyerinizi etkileyebilecek insanların da gözünden kaçmıyorsunuz. Size yönelik olumlu niyetler söz konusu. Aşk beraberliğinize yenilikler getirme isteğiniz, bugünlerde sizi hareketlendirebilir.


  BOĞA BURCU

  21 Nisan – 20 Mayıs
  Son zamanlarda işlerinizde hissedilir bir artma var. Üstesinden gelemeyeceğiniz korkusu içindesiniz. Bugün kafanız tamamen bununla meşgul. Önümüzdeki günlerde sizi de ilgilendiren bir para haberi alacaksınız. Aşk hayatınızdaki yalnızlık sizin için bir problem olsa da, iş yoğunluğunuz içinde ona ayıracak zamanı bulamıyorsunuz.


  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran

  Bugün çok heyecanlı ve neşeli geçebilir. Son günlerdeki bu mutluluğun birçok sebebi var. Kendinize zaman ayırıp dinlenme ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu yüzden iş temponuzu arttıracaksınız. Sevgiliniz sizin bazı hırslarınız olduğunu düşünüyor. Ona bunun doğru olmadığını anlatma çabası içindesiniz. Ama mutlu beraberliğiniz uzun ömürlü görünüyor.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 22 Temmuz

  Telaşlı bir gününüzdesiniz. İşlerin bir kısmını erteleme niyetiniz pek gerçekçi görünmüyor. Bugüne kestiğiniz randevunuz, sandığınızdan daha verimli gelişmeler getirebilir. Sizin için çok önemi olan biri, ondan beklediğiniz sorumlulukları yerine getirerek sizi mutlu ediyor. Aşk yaşamınız durağan. Ama zaten şu günlerde fazla bir beklenti içinde de değilsiniz.


  ASLAN BURCU
  23 Temmuz – 23 Ağustos

  Çok görmek istediğiniz kişileri koşullarınız nedeniyle göremiyorsunuz. Yakında bununla ilgili sevinçleriniz olacak. İş hayatınızda önünüze çıkan pürüzler bugünlerde bir bir temizleniyor. İkili ilişkinizde oluşan bazı doyumsuzluklar, arada bir kafanızı kurcalıyorsa da genel bir mutluluk içindesiniz. Uzun zamandır özlem çekiyorsunuz.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül

  İş ve para konularında dikkatli olmalısınız. Kendinizi toparlamanız ve sizi rahatlatan bilgilerin doğruluğundan yeniden emin olmanız gerekiyor. Sevindirici bir haberiniz var. İnatçı karakteriniz aile içinde ve diğer sosyal ilişkilerinizde bazen yalnızlık çekmenize neden olabiliyor. Aşk hayatınızdaki ufak tefek tartışmaları fazla ciddiye alıyorsunuz.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim

  Parasal konularda daha gerçekçi yönelimler size kazandırabilir. Sevgilinizle hep bir arada olmak sizi biraz düşündürüyor. Sürekli birlikteliğin ilişkiyi zedeleyebileceğine inanıyorsunuz. Bugünlerde aldığınız bir mal size sorun çıkartabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sizin beklentilerinize yeterince yanıt vermeyebilir.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım

  Bir konuyla ilgili moral yorgunluğu içindesiniz. Bu durumunuzun geçici olduğu yolunda haklı bir iyimserliğiniz var. İş yaşamınızda önünüz açık. Oldukça uzakları seçebiliyorsunuz. Yakın günler içinde gizlemeye çalışacağınız küçük bir sıkıntı, çevrenizde meraklara yol açacak. Aşk ilişkinizdeki yoğun aile görüşmeleri, sizde klasik bir beraberlik alışkanlığı korkusu yaratıyor.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık

  Size karşı tahmin ettiğiniz bir kırgınlık var. Bu kırgınlığı yaşayan kişi, sizin aşk ilişkilerinde sakıncalı biri olduğunuzu düşünüyor. Bu ilişkide kalıcı kırgınlıklar görünüyor. İş hayatınızda problemler yavaşça çözülme eğiliminde. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz sizi hiç dostsuz bırakmayacak boyutta. Bugün sizi çok şaşırtan para konulu bir gelişme olabilir.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak

  Bugün bir rastlantı, kendinize duyduğunuz güveni daha da pekiştirecek. Sevgilinize daha fazla zaman ayırmalı, onunla daha çok şeyi paylaşmalısınız. Bunu gerçekleştirdiğinizde, onda bilmediğiniz yeni hoşluklarla tanışacaksınız. Aile ilişkilerinizde bazı çözümsüz üzüntüleriniz var. Bu sıkıntıyı yalnız yaşamanız anlamsız.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat

  Birkaç gün önce almış olduğunuz bir karardan bugün pişmanlık duyacaksınız. Kendinizi yenileme niyetleriniz içinde cesareti gerektiren konular var. Hayata geniş sınırlar içinde, esnek bakmanız, bu sıralar sizi risk barındıran yönelimler içine sokabilir. Aşk hayatınız sıkıntılı. Ara sıra bu ilişkiyi bitirmeyi düşünüyor ama çözümsüz kalıyorsunuz.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart

  Çözümsüzlük diye kabul görmüş bir sürü problemi bu günler içinde yoluna koyacaksınız. Bugün işyerinizde, siz müdahale etmeden bazı sorunların ummadığınız şekilde çözülmüş olması, sizi mutlu şaşkınlıklara sokacak. İş yaşamınızda sağlam ilkeleriniz var ve bunları tartışılmaz kurallar gibi savunuyorsunuz. Aşk ilişkiniz düzgün rotası içinde.   
8 Nisan 2010 Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Nisan Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Günlük Burç Yorumları

  (23 Aralık - 20 Ocak) Bugün, günün tamamında olmasa bile, zaman zaman düşüncesiz tutumlarınız olabilir. Dostlarınızı darıltmanız ya da sizin onlara gereksiz yere darılarak düzelmesi uzun zaman alacak kopukluklara sebep olmanız olasıdır. Duygusal açıdan karmaşık ve bunalımlı bir süre geçirmeniz de olasıdır fakat bunlar olusuzluk sayılamayacak kadar önemsiz şeylerdir. (21 Ocak - 19 Şubat)...
 2. 8 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Mart Pazartesi günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :dil::dil: KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan) Duygusallığın ön planda olduğu bir gündesiniz ve sezgilerinizi çok fazla çalışıyor. Olaylara yorum getirirken geçmiş tecrübelerinizden faydalanmayı unutmamalısınız. Çevrenizde size karşı özel duyguları olan kişiler...
 3. 8 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 kasım burcu 8 kasım ne burcu 8 Kasım burç yorumları ile karşınızdayız melekler :nur: Sevgili Koç, Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Ancak günün sonlarına doğru bir yere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Çabuk davranabilirseniz durumu kurtarabilirsiniz.Şanslı bir gündesiniz. Şans oyunlarında şansınızı denemek için güzel bir fırsat. Bunun yanında yaratıcı olmaya yeni birtakım düşünceler...
 4. 8 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 8 nisan burç yorumları 8 Nİsan 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Maddi konularda akılcı planlar yapmalısınız. En önemlisi giderlerinizi kontrol etmeniz geren bu süreç dikkat gerektiriyor. Sizin kontrolünüzde ortaya çıkan harcamalar zorlayıcı olacaktır. Aynı zamanda yatırım planlarınızda önlemci olmanız gerek. Sonunu göremediğiniz...
 5. 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde işlerinizin yolunda gitmesini diliyor ve 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz....

Sayfayı Paylaş