Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  9 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  9 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 9 mayıs 2014 günlük burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyif dolu bir gün diliyor ve 9 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

  < Konu Resmi..>  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal baskılara gelemiyor olmanıza rağmen, kendi davranışlarınıza yansıtmak istemiyorsunuz. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz.

  Sabırlı olmanız gerekiyor, öfkenizi kontrol edemeyebilirsiniz! Arkadaşınız, akrabanız veya iş arkadaşlarınızla girebileceğiniz tartışmaların telafisi zor olabilir. Duygusal davranmamalı ve enerjinizi daha verimli işlere ayırmalısınız.


  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Bugün, Ay sert ve sizin gibi sabit Aslan'da ilerliyor ve duygusal konularda belirgin bir kişilik vurguluyor. Orijinal düşünceli kişileri sevmenize rağmen, hemen samimi olamıyor ve kişileri kendi bağlamınızda irdeliyorsunuz. Dengelenmiş kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı bir şekilde sunuyorsunuz.

  Yakın çevrenizden bir kişiyle ilgili gerçeklerin farkına varabilirsiniz. Ortaya çıkan bilgilerden fayda sağlama olasılığınız yüksek! Size yararı olan yeteneklerinizi kullanmanın yollarını bulabilirsiniz. Evinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda da başarılı olacaksınız. Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz...Ay'ın bulunduğu konum, içsel derinliğinizin artışına neden olacak. Bugün, bazı konularda sır olmak isteyebilir araştırmalarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz.

  İşinizi ilgilendiren ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz veya fırsat yakalamak için çalışmalısınız. Zira, yaratıcılığınızı kullanarak maddi şanslar yaratabileceğiniz günlerdesiniz. Maddi fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için bir bilene danışabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.


  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Karşıt burcunuzda geri giden ilerleyen Güneş'ten güçlü etkiler alıyorsunuz. Maddi konularda yetersiz kaldığınız ortamlardan uzaklaşmak ve kendinize yeni bir çalışma alanı bulmak en büyük arzunuz. Sınırlarınızı genişletmek için başlattığınız olumlu çabalarınızın karşılığını sosyal ilişkilerinizdeki başarınıza borçlusunuz..

  Karşınızdaki kişiler hiçbirşeyi anlamayabilirler, mantıksız fikirlerini görmezden gelmeniz gerekebilir. Sizi yavaşlatan veya engelleyen kişilerle gerçek duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak sizi rahatlatabilir. Sezgileriniz size doğru yolu gösterecektir. Başkalarını takip etmek yerine kendi yolunuzu kendiniz çizin.


  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Toplumsal başarıya yatkın bir kişiliğiniz olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Gücünüzü gösterecek işlerden hoşlanıyorsunuz. Bugün, yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilere geleneksel ve sahiplenme duyguları ile yaklaşacak, onlarla fikir birliği içinde olacaksınız.

  Size ilham ve enerji veren kişilerle vakit geçirmeli, size ilham veren yerlere seyahat etmelisiniz. Ortam değişikliği farklı konularda ilerlemeniz için sizi motive edebilir.


  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz.. Planladığınız konularda, gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda hayal gücünüzü kullanmalısınız.

  Nedensiz gibi görünen jest ve iltifatlara kanmamalısınız. Yakın çevre ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz, genişletebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, eski borç meselelerini sonuçlandırabileceğiniz bir gün. Bazı jestler söz konusu olabilir, karşılığında sizden ne beklendiğini öğrenmeniz gerekiyor.


  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Bugün, kısa yolculuklar yapmak için uygun bir gün. İstediğiniz her türlü iletişimi orijinal bir şekilde ortaya koyacaksınız. Hayalleriniz ve hedefleriniz herkese göre çok farklı. Bulunduğunuz şartların öneminden çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanıyorsunuz.. Beklemek bazen çok işe yarıyor, sizde biliyorsunuz.

  Baskı altında dahi asaletinizi bozmamalısınız. Bazı konularda farklı stratejilerle ilerlediğinizi veya farklı girişimler içinde olduğunuzu düşünüyorsanız, öncelikle ortaya çıkacak haberleri beklemenizde ve gelişmelere göre tepki vermenizde fayda var.


  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz. Bugün, görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve duygusal bağlarınızı güçlü tutacaksınız.

  Hassas bir konu yüzünü gösterebilir, ortak zemin bulmaya çalışmanızda fayda var. Aniden beliren duygusal konular sizi yavaşlatabilir. Her alanda bilginizi arttırmaya çalışmalısınız. Geçmişin hüzünlü karelerini geride bırakıp geleceğe yönelmeli.


  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Bugün, birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen, sunuşlarınızı belli bir düzey içinde gerçekleştirmeli ve olayları abartmamalısınız. Son günlerde çalışma temponuzdaki aşırı artış, beraberinde sağlık sorunlarınız da getirebilir. Bugün dinlenme konusunda kendinizi şımartmalısınız.

  Evinize, ailenize ve yaşam ortamınızı rahat hale dönüştürmeye vakit harcamalısınız. Karlı maddi anlaşmalar veya durumlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınız ön planda.


  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Karşınızdaki kişilerin farklı konuşmalarından yola çıkarak bir çok olayın iç yüzünü kısa süre içinde çözümleyebilmeniz, herkesin dikkatini çekiyor. İnatçı yapınızı destekleyen davranış biçimleri ile karşınızdaki kişileri hayretler içinde bırakıyorsunuz. Bugün iş ilişkilerinizde kendinizi rahatça ortaya koyacaksınız.

  Sorun yaşamamak veya yaşatmamak için esnek olmak veya olayların dışında kalmak daha uygun olabilir. Mantıksız tavırları olan kişilerden uzak durmalı, evinizi, ailenizi veya önemli ilişkilerinizi korumalısınız.


  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Bugün, evinizle ilgili bir çok aktiviteye ihtiyaç duyuyor ve sevdiklerinizle ortak bir performans sergilemek istiyorsunuz. Duygusal desteklerin motivasyonunuzu arttırdığı bir gerçek. Evinizde dostlarınızı ağırlamak isteyecek ve hoş sohbetlerin yapılacağı bir gün geçireceksiniz. Bazı güzel başlangıçlar da, yapabilirsiniz.

  Bugün için, sizin söylediklerinizle karşı tarafın işittiği şeyler birbirinden farklı olabilir. Doğru kararlar ve spontan tepkiler imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir. Yaratıcılığınız dikkatleri üzerinize çekmenize yardım edebilir. İşle ilgili değişiklikler zorlayıcı görünse de, kendinizi vermeniz durumunda engelleri aşmanız kolay olacaktır.


  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma

  Arkadaşlık ilişkilerinizde gözle görülen bir hareketlilik söz konusu olacaktır. Bugün, onlardan alacağınız enerji bir çok aktiviteleri başlatabilir. Ailenizin kadınları ile aranızda, duygusal bağlarınızı güçlendirici bir performans geliştireceksiniz. Gerekli kişilerle görüşmelisiniz. Özellikle hiçbir konuda ödün vermemeniz gereken bir gün içindesiniz.

  Kimse diğerine yardımcı olmak istemiyor olabilir. Talepleri tatlı dille dile getirmekte fayda var. Zevk alacağınız bir macera açık ve yolda! Hayatınızı renklendirmek istiyorsunuz. İş hayatınızda veya özel yaşamınızda uzun vadeli sözler verilebilir, anlaşmalar imzalanabilir.


   
9 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, etkisi bugüne sarkan dolunayın enerjisiyle komisyon, hisse, kredi, nafaka, miras, telif, vergi ya da sigorta gibi ortak gelirlerle alakalı bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu konu her ne ise fazla uzamayacak ve birkaç gün içinde çözülecek. Boğa Sevgili Boğa, dolunayın enerjisi doğrudan yakın bir ilişkinize odaklanıyor. Akrep sizin zıt burcunuzdur ama aynı zamanda sizi...
 2. 9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda yeni açılımlar söz konusu. Bugün akşam saatlerinde hiç tanışmadığınız duygular içine girebilirsiniz. Aşka karşı biraz tutucu bir bakışınız olduğunu kabulleneceksiniz. İş hayatınızda artık belli bir noktaya geldiniz. Kendi başınıza bir şeyler yapma niyetiniz,...
 3. 2 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  2 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  2 mayıs günlük burç yorumu, 2 mayıs 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 2 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bugün dikkatli ve kararlı olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Alacağınız haberler aklınızı...
 4. 23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir gün diliyor ve 23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Burcu Yorumu Bu gün ve yarın hatalara ve belki de küçük kazalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Bu gün sosyal yaşamınız oldukça...
 5. 30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 30 mayıs cuma günlük burç yorumu, 30 mayıs 2014 cuma burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 30 mayıs 2014 cuma günü günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Gün içinde alacağınız bazı haberle gereğinden fazla şaşırabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş