9.Haftanın konuğu CeMoŞ

Young bride

Banned
9.Haftanın konuğu CeMoŞ
1-Kendinizi kısaca

tanıtırmısınız?(Yaş,isim,yaşıdığın yer, evli bekar meslek vs.)
tabii yaşım 29 yaşadığım yer şanlıurfa evliyim ev hanımıyım 2 tane çocukum varr ellerinizden üper :D:D

2-Giyim tarzınız nasıldır?Nasıl giymeyi seversiniz? tarzım yok pek yani yakışanı giyiyorumm taşıyabildiğimi giyiyorum:D

3-M.M ne zaman ve nasıl tanıştınız? ooo M.M ilktanışmam süperdii ben başka bir sitedeydimordan bir arkadaş birkadın sitesi var hadi gidelim dedi o vesileile geldim
arkadaşımın amacııgır gırdı diğer sitenin kuralları çok ağırdı burdakiadminler şeke gibiydiler ılımlı insanlardı arkadaşım dalga geçmek maksadıyla geldi ama ben baktım hoş bir ortamdı ban almamak için pek bişe yapmadım hahaha arkadaş biraz gır gır geçti gitti ben kaldım kaldıkça sevdim burayı sonra bağımlı oldum :D:D sonra tüm arkadaşlarımı burayaçağırdım hatta ilk günde hidoş ve almira arkadaşlarım üyeolamıyorlardıı ben cetten habire arkadaşlarımm üye olamıyor diye bağırıyordumm:D:D arkadaş adminlerdetartışıyordu ben araya girip arkadaşlarım diyorum hahaha ay ne gündü hiç unutamıyorumm allahtan o gün RüYaM yoktu yoksa kesin bizi atardı siteden bende ortada kaynar bu güzel siteden de mahrum olurdum :D

4-Tek kelimeyle hayatı tanımlayın desem ne dersiniz? burası:D:D

5-Sizi çok etkileyen bi söz varmıdır?(atasözü vs.) bir dağ ne kadar yüce de olsa bir tarafı yoldur :)

6-Anne sizin için nedemek kısaca anlatırmısınız? emek demek

7-Ev işlerinde yapmaktan hoşlanmıdığınız yaparken lanet ettiğiniz bi iş varmıdır ?Varsa nedir :D:D ütüüü :24:
8-Kullanıcı isminiz neden CeMoŞ :deli: cemoş benim ismimin kısaltılmışı ve tüm çevrem arkadaşlarım cemo cemoş der bana ordan geliyor nikim :D

9-Hayalinizdeki meslek nedir?Neden okul öncesi eğitmenliğini çok seviyordum meslek olarak onu seçerdim heralde

10-M.M en sevdiğiniz üye ve hiç sevmediğiniz bi üye varmı hepsini seviyorum vs. cevapları kabul etmiyorum:D:D ayy ne desemki şimdii :D:D yalan konuşmayı zaten sevmem belki az çok tanımışsınızdır en sevdiğim üye tabiki can dostum canımdan öte arkadaşım RüYaM :kiss: şuan sevmediğim birisi yok eskiden olsa söylerdim hahaha ama şuan gerçekten yok yeni tanıyorum herkesi ve hepsi bir birinden tatlı insanlar :D

11-Bu aralar dinlemekten zevk aldığınız bi şarkı varmı?Hangisi? Funda Arar sen ve ben :D

Sevgiler...İşte CeMoŞ ta böyle biri

çok samimi olmuş. emeğiize sağlık
ama ben nedense cemoşu hiç öyle evli ve iki çocuklu bir kadın olarak değerlendiremiyorum :))

çok samimi olmuş. emeğiize sağlık
ama ben nedense cemoşu hiç öyle evli ve iki çocuklu bir kadın olarak değerlendiremiyorum :))

aa nasıl değerelndiriyodun kıss kaç üstünden kaçveriyodun bana hahaha
azcık uçarıyım belki ondandır grey:D:D

Ne yalan söyliyim bende cemoşumu 30 üstü sanıyodum meğerse 29 luk çıtırmış hahaha

kıs tuğçee az daha çıksaydınn 40 falan hahaha pekte çıtır sayılmam ama mersü yinede:D:D

Geri