gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  9 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  9 aralık burç
  Burcunuzdaki gelişmeleri merak edenler için 9 Aralık burç yorumları kızlar :tik:

  KOÇ (21 mart – 20 nisan)
  Bugün Jüpiter’in ve marsın etkisinde olup en aktif kombinasyondasınız. Sizler genellikle müşfik ve sevimli kişilersiniz. Ancak bugün çok fazla bağımsızlık ilan ediyorsunuz. İş yaşamınızda aksiliklere yol açmaktasınız.


  BOĞA (21 nisan – 21 mayıs)
  Bugün sezgileriniz öylesine güçlü ki, sanki her şeyi önceden hissedip tedbir alıyorsunuz. Bu tabi sizler açısından artı puan demektir. Yeteneklerinize de aşırı güvenmekte haklı sayılırsınız. İnsanlar yardım almak için çabalıyor.


  İKİZLER (22 mayis – 21 haziran)
  Bugün iş alanında kariyer yapıyor ve sosyal çevrenizi genişletiyorsunuz. Sözel alanda kabiliyetli oluşunuz onların size güvenmesini sağlıyor. Dürüst ve kibarsınız. Ayrıca mükemmeliyetçi oluşunuz işinizde artış sağlıyor.


  YENGEÇ (22 haziran – 22 temmuz)
  Güçlü iradeye sahipsiniz. Güler yüzünüzle çevrenizde hayranlık kazandırıyorsunuz. Tanışacağınız kişileri çok iyi araştırıp dostlukları eleyeceksiniz. İçinizde bir takım sorulara da yer açacaksınız. Kendinizden emin olmalısınız.


  ASLAN (23 temmuz – 21 ağustos)
  Önce kendinize saygı duyarak, başkalarını da saygıya davet etmeyi iyi biliyorsunuz. Bu davranışınız taktir edilir bir durum. Sevdiğinizle birlikte olmanın tadını gün boyu sürdüreceksiniz. Maddi yönünüz gelişmekte.


  BAŞAK (22 ağustos – 23 eylül)
  Bugün anlaşılmaz bir kişiliğe sahipsiniz. Bazı konularda tutucu olabiliyor, bazı konularda yenilikçi. Bugünlerde geleneklerinizi unutmuş gibisiniz. Temkinli ve telaşsız olmalısınız. Yeni keşifler ve yenilik tabiî ki iyidir.


  TERAZİ (24 eylül – 23 ekim)
  Sizler azim ve sosyallik ilkesine uyma nedeniniz toprak gurubundan oluşunuzdan kaynaklanıyor. Ancak çok fazla inatçı yönünüzü bugün dışa yansıtmayın. Liderlik her insanın arzu ettiği şeylerdir. Siz çok abartıyorsunuz.


  AKREP (24 ekim – 23 kasım)
  Size verilen göreve son derece sadık sorumluluk almaktan korkmayan kişilersiniz. Ama bugün bu durum sizi biraz üzeceğe benziyor. Alacağınız sorumlulukları önceden iyi analiz etmeniz gerek. Gün içinde canınız sıkılmasın.


  YAY (24 kasım – 22 aralık)
  Bugünlerde romantik ve duyarlısınız. Olayları o anki duruma göre değerlendirmekte üstünüze yok. Bugün çok fazla detaycı olmamalısınız. Lider konumunda olmanız detaycı olmanızı gerektirmiyor. Daha şirin görünmeniz yeterli.


  OĞLAK (23 aralık – 20 ocak)
  Bugünlerde oldukça katı davranıyor, yumuşak kalpliliği terk etmiş görünüyorsunuz. Kendinizden emin olmak adına böyle davranışlarınız çok yanlış bir hareket. Böyle davranışlarınız partnerinizi de olumsuz etkiliyor


  KOVA (21 ocak – 19 şubat)
  Bugün tüm soyluluğunuz ve asaletiniz gözler önünde. Çevrenize sanki zarafet dersi veriyorsunuz. Güler yüzünüzü insanlar keşfettikçe size sırlarını daha fazla açacaklar. Ancak sırları sır olarak saklamayı bilmelisiniz.


  BALIK (20 şubat – 20 mart)
  Bir konuya çok çabuk adapte olup, hemen uygulama kararı alabiliyorsunuz. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz tüm zamanınızı iyi değerlendiriyorsunuz. Aşk konusunda çok fazla duygusallaşmaya başladınız.   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

 3. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.596
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  63
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
 5. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  963
  Beğenilen Mesajlar:
  125
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.849
  Beğenilen Mesajlar:
  185
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  BAŞAK (22 ağustos – 23 eylül)
  Bugün anlaşılmaz bir kişiliğe sahipsiniz. Bazı konularda tutucu olabiliyor, bazı konularda yenilikçi. Bugünlerde geleneklerinizi unutmuş gibisiniz. Temkinli ve telaşsız olmalısınız. Yeni keşifler ve yenilik tabiî ki iyidir.


  tşklerr pasikam :))
   
9 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Aralık Günlük Burç Yorumları

  9 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Koç: Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize...
 2. 7 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Kısa bir aradan sonra 7 Aralık Burç yorumları ile karşınızdayız melekler :tik: Sevgili Koç, Şu günleri dinlenerek ve güç toplayarak geçirmek sizin için en önemli şey olmalı. Zira çok yakında kendinizi son derece yoğun çalışırken bulacaksınız. Ancak fiziksel ve zihinsel olarak hazır olmanız, başarılı sonuçlar almanız için yeterli. İş hayatı dışında ise, gücünüzü kendinizi geliştirmek ve...
 3. 24 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününün burç yorumları sevgili melekler :tik: Sevgili Koç, Sosyal yaşantı sizin için önemli. Ay’ın bulunduğu konum, size karşı özverili davranan kişilere karşı tedbirli olmanızı gerektiriyor. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşmek için, bazı girişimlerde bulunacaksınız. Her konuda kendinize yetebiliyorsunuz. Çevrenizin vazgeçemediği bir kişilik...
 4. 31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  2010 yılının son burç yorumları kızlar :tik: Sevgili Koç, Yeni yılın tüm Koçlara sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileğiyle... Bugün, partnerinizin veya eşinizin önem verdiği kişilerle birlikte bir kutlamaya katılmanız gerekebilir ve almanız gereken hediyeler için cebinizden çıkan yüklü bir harcama sizi zorlayabilir. Sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sevgili Boğa, Yeni yılın tüm...
 5. 9 Aralık 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  9 Aralık 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  9 aralık 2013 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 9 aralık günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir hafta geçmesini diliyor ve 9 Aralık 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 9 Aralık, 05:129 Aralık 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 9 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu Gerek aile ve gerekse sosyal...

Sayfayı Paylaş