Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  9 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...
  Koç
  Duygularınızın ve kendinize olan güveninizin iyice yükseldiği bir gün. Ufak tefek sorunlar olsa bile bunlara aldırış etmeyeceksiniz. Coşku ve isteğinizin güçlü olması, hoş sürprizlerle karşılaşmanıza yardımcı olacak. Böylece çevrenizdeki kişiler ve sevdiğiniz de size karşı olumlu ve sıcak davranacaklar. Fakat akşam saatlerinde gerginliğinizi arttıran gelişmeler olabilir.Dikkatli olun.

  Boğa
  Son derece duyarlı ve heyecanlı bir gün geçireceksiniz. Olaylar karşısında her zaman olduğundan daha fazla tepki gösterebilirsiniz. Duygularınızı denetim altına almaya çalışın. Akşam saatlerinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Sevdiğinizle birlikte dost davetlerine katılabilir,daha sosyal olabilirsiniz.

  İkizler

  Ortaklıklar ve ikili ilişkilerinizde hareketlilik devam ediyor. Fakat bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Olayların üzerinde durmamaya çalışın. Gelişmeleri akışına bırakın. Biraz sakin olun ve moralinizi yükseltemeye çalışın. Unutmayın ki, herşey hep aynı şekilde devam etmez. Karışıklıkların düzeleceği zaman gelecek. Kendinizi fazla zorlamayın.
  Yengeç
  Bazı olaylar yüzünden duygularınız yoğunlaşabilir. İçinizde huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ancak, dikkatiniz ve düşünebilme gücünüz yüksek olduğu için doğru zamanda doğru kelimeleri seçerek kullanacak ve sorunların büyümesine izin vermeyeceksiniz. İsteklerinizi rahatça ifade edebilirsiniz.

  Aslan
  Çok iyi vakit geçirip, hobilerinizle uğraşabilirsiniz. Fakat kredi kullanımı ile ilgili konulara dikkat etmeli harcamalarınızı makul ölçüde tutmaya çalışmalısınız. Beklemediğiniz, ödenmesi unutulmuş bir borç sizi zor durumda bırakabilir.

  Başak
  Düşüncelerinizi uygulamak için büyük istekler duyacaksınız. Haberleşmelerle ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Biraz dalgın ve unutkan olmanız mümkün. Ancak, dikkatinizi yaptığınız işlere odaklayın ve iki defa düşünmeden karar vermeyin. Enerjinizi yapıcı ve olumlu yönde kullanabilirsiniz.

  Terazi
  Bugün alacağınız bir haberle çok heyecanlanacaksınız. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve size gösterdiği anlayış kendinize olan güveninizi arttıracak. Onunla birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilir, keyif alacağınız girişimlerde bulunabilirsiniz. İstekleriniz güçlü. Akşam saatlerinde sizi gerginleştirecek ortamlarda bulunmamaya dikkat edin.


  Akrep
  Kardeşleriniz veya kendinizden genç olanlarla ilgilenecek, dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. İstekleriniz giderek çok daha güçlü ve yoğun olacak. Bu arada sabırsızlık duyabilir, olabileceklerin üzerinde beklentiler içine girebilirsiniz. Öfkenizi kontrol altına almalısınız. Parasal konularda yeni gelişmeler olabilir.

  Yay
  Bugün kendinizi çok rahat hissedebilir, neşeli ve iyimser tavrınızla dikkat çekebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için hevesli ve coşkulu bir şekilde harekete geçmek isteyecek, sevdiğinizle birlikte seyahat planları yapacaksınız. Uzaklardan gelecek haberler heyecan uyandırabilir. Duygularınıza söz geçiremeyebilirsiniz.

  Oğlak
  Bir olay yüzünden duygularınız bir an için yoğunlaşabilir. Ancak, bu durum geçici. Özellikle akşam saatlerinde dikkatinizi hızla toparlayacak ve sağlıklı düşünerek kendinizi yoğunluktan çıkaracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte hoş vakit geçirecek ve davetlere katılacaksınız. Fakat ailenizle ilgili bazı sorunlar çıkabilir. Onları ihmal etmeyin.

  Kova
  Gün içinde planlarınızı uygulamak için çok büyük bir istek ve sabırsızlık duymanız mümkün. Bir taraftan yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak ve özgür olmak isterken öte yandan alışmış olduğunuz düzeni sürdürmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygusallığınız ve karamsarlığınız artıyor. Biraz sakin olun ve gelişmeleri bekleyin.

  Balık
  Yakın akrabalarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Sıkıntı duysanız bile onların size ihtiyacı var. Sorunları fazla büyütmemeli ve gereken ilgiyi göstermelisiniz. Ayrıca, anlayışınızın yüksek olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz. Sevgi ve sükunetle karışıklıkları çözümleyebilirsiniz. Akşama doğru gelişmelerden memnunluk duyabilir ve biraz rahatlayabilirsiniz.


   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Yengeç Bazı olaylar yüzünden duygularınız yoğunlaşabilir. İçinizde huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ancak, dikkatiniz ve düşünebilme gücünüz yüksek olduğu için doğru zamanda doğru kelimeleri seçerek kullanacak ve sorunların büyümesine izin vermeyeceksiniz. İsteklerinizi rahatça ifade edebilirsiniz.

  Hımm bugünkü falımı beğendimm teşekkürler:)

   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Çok iyi vakit geçirip, hobilerinizle uğraşabilirsiniz. Fakat kredi kullanımı ile ilgili konulara dikkat etmeli harcamalarınızı makul ölçüde tutmaya çalışmalısınız. Beklemediğiniz, ödenmesi unutulmuş bir borç sizi zor durumda bırakabilir.

  Başak
  Düşüncelerinizi uygulamak için büyük istekler duyacaksınız. Haberleşmelerle ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Biraz dalgın ve unutkan olmanız mümkün. Ancak, dikkatinizi yaptığınız işlere odaklayın ve iki defa düşünmeden karar vermeyin. Enerjinizi yapıcı ve olumlu yönde kullanabilirsiniz.

  saol pasim:kiss:

   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare eder teşekkürler
   
9 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Mart Günlük Burç Yorumları

  9 Mart Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, bu yeniay döneminde kariyerinizde büyük bir atılım yapabilir ya da etkin bir kişiden güçlü destek alabilirsiniz. Diğer yanda arkadaşlarınız da size her konuda şans getirecek ve önemli fırsatlarda aracı olacak. Kalabalık sosyal ortamlara katılabilir veya arkadaşlarınızla beraber seyahat edebilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, otorite konumundaki kişilerle önemli görüşmeler...
 2. 9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda yeni açılımlar söz konusu. Bugün akşam saatlerinde hiç tanışmadığınız duygular içine girebilirsiniz. Aşka karşı biraz tutucu bir bakışınız olduğunu kabulleneceksiniz. İş hayatınızda artık belli bir noktaya geldiniz. Kendi başınıza bir şeyler yapma niyetiniz,...
 3. 9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 eylül burç yorumları 9 eylül burcu 9 Eylül 2010 Ramazan Bayramının ilk günü günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde kulis faaliyetleri yapıyorlar....
 4. 9 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  9 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  9 mart burç yorumları 9 mart 2011 burç yorumları Sevgili melekler 9 mart 2011 çarşamba gününe ait burç yorumlarınız :tik: Sevgili Koç Bugün heyecanınızı kontrol edin İstekleriniz güçlü olacak Enerjinizi işlerinize yöneltecek ve başarılı çalışmalar yapacaksınız Sevdiğinizle ilgili duygularınızda bazı değişiklikler meydana geliyor Davranışlarınız ve ilgi alanlarınız değişmeye başlıyor...
 5. 9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 9 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 9 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün aşk ilişkileri açısından oldukça şanslısınız. İstediğiniz bir kimseyle uzun uzun göıüşme ve anlaşma imkanlarıyla karşılaşmanız...

Sayfayı Paylaş