1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :ehi: KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan

  Aşk hayatınızda yeni açılımlar söz konusu. Bugün akşam saatlerinde hiç tanışmadığınız duygular içine girebilirsiniz. Aşka karşı biraz tutucu bir bakışınız olduğunu kabulleneceksiniz. İş hayatınızda artık belli bir noktaya geldiniz. Kendi başınıza bir şeyler yapma niyetiniz, yakında bir karar haline dönüşebilir. Sizi bu karara yöneltecek destekleriniz olacak.


  BOĞA BURCU
  21 Nisan – 20 Mayıs

  Problemin boyutu ne olursa olsun, yine de soğukkanlılığınızı koruyabiliyorsunuz. Bu da sizi sorunlar karşısında çok avantajlı bir duruma sokuyor. İş yaşamınızdaki başarılarınızın en büyük dayanağı bu özelliğiniz. İçinizdeki hoş soruların coşkusu, bugünü unutulmazlar listesine yazmanızı istiyor. Fakat sevgili adayınızın bu duygulara ne kadar ortak olacağından kuşkulu gibisiniz.


  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran

  İş durumunuz bugünlerde bir durgunluk döneminde. Bu durgunluğun geçici olduğuna duyulan genel inancın dışında görünüyorsunuz. Yakında küçük bir para haberi sevinç getirebilir. Aşk yaşamınızda iki taraflı olarak beslenen iyi niyetler var. Ama duyguların yerli yerinde olup olmadığı pek merak konusu değil gibi. Alışmış ve alışılmış biri olmamaya gayret göstermelisiniz.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 22 Temmuz

  Yaşamınızda birinci dereceden önem taşıyan insanlardan biriyle bugün, saman alevi örneği bir tartışmanız olacak. Onun iş yaşamınıza ve kişisel dostluk ilişkilerinize istemeden zarar verdiği şeklindeki inancınız çok da haksız değil. İş yaşamınızda önümüzdeki günlerde, bir beklentinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ama çok anlamlı bir beklenti içinde olmadığınızı kısa sürede anlayacaksınız.


  ASLAN BURCU
  23 Temmuz – 23 Ağustos

  Bugün kafanız bazı para konularıyla meşgul. Geçici ama ağır bir para sıkıntısı içindesiniz. Aşk hayatınızın bu moral durumunuzla etkilenmesi çok doğal. Ama, ilişkinize dışardan sorun taşıdığınızı kavramanız da çok gerekli. İş konularında gerekli olarak gördüğünüz görüşmelerin biri gerekliliğin ötesinde, kaçınılmaz.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül

  Bugünkü tanışmalarınızdan, gelecekte hayatınızda önemli yer edecek biri çıkabilir. Akşama toplu bir yemeğin içinde olacaksınız. Eğlenceli bir geceye hazır olun. Son günlerdeki dalgınlığınız size fazlaca hatırlatılmaya başlandı. Kendinizi toplayın. Aşk hayatınızda yeni hazırlıklar içindesiniz. Verilmiş kararlardan geri dönmeniz güç. Ama pişmanlıklarınıza kimse karışamaz.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim

  Aile ilişkilerinizdeki problemler önümüzdeki günler sürpriz gelişmelerle ortadan kalkacak. İş hayatınız sizin için ayrı bir önem taşıyor. İşinize duyduğunuz sevgi kadar, işyerinizde sizi mutlu eden sıcak ikili ilişkinizin de bunda payı olabilir. Aşk hayatınızda bazı korkular barındırıyorsunuz. Ortaya çıkmasını hiç istemediğiniz bir şeyleriniz var gibi.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım

  Bugün iyi bir gününüzdesiniz. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Ama bu güzel günün içinde aşk ilişkinize dikkat etmelisiniz. Kıskançlıklar hissettirebilecek kalabalıklar içinde olabilirsiniz. İş yaşamınızdaki kronik sorun sizi günden güne karamsarlığa sokuyor. İradeniz dışında ortaya çıkıp biçimlenen bu sorun, yine sizin iradeniz dışında, ama zamanla çözülecek.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık

  Aldığınız bir karara uymakta zorlanıyorsunuz. Şartların değişmiş olması, bu kararı bekleyenler tarafından gerekçe olarak kabul görmeyecek. Israrlar sizi yönlendirebilir. Aşk beraberliğinizdeki coşkulu hareketlilik, önümüzdeki günler içinde, hesapta olmayan nedenlerle kısa ayrılıklar getirebilir. Ekonomik zorlanmalar, daha ileri boyutlara geçmeyecek, aldığınız önlemler yeterli.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak

  İş yaşantınızda kat ettiğiniz aşamalar sizi gururlandırıyor. Pratik bir zekanız, isabetli öngörüleriniz var. Bu özelliklerinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Aile içinde hassas konularda tartışmalı olduğunuz kişi, uzlaşma yanlısı. Bazı durumlarda alttan almakla bir şey kaybetmeyeceksiniz. Gönül işlerinde kaçan fırsatları boşuna kovalamayın. Bu konularda çıkarmanız gereken dersler var.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat

  Aşk yaşamınız önümüzdeki günlerde biraz sarsıntı geçirebilir. Esas sorumluluklar olarak göreceğiniz kişilerle tartışmalı yakın temaslarınız olabilir. İş hayatınızın günlük sorunları bugünlerde gözünüze olduğundan büyük görünüyor. İşyerinizdeki söylentilere önem veriyor, ilişkilerinizi bu söylentilere göre şekle sokuyorsunuz. Bu ilişkilerde aldırmamanız gereken çok şey var.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart

  Yıldızınızın barışmadığı biriyle kaçınılmaz bir ilişki içindesiniz. Konumlarınız nedeniyle onun daha yaptırımcı olduğu eşitsiz bir ilişki bu. Bu ilişkiyi koparmanın koşulları hızla yaklaşıyor, sabırlı olun. Aşk yaşantınız hareketli. Önümüzdeki günler içinde sevgilinizle özel bir kutlamanız var. İş hayatınızda genel olarak doyum içindesiniz. İşinizle ilgili kısa bir yolculuğunuz olacak.   
 2. Marin

  Marin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Ekim 2009
  Mesajlar:
  170
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  tskler paylasimin icin
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürler :))
   
 4. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, etkisi bugüne sarkan dolunayın enerjisiyle komisyon, hisse, kredi, nafaka, miras, telif, vergi ya da sigorta gibi ortak gelirlerle alakalı bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu konu her ne ise fazla uzamayacak ve birkaç gün içinde çözülecek. Boğa Sevgili Boğa, dolunayın enerjisi doğrudan yakın bir ilişkinize odaklanıyor. Akrep sizin zıt burcunuzdur ama aynı zamanda sizi...
 2. 9 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 9 Ocak Günlük Burç Yorumları :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Ortaklıklarınız ve ilişkilerinizde olumlu ilerlemeler söz konusu. Özellikle ortaklaşa alanda beklentileriniz artıyor....
 3. 9 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...Hepsi 9 Şubat Günlük Burç Yorumlarınızda KOÇ (21 mart – 20 nisan) Bazı dilekleriniz bugün gerçekleşiyor. İş yaşamınızdaki değişiklikler sizi disiplinli olmaya zorluyor. Ancak bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmemelisiniz. Arkadaşlarınızı aramalısınız. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs)...
 4. 9 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları

  9 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Koç Duygularınızın ve kendinize olan güveninizin iyice yükseldiği bir gün. Ufak tefek sorunlar olsa bile bunlara aldırış etmeyeceksiniz. Coşku ve isteğinizin güçlü olması, hoş sürprizlerle karşılaşmanıza yardımcı olacak. Böylece...
 5. 9 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 nisan hangi burç 9 nisan burç yorumları 9 Nisan Cuma Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :tik: Sevgili Koç, Bugün istemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız. Çevrenizde sizin görüşünüze göre...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş