Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  8 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  (23 Aralık - 20 Ocak)
  Bugün, günün tamamında olmasa bile, zaman zaman düşüncesiz tutumlarınız olabilir. Dostlarınızı darıltmanız ya da sizin onlara gereksiz yere darılarak düzelmesi uzun zaman alacak kopukluklara sebep olmanız olasıdır. Duygusal açıdan karmaşık ve bunalımlı bir süre geçirmeniz de olasıdır fakat bunlar olusuzluk sayılamayacak kadar önemsiz şeylerdir.
  < Konu Resmi..>

  (21 Ocak - 19 Şubat)
  Bugün her alanda önünüzde sayısız fırsat var. Bütün mesele aklınızı kullanarak bunları değerlendirebilmenizdedir. Bütün dikkatleri üzerinizde toplayacak ve özellikle kalabalık ortamlarda son derece dikkat çekici olabileceksiniz. Çevrenizdeki atmosfer ve gördüğünüz tepkiler başınızı döndürerek bazı düşüncesiz davranışlarda bulunmanıza da sebep olabilir.
  < Konu Resmi..>

  (20 Şubat - 20 Mart)
  Bugün sizin için keyifli ve güzel bir gün olabilir fakat yeterince dinlendirici olmasını sağlamak sizin tercihlerinize bağlı. Doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlar kendinizi gerçekten iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Boş vakit bulduğunuz takdirde kapalı yerlerde kalmak yerine açık havanın tadını çıkarmalısınız. Bu durum kendinizi her zamankinden daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

  < Konu Resmi..>
  (21 Mart - 20 Nisan)
  Aile ilişkileri bugün sizin açınızdan fazla içaçıcı olmayabilir. Aranızdaki ilişkilerden hoşnut kalmamanız mümkün. Daha çok kafanızda yarattığınız bir ortamın gelişmesini isteyeceksiniz ki, bunu geliştirmeniz de zor olacaktır. Olmadık zamanlarda diğer aile fertlerini tenkid edebilir ve ilişkilerinizi daha da olumsuz bir boyuta getirebilirsiniz. Maddi açıdan yargılarınızın zayıf olacağı bir gündesiniz.
  < Konu Resmi..>

  (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Günboyunca herhangi bir zamanda sosyal ilişkilerinizi geliştirebilecek fırsatlar yakalabilirsiniz. Daha çok diplomatik ilişkiler bile olsa bu dostluklar sizi memnun edebilir. Kendinizi dilediğiniz gibi ortaya koyabileceğiniz bir ortamda bulunmak güven duygunuzu artırabilir. kendinizi biraz daha rahatlamış hissedebilirsiniz.
  < Konu Resmi..>

  (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Fazla hayalci davranmamalısınız. Olmayacak işlerin peşinde koşmak size zarar verebilir. Somut durumları ve süregelen işlerinizi daha ciddi bir biçimde takip etmeniz sizin açınızdan çok daha yararlı olabilir. Sosyal ilişkilerinizde sizi rahatsız edebilecek birtakım gelişmeler gündeme gelebilir. Ancak aslı olmayan şeylerle kendinizi üzmek yerine, çok daha iyi zaman geçirebilirsiniz.
  < Konu Resmi..>

  (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Kendinizi kontrol etmeli ve tartışmalara dalmaktan kaçınmalısınız. Bir şeyleri savunmak adına yapacağınız konuşmalar ilişkilerinizi yıpratabilir. Bu tür ortamlarda sakin olmalı ve etrafı yatıştırmaya gayrat etmelisiniz. Böylece bulunduğunuz yerde saygınlığınızı artırabilirsiniz. Özellikle genç bir kimseyseniz bu konuda sıkıntı çekebilirsiniz.
  < Konu Resmi..>

  (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  Bugün gerçekten uzak konulara olan eğiliminiz artabilir ve bu yönde harekete geçebilirsiniz. Ancak pek çok konuda başarılı olabilecekken bu tür bir davranış size zarar verebilir. Eğer genç bir insansanız özellikle bohem eğilimleriniz artabilir. Böylesi ortamlarda bulunmak size mutluluk verecektir. Ancak sürüklenmemeye dikkat etmelisiniz.
  < Konu Resmi..>

  (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Bugün hem karşı cins üzerindeki hem de sosyal ilişkilerinizdeki çekiciliğiniz artabilir, insanlarla da son derece iyi diyalog kurabilirsiniz. Bazı kimselerle tanışabilir ve bulunduğunuz ortamda son derece güzel vakit geçirebilirsiniz. İlişkilerinizin iyi olması maddi ve manevi olarak kendinizi çok rahat ve mutlu hissetmenizi de beraberinde getirecektir.
  < Konu Resmi..>

  (24 Eylül - 23 Ekim)
  Bugün fiziksel dağınıklığınız olabilir. Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Buna karşılık duygusal zenginliğe sahipsiniz. Hayal ve hisleriniz çok güçlü. Duygusal zenginliğiniz sosyal ilişkilerinizde bazı olumsuzluklara sebep olabilir bu tür ilişkilerinizle ilgili olarak bir duygusal karmaşa yaşamanız ve hiç bir hissinizden emin olamamanız mümkündür.[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.
  < Konu Resmi..>

  (24 Ekim - 22 Kasım)
  Bugün fiziksel açıdan dinç ve güçlü, duygusal açıdan zayıf olduğunuz bir gündesiniz. Çok iyi becerebileceğiniz şeylerde bile kendinize güvenememeniz olasıdır. Karşı cins ilişkilerinizde sırf güvensizliğinizden dolayı bazı gaflar yapmanız mümkündür. karşı cinsin kırıcı davranışlarıyla karşılaşmanız da olasıdır. Özellikle birlikte olduğunuz insanın sizi önemsemez tavırları olabilir.
  < Konu Resmi..>

  (23 Kasım - 22 Aralık)
  Karşı cins ilişkilerinde şanslı olduğunuz gibi maddi konularda da rahat ve başarılısınız. Bugün duygusal yapıda olmanız mümkündür. Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz. İhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun sakin bir gündesiniz. Bundan istifade etmeye gayret edin.


   
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: 8 Nisan Günlük Burç Yorumları
  < Konu Resmi..>

  (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Kendinizi kontrol etmeli ve tartışmalara dalmaktan kaçınmalısınız. Bir şeyleri savunmak adına yapacağınız konuşmalar ilişkilerinizi yıpratabilir. Bu tür ortamlarda sakin olmalı ve etrafı yatıştırmaya gayrat etmelisiniz. Böylece bulunduğunuz yerde saygınlığınızı artırabilirsiniz. Özellikle genç bir kimseyseniz bu konuda sıkıntı çekebilirsiniz.

  emeğine sağlık canım :kiss:

   
8 Nisan Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Nisan 2010 Burç Yorumları

  8 Nisan 2010 Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Maddi konularda bu sıralar daha girişimci davranışlara yöneleceksiniz. İş hayatınızdaki çabalarınız ilgiyle izleniyor. Bu çabalarınız, kısmen çekemezlikle izleniyor olmasına karşın, kariyerinizi...
 2. 8 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 8 nisan burç yorumları 8 Nİsan 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Maddi konularda akılcı planlar yapmalısınız. En önemlisi giderlerinizi kontrol etmeniz geren bu süreç dikkat gerektiriyor. Sizin kontrolünüzde ortaya çıkan harcamalar zorlayıcı olacaktır. Aynı zamanda yatırım planlarınızda önlemci olmanız gerek. Sonunu göremediğiniz...
 3. 8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 temmuz burç yorumları burçlar, 8 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 8 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Düşüncelerinizi yeniden mercek altına alacak ve farklı sunumlarla hayata geçmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizi ifade etmeyi yeğlemelisiniz. Çeşitli...
 4. 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde işlerinizin yolunda gitmesini diliyor ve 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz....
 5. 8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 8 nisan günlük burç yorumu, 8 nisan 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, yeni bir haftada hepinize sağlık, mutluluk dileklerimizi iletiyor, 8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 8 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu...

Sayfayı Paylaş