Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  9 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  9 aralık burç
  Burcunuzdaki gelişmeleri merak edenler için 9 Aralık burç yorumları kızlar :tik:

  KOÇ (21 mart – 20 nisan)
  Bugün Jüpiter’in ve marsın etkisinde olup en aktif kombinasyondasınız. Sizler genellikle müşfik ve sevimli kişilersiniz. Ancak bugün çok fazla bağımsızlık ilan ediyorsunuz. İş yaşamınızda aksiliklere yol açmaktasınız.


  BOĞA (21 nisan – 21 mayıs)
  Bugün sezgileriniz öylesine güçlü ki, sanki her şeyi önceden hissedip tedbir alıyorsunuz. Bu tabi sizler açısından artı puan demektir. Yeteneklerinize de aşırı güvenmekte haklı sayılırsınız. İnsanlar yardım almak için çabalıyor.


  İKİZLER (22 mayis – 21 haziran)
  Bugün iş alanında kariyer yapıyor ve sosyal çevrenizi genişletiyorsunuz. Sözel alanda kabiliyetli oluşunuz onların size güvenmesini sağlıyor. Dürüst ve kibarsınız. Ayrıca mükemmeliyetçi oluşunuz işinizde artış sağlıyor.


  YENGEÇ (22 haziran – 22 temmuz)
  Güçlü iradeye sahipsiniz. Güler yüzünüzle çevrenizde hayranlık kazandırıyorsunuz. Tanışacağınız kişileri çok iyi araştırıp dostlukları eleyeceksiniz. İçinizde bir takım sorulara da yer açacaksınız. Kendinizden emin olmalısınız.


  ASLAN (23 temmuz – 21 ağustos)
  Önce kendinize saygı duyarak, başkalarını da saygıya davet etmeyi iyi biliyorsunuz. Bu davranışınız taktir edilir bir durum. Sevdiğinizle birlikte olmanın tadını gün boyu sürdüreceksiniz. Maddi yönünüz gelişmekte.


  BAŞAK (22 ağustos – 23 eylül)
  Bugün anlaşılmaz bir kişiliğe sahipsiniz. Bazı konularda tutucu olabiliyor, bazı konularda yenilikçi. Bugünlerde geleneklerinizi unutmuş gibisiniz. Temkinli ve telaşsız olmalısınız. Yeni keşifler ve yenilik tabiî ki iyidir.


  TERAZİ (24 eylül – 23 ekim)
  Sizler azim ve sosyallik ilkesine uyma nedeniniz toprak gurubundan oluşunuzdan kaynaklanıyor. Ancak çok fazla inatçı yönünüzü bugün dışa yansıtmayın. Liderlik her insanın arzu ettiği şeylerdir. Siz çok abartıyorsunuz.


  AKREP (24 ekim – 23 kasım)
  Size verilen göreve son derece sadık sorumluluk almaktan korkmayan kişilersiniz. Ama bugün bu durum sizi biraz üzeceğe benziyor. Alacağınız sorumlulukları önceden iyi analiz etmeniz gerek. Gün içinde canınız sıkılmasın.


  YAY (24 kasım – 22 aralık)
  Bugünlerde romantik ve duyarlısınız. Olayları o anki duruma göre değerlendirmekte üstünüze yok. Bugün çok fazla detaycı olmamalısınız. Lider konumunda olmanız detaycı olmanızı gerektirmiyor. Daha şirin görünmeniz yeterli.


  OĞLAK (23 aralık – 20 ocak)
  Bugünlerde oldukça katı davranıyor, yumuşak kalpliliği terk etmiş görünüyorsunuz. Kendinizden emin olmak adına böyle davranışlarınız çok yanlış bir hareket. Böyle davranışlarınız partnerinizi de olumsuz etkiliyor


  KOVA (21 ocak – 19 şubat)
  Bugün tüm soyluluğunuz ve asaletiniz gözler önünde. Çevrenize sanki zarafet dersi veriyorsunuz. Güler yüzünüzü insanlar keşfettikçe size sırlarını daha fazla açacaklar. Ancak sırları sır olarak saklamayı bilmelisiniz.


  BALIK (20 şubat – 20 mart)
  Bir konuya çok çabuk adapte olup, hemen uygulama kararı alabiliyorsunuz. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz tüm zamanınızı iyi değerlendiriyorsunuz. Aşk konusunda çok fazla duygusallaşmaya başladınız.


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

 3. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
 5. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  BAŞAK (22 ağustos – 23 eylül)
  Bugün anlaşılmaz bir kişiliğe sahipsiniz. Bazı konularda tutucu olabiliyor, bazı konularda yenilikçi. Bugünlerde geleneklerinizi unutmuş gibisiniz. Temkinli ve telaşsız olmalısınız. Yeni keşifler ve yenilik tabiî ki iyidir.


  tşklerr pasikam :))
   
9 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Aralık Günlük Burç Yorumları

  9 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Koç: Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize...
 2. 16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları karşınızda kızlar :tik: 16 Aralık 2010 Koç Burcu yorumu: İş hayatınız ve yaratıcı sanatsal çalışmalar için verimli bir dönem. Heyecan verici bazı haberler alabilirsiniz. İsteğiniz ve yapabilme gücünüz artıyor. Böylece dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebileceksiniz. Hem işlerinizi daha planlı bir şekilde sürdürecek, hem de yeni girişimlerde bulunmak...
 3. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 4. 23 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Aralık burç yorumları karşınızda kızlar :tik: 23 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu: Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştırabilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, ama hep olumsuz yanları düşünüp bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman, zaman karamsarlık...
 5. 28 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Aralık 2010 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün fakat siz, yine de tatmin...

Sayfayı Paylaş