gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  8 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 8 nisan burç yorumları 8 Nİsan 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler :tik:

  Sevgili Koç,
  Maddi konularda akılcı planlar yapmalısınız. En önemlisi giderlerinizi kontrol etmeniz geren bu süreç dikkat gerektiriyor. Sizin kontrolünüzde ortaya çıkan harcamalar zorlayıcı olacaktır. Aynı zamanda yatırım planlarınızda önlemci olmanız gerek. Sonunu göremediğiniz girişimler yapmamalısınız. Gün ortasından sonra kardeşlerle ilişkiler canlılık kazanacak.

  Sevgili Boğa,
  Ay burcunuzda size kişisel girişimlerde başarı getiriyor. İşlerinizi düzene koymak konusunda gereken çabayı göstermelisiniz. Gün ortasından sonra öncelikleriniz değişecek. Özellikle parasal alanda güven ihtiyacınız artabilir. Birikimlerinizi değerlendirmek için akılcı yollar bulmalısınız. Gerçekçi olmayan her düşünce beklemediğiniz riskler taşıyacaktır.

  Sevgili İkizler,
  Birden fazla sorun planlarınızı etkilemekte. Öncelikle iş hayatını içine alan grup çalışmaları sizi meşgul etmeye devam ediyor. Ancak geçmişe bağlı kalmamanız gereken koşullar içindesiniz. Gün ortasından sonra her şey sizin kontrolünüzde olacak. Sizi kısıtlayan konular, yerini arkadaşlıklar ve sosyal ortamların getirdiği keyifli ilişkilere bırakacak.

  Sevgili Yengeç,
  Arkadaşlıklar ve sosyal sorumluluk isteyen konular sizi meşgul ediyor. Başkalarının beklentilerinin öncelikli olduğu konulara gereken duyarlılığı göstereceksiniz. Gün ortasından sonra koşullarınız değişecek. Biraz kendi içinize kapanabilir, gereksiz endişeler üretebilirsiniz. İş hayatında süregelen sorumlulukları tamamlamaya çalışmalısınız.

  Sevgili Aslan,
  Tamamlanması gereken konular sizi oldukça sıkıştırmakta. Ancak yaratıcı yanlarınızla göz doldurabilir başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatında değişebilecek koşullar sizi yapıcı olmaya itecektir. Gün ortasından sonra işle ilgili takım çalışmaları içindesiniz. İşle ilgi maddi beklentilerinizi büyük tutmamalısınız. Arkadaşlıklar ve sosyal hayat size canlılık getirecek.

  Sevgili Başak,
  Yenilikler ve farklı bakış açıları karşısında kayıtsız kalmayacaksınız. Yabancılarla bağlantılı konular sizi yeni kararlar almaya itecek. Aynı zamanda destek bulacağınız gelişmeler düşüncelerinizi yenilemenize neden olacak. Eğitim hayatınızı ilgilendiren her konuda güzel fırsatlar bulacaksınız. Gün ortasından sonra kariyeriniz ve iş konuları daha öncelikli olacak.

  Sevgili Terazi
  Maddi manevi paylaşımlar ve eşin duygusal durumu sizi meşgul ediyor. Önceliğiniz olan ve endişe yaratan sigorta ve acil ödemeler ise destek alınarak aşılacaktır. Ortak harcamaları dengede tutma çabası içinde olmalısınız. Gün ortasından sonra yeni planlar ve sizi iyimser kılan yurt dışı bağlantılı konular var. Uzaklardan alacağınız güzel haberler var.

  Sevgili Akrep,
  İlişkilerin ve ortalıkların getirdiği değişimler öne çıkıyor. Yeni öneriler doğrultusunda kazançlı çıkabilirsiniz. Maddi manevi beklentilerinizde tatmin yaşamanız, ilişkilerde yaşanan olumlu atmosferle moral topluyorsunuz. Ancak gün ortasından sonra dikkati olmalısınız. Eşin para durumundan kaynaklanan sorunlar olabilir. Beklediğiniz parasal destekler sorun yaratabilir.

  Sevgili Yay
  Günlük işlerinizi ilerletmeyi başardınız. Şimdi ertelediğiniz konular ve beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilere öncelik verebilirsiniz. İş ortamında yaşanan düzen değişiklikleri sizi daha fazla çaba göstermeye itecek. Rehavete kapılmadan detaylı konulardan sonuç almalısınız. Gün ortasından sonra ortaklaşa işler, evlilik temaları gündeminizde yer tutacak.

  Sevgili Oğlak,
  Hayatın güzel yanları, değişik hobilerle ilgilenmek sizi mutlu ediyor. Ancak biraz dinlenmeli, çocuklarınızla ilgili konulara vakit ayırmalısınız. Zira gün ortasından sonra sıkı bir çalışma temposu içinde olacaksınız. Tamamlanması gerekli işler yorgunluk yaratabilir. Sağlıkla ilgili temalar üzerinde durmalı, çok daha önlemci hareket etmelisiniz.

  Sevgili Kova,
  Üzerinizdeki baskılar azalıyor. Ancak özel hayatınıza ilişkin konularda daha esnek olmanızda yarar var. Diğer taraftan iş hayatının getirdiği tempo sizi yenilenmeler içine çekecek. Bu dönem ani kararlarınız yeniden gözden geçirmelisiniz. Gün ortasından sonra isteklerinizin peşinden koşacaksınız. Aşk ilişkileriniz canlılık kazanacak.

  Sevgili Balık,
  Yakın çevrede olup bitenler ve iletişim konuları sizi oyalamakta. Kardeşlerle ilgili konular da eklenince planlarınıza sıkı sarılmalısınız. Günlük planlarınızı hızlı ilerletmeniz gerekecek. Gün ortasından sonra eve ve yerleşime ait konular sıkıntı yaratabilir. Bazı huzursuzlukların aile içi ilişkilere yansıması söz konusu. Fedakarlıktan kaçınmamalısınız.


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Tşkler burçdaşım ortidaşım, arkadaşım :D:D:D:D
   
8 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Nisan Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Günlük Burç Yorumları

  (23 Aralık - 20 Ocak) Bugün, günün tamamında olmasa bile, zaman zaman düşüncesiz tutumlarınız olabilir. Dostlarınızı darıltmanız ya da sizin onlara gereksiz yere darılarak düzelmesi uzun zaman alacak kopukluklara sebep olmanız olasıdır. Duygusal açıdan karmaşık ve bunalımlı bir süre geçirmeniz de olasıdır fakat bunlar olusuzluk sayılamayacak kadar önemsiz şeylerdir. (21 Ocak - 19 Şubat)...
 2. 20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 nisan 2011 burç yorumları 20 Nisan 2011 günlük burç yorumları, 20.04.2011 günlük burç yorumları, 20 nisan koç burcu yorumları, 20 nisan yengeç burcu yorumları, 20 nisan aslan burcu yorumları, 20 nisan yay burcu yorumları, 20 nisan kova burcu yorumları, 20 nisan balık burcu yorumları 20 Nisan Çarşamba gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlamak isteyen melekler için :tik: Koç: Sizin...
 3. 21 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 21 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 21.04.2011 günlük burç yorumları, 21 nisan koç burcu yorumları, 21 nisan yengeç burcu yorumları, 21 nisan aslan burcu yorumları, 21 nisan yay burcu yorumları, 21 nisan kova burcu yorumları, 21 nisan balık burcu yorumları 21 Nisan Perşembe günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Araştırmacı...
 4. 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde işlerinizin yolunda gitmesini diliyor ve 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz....
 5. 8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 8 nisan günlük burç yorumu, 8 nisan 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, yeni bir haftada hepinize sağlık, mutluluk dileklerimizi iletiyor, 8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 8 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu...

Sayfayı Paylaş