Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  9 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  9 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 9 ağustos 2014 burç yorumu

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için esenlik dolu bir haftasonu diliyor ve 9 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Balık,

  İş ve kariyerinizle ilgili yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yazılı belgeler, resmi evraklar sizi biraz yorabilir. Ancak işinizde kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar gözüküyor. Kariyer planlarınız açısından olumlu gelişmeler var. Çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Üstlerinizle iletişiminizde sağduyulu ve istikrarlı bir tablo çizmeye dikkat edin.

  Dostluklarınıza güvenmekte hiç de haksız değilsiniz. İhtiyacı olan her anda, yanıbaşında insan bulabilen nadir şanslı insanlardan birisiniz. Tabii bu ilişkiler tek taraflı değil.

  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Kova,

  Beklentilerinizi dile getirme, somutlaştırma çabası öne çıkıyor. Bu kararlılığınızı korumalısınız. Gün içinde işten yana sizi destekleyici durumlar oluşabilir. Bu destekler sayesinde maddi kazançlarınızda artış meydana gelebilir. Sosyal açıdan hareketli bir gündesiniz. Yeni mekanlara gidebilir farklı uğraşları olan insanlarla tanışabilirsiniz.

  Sevdiğiniz insanın arkadaşlarıyla tanışacak ve size ne kadar önem verdiğini bir kez de onlar sayesinde göreceksiniz. Ona karşı hissettiğiniz her duygunun, onda saklı bir karşılığı var.

  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Oğlak,

  Kontrol konusu gündeminizi meşgul edebilir. Akışa bırakmanız gereken şeyler üzerinde çok kafa yoruyor olabilirsiniz. Sizi yoran bu alışkanlıktan vazgeçmeniz gerekiyor. Bugün kişisel açıdan kolayca ilerleme kaydedebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizin de kabullenme noktasında size ihtiyacınız olan desteği vereceği gözüküyor.

  Hedeflerinizde daha gerçekçi olmanız gerektiğini size anımsatacak bir durumla karşı karşıya gelebilirsiniz. Belki de amaçlarınızın gözden geçirilmesi konusunda amirlerinizden yardım alabilirsiniz.

  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Yay,

  Tüm iyimserliğinize rağmen diyet zamanı gelmiş olabilir. Bedene ait konularda zevklere ve keyiflere biraz ara vermeniz gerekebilir. Sağlık ve estetik açıdan yeni başlangıçlar gözüküyor. Saçınız ve giyiminizde bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Ancak asıl hareketlilik diyet ve spora başlangıç noktasında gözüküyor.

  Kariyer hedeflerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Her zamanki gerçekçiliğinizle, daha mantıklı hedeflere kanalize olabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz.

  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Akrep,

  İşe dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Projeleriniz için destek arayışınız olabilir. Kazançlarınızı arttırma yönünde girişimlerde bulunacaksınız. Ek işler, yeni projeler gündeme gelebilir. Parasal açıdan olumlu gelişmeler gözüküyor. Teknolojik aletlerinizle ilgili güncelleme veya tamirat masraflarınız olabilir.

  Sevdiğiniz kişiyle ailesi hakkında konuşmak fikrinden vazgeçmelisiniz. Bırakın, sorunları o kendi kendine görünceye kadar sabredin. Dizlerinizi ve bacaklarınızı güçlendirmeniz gerekiyor.

  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Terazi,

  Bugün yakın çevrenizdeki kişilerin yaşantılarında sizi etkileyecek değişiklikler meydana gelebilir. Haberleşme trafiğiniz yoğun olacak. Hatta ziyaretlerde bulunmanız gerekebilir. Yazıya ya da çizime dayalı işlerinizin rahat ilerleyeceği bir gündesiniz. Gazetecilik gibi araştırmaya dayalı çalışmalarınızda olumlu gelişmeler var.

  Üstlerinize üstün performansınızı gösterebileceğiniz ve takdir edileceğiniz bir gündesiniz. Bu alandaki hiç bir fırsatı kaçırmamalısınız. Fiziksel olarak da çok güçlü hissedeceğiniz bir gün.

  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Başak,

  Arkadaşlarınız ve işinize rağmen evde kalıp dinlenmek isteğiniz olabilir. Zihniniz evdeki işlerinizle meşgul olabilir. Ancak bu işleri sürekli gözünüzde büyütme eğilimindesiniz. Aslında taşınma veya tadilat işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Ufak bir gayretle hepsinin üstesinden geleceksiniz. Daha kararlı olmalısınız.

  Oldukça pozitif, verimli ve günlük yaşamın daraltısından rahatlıkla kendinizi sıyarabileceğiniz bir gündesiniz. Pozitif ruh halinizin bedensel olarak iyi hissetmenizde etkili olduğu kesin.

  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Aslan,

  Şansınız yükseliyor. Hem işte hem de özel hayatınızda şansınızın sayesinde bazı hoşluklar yaşamaya devam edebilirsiniz. Hatta talih oyunlarından bile kazançlarınız olabilir. Sorumluluklarınızı ihmal edip keyiflerinize öncelik verme eğilimindesiniz. Çocuklarınızla zaman geçirebilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Paranızın hesabını yapmıyorsunuz.

  Zihinsel olarak o kadar aktifsiniz ki, bugün kendinizi tamamıyla ütopik düşüncelere kaptırabilirsiniz. Kontrollü olun demeye gerek yok, zaten içsel disiplininiz daha ileri gitmenizi engelleyecektir.

  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Yengeç,

  Aldığınız hizmetlerde ufak gecikmeler yaşanabilir. Ancak bu durumun sizi etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminiz artacak. Üretim ve planlamaya dair çalışmalarınız biraz uzun sürebilir. Tekrarlayan sağlık şikayetleriniz için doktor kontrolüne gitmenizde fayda var.

  Sevdiğiniz insanın iş seyahatinde olması yüzünden kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, ama onun ailesinden birileriyle çok hoş vakit geçirebileceğinizi de bilmelisiniz.

  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili İkizler,

  Bugün ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda hareketlilik gözüküyor. Daha diplomatik ve akılcı davranmanız gereken durumlar var. Bu sayede işe dair çalışmalarınızda fark yaratabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili gelişmeler yenileyici olabilir. Ortaklaşa konulardan yararlanabilirsiniz. Dostlarınızın da size ihtiyacı olabilir.

  İşinizin yabancı ülkelerle bağlantılı kısmıyla bugün daha yoğun olarak ilgilenmeniz gerekli. Yurtdışından iş bağlantısı yaptığınız misafirleriniz gelebilir.

  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Boğa,

  Sizi heyecanlandıracak gelişmelere hazırlıklı olun. Finans konularında değişim rüzgarları esiyor. Daha sağlam temeller üzerinde yeni bir maddi altyapı oluşturmanız gerekebilir. Zorluklar, fırsatları da beraberinde getirecek. Daha esnek ve yaratıcı olmanız gereken durumlar var. Olayları daha geniş ölçekte değerlendirmelisiniz.

  Bu aralarda yaşanan finansal gelişmeler moralinizin yükselmesini ve hayata daha ılımlı yaklaşmanızı sağlayacak. Yine de uygulamaya koyduğunuz kurallarınızdan vazgeçmemeli ve bir süre daha disiplinli gitmelisiniz.

  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
  Sevgili Koç,

  Meraklı ve hareketli bir gününüzdesiniz. Yerinizde duramıyorsunuz. Hayatınıza yeni ve farklı alanlar katmak isteyeceksiniz. Eğitim, araştırma geliştirme konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Kişisel gelişiminize faydalı olacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili işleriniz için olumlu enerjiler gözüküyor.

  Sevgilinizin cinsel konulardaki yaklaşımları bu aralarda her zamankinden daha farklı. Ona biraz zaman verirseniz, her şeyin eskisi gibi olduğunu göreceksiniz.
   
9 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  9 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 9 ağustos burçları, 9 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 9 Ağustos Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Bugün yine sevecen ve sempatik tavırlarınızla çevrenizdekilerden olumlu tepkiler alacaksınız. Kendinizi düşünmeyip zamanınızı yakınlarınız için harcayacaksınız. Yoğun iş temponuza rağmen...
 2. 9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 9 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün aşk ilişkileri açısından oldukça şanslısınız. İstediğiniz bir kimseyle uzun uzun göıüşme ve anlaşma imkanlarıyla karşılaşmanız...
 3. 2 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  2 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  2 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 2 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir haftasonu diliyor ve 2 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi...
 4. 23 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  23 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  23 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir haftasonu diliyor ve 23 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 23 Ağustos 2014 Cumartesi KOÇ Burcu Yorumu Bugün, arkadaşlık ilişkilerinizde duygusal problemler yaşayabilirsiniz. Hayal...
 5. 30 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  30 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  30 ağustos burç yorumları, 30 ağustos 2014 burç yorumu, 30 ağustos 2014 günlük burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 30 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Burcu: Bugün kendi fikirlerinizi geliştirerek mesleğinizde önemli işlerin altına imza atabileceğiniz bu şanslı duygularınızı bir...

Sayfayı Paylaş