Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  9 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...İşte Buradaaa....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Sorunlar ne olursa olsun başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz.Yakın arkadaş çevrenizden biriyle birlikte olabilir ve onunla beraber olmanın getirdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz. Zamanının akıcılığına karşı sizin dayanma gücünüz ve kendinize olan inancınız yaptığınız işleri sıkıntılı bile olsa başarıyla sonlandırmanızı sağlayabilir.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün iyice bir düşünün, kazanç kaynaklarınızı artırabilir ve kendinizi boşluk duygusuna kaptırmadan pek çok şeyin üstesinden gelebilirisiniz.Aniden gelişebilecek olaylar karşısında tavır almakta güçlük çekseniz bile uzun vadede işinize yarayacak konularda son derece başarılı adımlar atacaksınız. Bir haber var ve hoşunuza gidecek.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor.Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının. Aslında yapmak istediğiniz şeylerin bir şekilde engellemesi sizin açınızdan son derece can sıkıcı olabilir. Ancak bu durumu aleyhinize çevirecek olan yine sizsiniz. Değişik uğraşlarla fiziksel aktivitelerinizi sürdürün. İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz.Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tam zamanı. Onların size olan sevgisi ve inancını bu durumu değiştirmek için avantaj olarak kullanabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Sosyal aktivitelerde yoğunluk olacak. Bedensel olarak kendinizi fazla hareketsiz hissedebilirsiniz.Bunun sonucunda bazı egzersizlere yönelmeniz mümkün. Özellikle sabah saatlerinde yapacağınız yürüyüşlerle zinde hissedebilirsiniz. Çalışma isteksizliğinden sıyrılmanız gerekiyor. Ancak fazla çalışmak da bu dönem için sizin zararınıza.
  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Birileriyle birlikte çalışıyorsanız, bu ilişkilerde bazı kopukluklar görülebilir.Rahatınızı bozacak olan bu durum, bağımsızlık isteğinizi de arttıracaktır. Kendi işinizi kendiniz görmek isteyebilir ve onlarla olan bağlarınızı kopartabilirsiniz. Bu durum sizin için daha avantajlı olabilir.
  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Gün içinde yeni ortamlara katılırken dikkatli olun. Birtakım tatsızlıklarla karşılaşmanız ve olmadık konularda tartışmalara girmeniz, bu ortamlarda gelişebilir.Bir çok ani duygusal yaklaşım ve ani uzaklaşmalar yaşamanız mümkündür. Bu ilişkilerin sizi duygusal olarak tatmin etmeyeceğini bilmelisiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Oldukça çocuksu davranıyor ve sorumluluklarını bir kenara itiyorsunuz.Bununla birlikte madde ile ilgili pek çok önemli karar sizi bekliyor. Duygusal ve iyimser davranışlarınız çevrenizdekilerle olumlu ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yabancı kişilerle de olumlu iletişimler kurabilirsiniz.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün sizden büyüklerle aranız açılabilir. Hiç süphesiz bu tarz sorunları halledecek zekaya sahipsiniz.Beklemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi aksaklıkları önlemek kolay değil. Çünkü her ne kadar ince eleyip sık dokuyarak bir plan hazırlamış olsanız bile da, ummadığınız anda bir pürüzle karşılaşabilirsiniz. Sinirsel enerjinize gem vurun hatta sinirlerinizi yıkayın, nasıl mı? Kolay, açık hava ve de sık sık su meditasyonu.
  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Kişisel açıdan çok hareketli ve kararlısınız. Eldeki birikimleri değerlendirmek konusunda olumlu adımlar atıyorsunuz. İş hayatından beklediğiniz maddi destekler ise akıcı ilerlemekte. Yetenekleriniz ve grup çalışmalarının getirdiği maddi kaynaklar size biraz olsun güven sağlayacaktır. Yurt dışı bağlantılı girişimlerinizde kararlarınızı başkalarına danışmadan alabilirsiniz.
  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Bu gün mantığınız herzamankinden daha hızlı. Bazı engellerle karşılaşmanız, özellikle düşüncelerinizi yanlış yönde etkileyebilecek önerilere maruz kalmanız olasıdır.Kendinize olan güveninizi koruduğunuz taktirde bu etkileri en aza indirgeyebilirsiniz. Çevrede sizin hata yapmanızı gört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar fakat siz mutlu gelişmelere açık bir gündesiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Uzun süredir çevap beklediğiniz işten olumlu bir haber alacaksınız.Yakın arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek tartışmalar ya da anlaşmazlıklar olabilir. Umduğunuzu bulamayabilirsiniz ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir. Bir haber var. Çevrenizdeki kimseler içinde en sağlıklı olarak siz karar verebilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 11 Haziran 2012
9 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...İşte Buradaaa.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Haziran Burçlar

  9 Haziran Burçlar

  9 haziran hangi burç 9 haziran burcu burç hangi burc Koç 21 Mart - 19 Nisan Çok hoş ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Dostlarınızla birlikte olmak, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza vakit ayırabilmek sizi çok mutlu edecek. Bir de sürpriz var bugün. Arkadaşlarınızdan birisi vasıtasıyla tanıyacağınız insandan çok etkilenebilirsiniz. Neden duygularınızı arkadaşınızla paylaşmayasınız...
 2. 8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi...
 3. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 4. 28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel...
 5. 29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Çelişkiler içindesiniz. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek...

Sayfayı Paylaş