Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  8 Ocak Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  8 ocak hangi burç 8 ocak burcu ne burcu burç hangi burc
  Koç Burcu
  (21 Mart - 21 Nisan)

  Kendinize yeni hedefler koyabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor ve yeni girişimler yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişimlerinizde bir hareketlenme olacaktır. Kısa süreli planlar yapabilir ve bunları uygulamaya koyabilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz bir haberin bugün gelmesi yada gelişmenin olması ihtimali yüksek olacaktır. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz.Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde olacaksınız. Duygusal olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygularınızı sevdiğiniz insana rahatlıkla anlatabileceksiniz. Kişisel zevklerinizle ilgilenmeye fırsat bulacağınız bir gündesiniz ve sıkıcı olayları bile eğlenceli bir hale dönüştürebileceksiniz.

  Boğa Burcu
  (22 Nisan - 21 Mayıs)

  Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve sevdiğiniz insana karşı açık davranmayı başaracaksınız. Duygusal olarak son derece sabit olacaksınız ve kendinizi güvencede hissetme isteğinizde artış olabilir. Duygularınız düşüncelerinizi olumlu olarak etkileyecektir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. Duygusal yaşamınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz. İş yaşamınızda olumlu bir gün geçireceksiniz ve üzerinde çalıştığınız konulara tam olarak yoğunlaşmayı başaracaksınız. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Bazı küçük sorunlarınızı çözebilir yada sorunlarınızdan bir süre içinde olsa uzaklaşma imkanı bulabilirsiniz.

  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Gün içinde duygularınız ve düşünceleriniz iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. Son derece enerjik olacaksınız ve yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Ancak bu anlamda sabırsız davranabilirsiniz ve aceleciğiniz çeşitli fırsatları kaçırmanızla sonuçlanabilir. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Çevrenizdeki gelişmelere karşı daha dikkatli olmalısınız. Çevrenizi gözlemleme yeteneğiniz ve sezgileriniz oldukça olumlu olacaktır. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Duygusal olarak son derece canlı olacaksınız ve duygularınızı içinizde geldiği gibi yaşamak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insana karşı son derece açık davranacaksınız ancak aranızda bazı gerginliklerde oluşabilecektir. Ancak bu sorunları aşmanız sizin için zor olmayacaktır.

  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 22 Temmuz)

  Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. İçsel gelişmeler önem kazanacaktır ve düşüncelerinizi kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan uzaklaşma eğilimine gireceksiniz ve daha çok yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Karar vermekte zorlanabilir ve gerçeklerden kaçma eğilimine girebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi dengeli hissedeceksiniz ancak canınızı sıkacak küçük bir olay olabilir. İç dünyanıza dönecek ve hayatınızla ilgili konuları düşüneceksiniz. Olaylardan ve çevrenizden etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınızı dengelemeyi başaracaksınız.

  Aslan Burcu
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)

  Arkadaşlarınızla birlikte ilginç faaliyetlere katılabilir ve aktif ortamlara girebilirsiniz. Yeni fikirler geliştirebilir sorunlarınıza uygun çözümler bulabilirsiniz. Sorunlarınızdan önemli ölçüde uzaklaşacağınız bir gün geçireceksiniz. Yaşamınıza ilişkin bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz ve bu konuda son derece başarılı olacaksınız. Beklentilerinize ulaşabileceğiniz bir gün geçireceksiniz ve bu günü olumlu olarak değerlendirmelisiniz. Duygusal olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz ve son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum ve iletişimler her ikinizi de mutlu edecektir. Duygusal anlamda hoşunuza gidecek bir heyecan olabilir. Bir süreden beri beklettiğiniz planlarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz ve ilginç ortamlara girebilirsiniz.

  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)

  Genel çevrenizle ilgili bazı tatsızlıklar ve mücadele etmeniz gereken bir gün yaşayacaksınız. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve gereksiz şeyler için zaman harcayabilirsiniz. Moral durumunuz iniş çıkışlar gösterebilir ve olaylara aşırı tepkiler verebilirsiniz. Genel çevrenizdeki sorunlara esnek yaklaşmaya çalışmalısınız. Hayatınızda aksak giden bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. İç dünyanızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Bu gün her türlü girişimden uzak durmalı ve olaylara soğukkanlı yaklaşmaya çalışmalısınız. Duygusal bazı gerilimler yaşama ve ani karar değişikliklerine gitme ihtimaliniz var. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyeceğinden yeni bir karar almamaya çalışmalısınız.

  Terazi Burcu
  (24 Eylül - 22 Ekim)

  Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Çevrenizde sizin dışınızda gelişen bazı olayları kontrol altına almayı başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve karşınıza bazı fırsatlar çıkacaktır. Hayatınızla ilgili olayları ve gelişmeleri gözden geçirebilirsiniz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Duygusal açıdan kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygularınızı rahatlıkla anlatabileceksiniz. Bazı kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için fırsat bulabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte yeni kararlar alabilirsiniz ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi dengelemeyi başarıyorsunuz.

  Akrep Burcu
  (23 Ekim - 22 Kasım)

  Bugünlerde iç dünyanızda bir huzursuzluk yaşayabilir ve nedensiz korkular duyabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara güven duymanız kolay olmayacaktır ve daha çok düşüncelerinizi kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Beklentilerinizi iyi değerlendirmelisiniz aksi taktirde bir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bugünlerde daha çok kendi isteklerinizi kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Duygusal yoğunluğunuz sizi bazı ilginç tecrübelere götürebilir. Duygusal konularda yeni bir karar almak için uygun bir günde olmayacaksınız. İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz.Ancak bu başarılı olma isteğinizde artış sağlayacak ve yoğun olarak hedeflerinize yöneleceksiniz. Ancak ani kararlar almaktan ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.

  Yay Burcu
  (23 Kasım - 22 Aralık)

  Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Bir sorumluluğunuzla özel bir zevkiniz arasında seçim yapmanız gerekebilir ancak bu sizin için zor olacaktır. Enerjiksiniz ancak bu enerjinizi olumlu olarak kullanmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. İşinizle ilgili konularda son derece enerjik olmanıza rağmen enerjinizi doğru olarak yönlendirmekte zorlanabilirsiniz.

  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)

  Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve çeşitli gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız. Enerjinizi sizin için öncelikli alanlara yönlendirmekte zorlanabilirsiniz. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız büyük olmasa da bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Acele kararlar vermekten ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmanız gereken bir günde olacaksınız. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda gereksiz bazı gerginlikler oluşabilir yada karşılıklı olarak küçük meseleleri büyütebilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak yine de enerjinizin büyük bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacaksınız.

  Kova Burcu
  (21 Ocak - 19 Şubat)

  Genel olarak gerilimli etkiler altında kalacağınız bir gündesiniz ve sizi sıkacak
  bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün içinde iniş çıkışlı bir ruhsal durum yaşayacaksınız. Olaylardan ve çevrenizden etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Son derece kararlı olmanıza rağmen bazı aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi kendinize saklamak eğilimdesiniz. İç dünyanızla ilgilenebilirsiniz ve kendinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Bilinçaltınızda ve duygularınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Disiplinli bir şekilde işinize konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır.

  Balık Burcu
  (20 Şubat - 20 Mart)

  Duygusal açıdan son derece güçlü olacağınız bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle güzel zaman geçirebilir ve birlikte zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Her ikinizi de mutlu edecek şekilde zaman geçirmeniz moralinizi düzeltecektir. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. İsteklerinizi gerçekleştirmeye çalışacaksınız ve bu konuda cesur davranacaksınız. Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Kararlı ve net yaklaşımlarla çalışmaya devam edeceksiniz. Girişimleriniz için doğru anı seçme yeteneğinizi en iyi şekilde kullanabileceksiniz.

   
8 Ocak Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 ocak burç yorumları Haftanın son iş gününde sizleri nelerin beklediğini merak ediyorsanız buyrun melekler...8 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :ehi: Koç Sevgili Koç, bugün ikili ilişkilerde sabrınız fazla olmayabilir ve çok çabuk sinirlenebilirsiniz. Dikkatiniz partnerinizin üzerinde ve onu eleştirmeye hazır olacak ancak öfkenizi dışa vuramayacaksınız. Duygularınızı sakin bir şekilde dile...
 2. 8 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  8 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  8 mart 2011 burç yorumları 8 Mart 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, bugün rutin günlük işler sizde gerilim yaratabilir ama aslında bu gerilim sizden kaynaklanabilir. Aceleci ve sabırsız olabilir ve detayları atlayabilirsiniz. Daha sakin ve dikkatli bir yaklaşımla pek çok işinizi halledebilirsiniz. Akşam sosyal ortamlarda ya da bir arkadaşınız yardımıyla...
 3. 8 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 haziran burç yorumları 8 haziran 2011 burç yorumları 8 haziran burçlar, burç yorumları, 8 haziran 2011 burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım. 8 Haziran Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Bugün, duygularınızda geçici bir karamsarlık söz konusu. Yollarla ilgili beklentilerinizin size kazandıracağı sürprize hazırlıklı olmalısınız. Bugün, Ay’ın konumu...
 4. 8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 temmuz burç yorumları burçlar, 8 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 8 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Düşüncelerinizi yeniden mercek altına alacak ve farklı sunumlarla hayata geçmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizi ifade etmeyi yeğlemelisiniz. Çeşitli...
 5. 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde işlerinizin yolunda gitmesini diliyor ve 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz....

Sayfayı Paylaş