Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu, 8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.

  Sevgili melekler, hayırlı ve sağlıklı güzel bir gün dileyerek 8 Şubat günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  [​IMG]


  Balık Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Rüyalar dönemi… Bugün gördüğünüz rüyayı hatırlamasanız bile güne keyifli başlayacaksınız.
  Farklı ortamlar, değişik organizasyonlar, mistik konular ve hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin zorlayıcı etkisinden uzaklaşıp keyif alacağınız ortamlarda bulunmak için gayret göstereceksiniz. Dışarı çıkmak, farklı felsefe ve görüşe sahip kişilerin bulunduğu ortamlarda dolaşmak duygularınızı değiştirecek ve isteklerinizi harekete geçirecek. Hayal gücünüzü harekete geçiren filmler, kitaplar ve değişik gösteriler izlemeye gidebilirsiniz.

  Kova Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Güne keyifli başlayacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Dışarı çıkmak, farklı kişiler ve değişik ortamlar keyfinizi yerine getirecek.
  Ancak detaylara takılmasanız iyi olacak. Hayata daha başka bir pencereden bakabilir ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ve dostlarınızın ilgisini ve desteğini hissedeceksiniz ve moraliniz yükselecek. Bugün dost davetleri ve eğlenceli organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ve hatta etkileneceğiniz kişiyle karşılaşmanız mümkün.

  Oğlak Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Farklı duygular ile güne başlayacaksınız. Çok ilginç rüyalar görmüş olabilirsiniz ve uyandıktan sonra etkisi bir süre daha devam edebilir.
  Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar, rüyalarına dikkat etmeli… Hatta etkisi geçmeden hemen yazın. Sorunlarınızın çözümünü görmüş olabilirsiniz, doğru yorumlayın… Sezgileriniz giderek yükseliyor… Sürpriz aşklar, heyecan verici maceralar yaşamanız mümkün. Bu arada skandallardan uzak durmalısınız. Olaylara ve hayata bakış açınız değişiyor. Ve bu değişim pek kolay olmasa bile değişiyor olduğunuzu anlayacaksınız. Saygın çevreler ve ilginç kişiler size çekici gelecek.

  Yay Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Güne keyifli başlayacaksınız. Tuhaf rüyalar görmüş olabilirsiniz fakat rüyalarınızda derin anlamlar bulmaya çalışmak yerine dikkatinizi isteklerinize odaklayın.
  Özellikle dostlarınızın ilgisi ve sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de çevrenizi etkileyeceksiniz. Sürpriz gelişmeler olabilir ve olumlu duygular içine girebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirecek ve sıcak ilişkiler kuracaksınız. Hayal gücünüzü yapıcı ve yaratıcı yönde kullanmayı başarabilirseniz, yeni atılımlar yapabilirsiniz. Sevdikleriniz sizi destekleyecek.

  Akrep Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Kendinizi rahat hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler geliştireceksiniz.
  Bugün kafanızı karıştırmış olan konular ile ilgilenmeyecek ve hayallerinize odaklanacaksınız. İdealleriniz değişebilir ve yepyeni hayaller içine girebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Rüyalarınızı önemseyin ve içinizden yükselen sese kulak verin. Sezgileriniz giderek yükseliyor. Ancak endişelerden uzak durmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızın davranışlarından etkilenmiş olabilirsiniz. Fakat Sakin ve kararlı davranmayı başaracaksınız.

  Terazi Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve kendinizi bugün çok farklı hissedeceksiniz.
  Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar gördükleri rüyanın etkisi ile uyanabilirler. Gördüğünüz rüyayı hatırlamasanız bile farklı bir duygu ile uyanacaksınız. Hareket halinde olmak, dostlarınızla haberleşmek ve ilginç mekanlarda dolaşmak duygularınızı harekete geçirecek. Aniden gelişen olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Kaybettiklerinize değil, kazandıklarınız ile ilgilenin ve olayların sizi değiştirdiği ve özgürleştirdiğinin farkına varın.

  Başak Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. İstekleriniz çok fazla olabilir fakat sakin davranacak ve olayların akışı içinde geleceğe yönelik büyük isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız.
  Bugün keyif aldığınız konular ile ilgilenecek ve iyimser duygular ile davranacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran olaylar olabilir veya siz mistik konulara ilgi duyabilirsiniz. Bu arada endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın. Seyahat programları yapabilirsiniz. Ayrıca şifa ve doğal tedavi yöntemleri ile ilgilenebilirsiniz.

  Aslan Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Güne keyifli başlayacak ve kendinizi farklı hissederek uyanacaksınız. Çok farklı istekleriniz olabilir ve yaratıcı potansiyelinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir.
  Ancak çok fazla detaylar ile ilgilenebilirsiniz ve alıştığınız bakış açısına uygun olmadığı için fırsatları kaçırabilirsiniz… Şansınızı iyi değerlendirin. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir ve sürpriz karşılaşmalar ve değişik felsefeye sahip ilginç kişiler, bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacak. İyimser davranırsanız, kazanacaksınız ve değişeceksiniz…

  Yengeç Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Derin duygular ve ilginç rüyalar ile güne başlayabilirsiniz. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz ve olaylar karşısında hassasiyetiniz artabilir.
  Duygularınızı denetleyin ve ayrıntılar ile ilgilenirken belirli bir konuya takılı kalmayın. Meydana gelen olayları büyütmezseniz, daha özgür ve farklı yorumlar yapabilecek duruma gelebilirsiniz. Böylece yaratıcı potansiyeliniz açığa çıkabilir. Ani değişiklikler ve daha önce planlamadığınız durumlar karşısında sert tepkiler göstermemeye gayret edin. Aslında fırsat zamanı ve şansınızı iyi kullanın.

  İkizler Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Güne keyifli başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İlginç kişiler, farklı ortamlar ve değişik konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.
  Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yükseliyor. Daha önce hissettiğiniz karamsarlıktan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Dost davetleri ve değişik organizasyonlara katılabilir, ilişkilerinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bu arada seyahat programları yapabilirsiniz. İşleriniz ile ilgili yolculukları organize edebilir veya yakınlarınızın ihtiyaçları için seyahate çıkabilirsiniz.

  Boğa Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Duygularınız değişiyor ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Yeni fikirler ve değişik projeler yapabilirsiniz.
  Aslında geleceğe yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem ve uzun vadeli girişimleriniz olabilir. Ancak karar vermek için acele etmeyin ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşın. Bu arada herhangi bir girişimde bulunmamış olabilirsiniz ve karar vermeye zorlayan durumlar karşısında gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile aranızdaki iletişimlerde ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir, onları ihmal etmeseniz iyi olacak.

  Koç Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013
  Bugün sevdiğinizden alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. Çılgınlık sayılabilecek istekleriniz olabilir ve davranışlarınız ile çevrenizi şaşırtabilirsiniz.
  Güne heyecanlı başlayacaksınız. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar keyifli bir heyecan içinde olabilirler. Gün içinde duygularınız derinleşecek… Güç ve zenginlik ve özgürlük peşinde olabilirsiniz. Skandallardan uzak durun. Bugün sevdiğiniz ile birlikte keyifli vakit geçirecek ve dost davetlerine gideceksiniz. Katılacağınız davetlerde ilginç kişiler ile karşılaşabilir ve etkilenebilirsiniz.
   
8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Şubat Günlük Burç Yorumları

  8 Şubat Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de...
 2. 8 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 şubat burç yorumları Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Koç Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle...
 3. 8 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 şubat 2011 burç yorumları 8 Şubat gününe burcunuzu okuyarak başlayın melekler :tik: Sevgili Koç, Ay burcunuzda ilerliyor ve sizi cesur adımlar atmaya itiyor. Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz önemli fırsatları kullanarak ilerlemektesiniz. Bağımsızlığınızı ortaya koyabileceğiniz ilişkiler karşısında fevri olmamalısınız. Yeni fikirler geliştirebilir, iyimser kararlarınızı hayat...
 4. 4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 4 Şubat 2013 günlük burç yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 4 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz...Gününüz güzel geçsin.. KOÇ Gökyüzü bugün enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek. Hesap kitap yapmadan risklere atılabilir, buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Zihniniz sürekli bir...
 5. 6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hepinize güzel ve aydınlık bir gün temenni ederek 6 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz... 6 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat...

Sayfayı Paylaş