86 Karılı Adama İdam

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
86 Karılı Adama İdam
39 karılı adam
110ae2.jpg

86 kadınla evli olan yaşlı adam ya eşlerinin sayısını 4 indirecek ya da idam edilecek.

Nijerya'da şeriat mahkemesi 86 karısı olan Nijeryalı Muhammed Bello Ebubekir'i uyardı. Şeriat kurallarına göre bir erkek sadece 4 kadınla evlenebilir. 84 yaşındaki Nijeryalı Ebubekir eşlerinin sayısını 4'e düşürmezse idam cezasıyla yargılanacak.

Nijerya'da 86 kadınla evli 84 yaşındaki adamın durumuna, İslam kurallarına göre sadece 4 eşe izin veren şeriat mahkemesi el koydu. Muhammed Bello Ebubekir, eşleri arasından sadece 4'ünü seçmesi, aksi takdirde ölüm cezasına çarptırılacağı konusunda uyarıldı. Ebubekir ise Kuran'da 4 kadından fazlasıyla evlenmek konusunda herhangi bir yasak bulunmadığını belirterek şeriat mahkemesinin kararına direniyor. Eski bir din adamı olan Ebubekir'in eşlerinden 170 çocuğu olduğu tahmin ediliyor.
İngiliz BBC televizyonuna röportaj veren 84 yaşındaki Ebubekir, "10 eşi olan adam yaşlanınca kalpten ölür. Benim gücüm Allah'tan geliyor. 86 eşimle başa çıkabiliyorum" dedi.
Ebubekir'in yaşadığı ve Müslüman nüfusun çoğunlukta olduğu Nijer Bölgesi'nde 2000 yılından bu yana şeriat kuralları uygulanıyor.

Cevap: 86 Karılı Adama İdam

tipini görmedik ama baksana adam yuh 86 kadından tam 170 çoçuk yapmayı becermiş bir marifet gibi hepsine yettiğini söylemiş peki maddende yetebiliyormu

Cevap: 86 Karılı Adama İdam

86 ...wwaaaooowww adam resmen harem kurmus..hatta sultans of the dans...mıllet bırıne bakamıyor..86sını nasıl bakıyormus...yontemını verse barı...

yuh adam hergün birisiyle yatsa 3 ayda hepsiyle yatmış olcak o 175 çocuğu nasıl yapmış ya onu anladım her dakika biriyle hiç boş durmamışlar amannn çok karışık bişe

Geri