Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  9 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  9 nisan hangi burç 9 nisan burç yorumları 9 Nisan Cuma Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :tik:

  Sevgili Koç,
  Bugün istemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız. Çevrenizde sizin görüşünüze göre fazla önemli olmayan, karşıcinsten birisi var ve size karşı içten içe yakınlık duyuyor. Eğer biraz girişken olabilirseniz bu kişiyle yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Öğreneceğiniz bazı şeyler size büyük bir güç verebilirler.


  Sevgili Boğa,
  Bugün cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınlarla daha iyi anlaşır ve dostluk ilişkileri geliştirebilirsiniz. Biraz süs ve lükse düşkünleşmeniz olasıdır. Sanat aktiviteleri size daha çekici gelebilir. Maddi durumunuz güçlüdür. Bugün, siz bir erkekseniz aktivitenizde yükselme olacağı gibi çevrenizde bir çok kadın da bulunabilir. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisi geliştirmeniz ya da mevcut olanı mükemmel hale getirmeniz olasıdır. Siz bir kadınsanız bu dönem içinde önemli konumda olan bir erkek size aşık olabilir.

  Sevgili İkizler,
  Önemli konumlardaki insanlardan destek görmeye başlayabilir ve istediklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Bu dönemde para sahibi olmanız, ekstradan kazançlar elde etmeniz de olasıdır. Elinizdeki parayı sizin için çok gerekli birşeye yatırma imkanıyla karşılaşacaksınız. Sevdiğiniz kimselerle beraber iyi vakit geçirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Hayat size bazı zevkli sürprizler hazırlıyor. Gerek iş, gerek aşk hayatınızda mutluluk getirebilecek ani kararlar alabilirsiniz. Hayatınızı pozitif yönde etkileyebilecek olan bazı haberler duyabilir veya bilgiler edinebilirsiniz.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün zihniniz epeyce açık olacak ve hızlı kararlar alabileceksiniz. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Çok yeni ve harika fikirleriniz olabilir. Yani kimselerle tanışabilirsiniz. İş ilişkilerinizde ve alış veriş konularında şanslısınız. Bugün iş değiştirme ya da mevcut işinizde aşırı yükselme planları yapmanız olasıdır. Hayat şartlarınızda düzelme olabilir. Eğer daha önceden bazı sağlık sorunlarınız varsa bugünden itibaren bunlardan kurtulacaksınız. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ya da davet sizi oldukça sevindirecektir.


  Sevgili Aslan,
  Bugün eğlence, tatil, müzik ve sanatla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Bu tür aktiviteler sizi cezbedebilir. Para konularında oldukça şanslısınız. Bunların dışında aşk hayatınızda da aşırı derecede şanslı olduğunuzu söylemek gerekir. Spor aktiviteleri ile her zamankinden daha fazla ilgilenebilirsiniz veya en azından uzun yürüyüşlere çıkma ihtiyacı duyabilirsiniz. İyimser bir yapıya girmeniz ve bu iyimserliğinizin mükafaatını görmeniz olasıdır.


  Sevgili Başak,
  Umulmadık kaynaklardan iyi haberler ya da hediyeler alabilirsiniz. Yapıcı ve iyimser düşüncelere sahipsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey kilo almaya eğilimli olmanızdır. Yemeklerde aşırıya kaçmadan bunu kontrol altında tutmaya çalışın yeter. Bu dönemde işveren ya da baba gibi otorite figürleri ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren olaylar yatışıyorlar hatta biraz avantajlı duruma da girebilirsiniz. Acelecilik yanınız biraz daha dengelenmiş durumda olduğu için bugünkü işlerinizde daha verimli olabilir hatta daha çabuk sonuç alabilirsiniz.


  Sevgili Terazi
  Bugün aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bazı tutumlarınız onlardan birisini fena halde kızdırıyor olabilir. Kırıcı bir durumun meydana gelmesi ya da gelmemesi sizin yönünüze bağlıdır. Siz bir kadınsanız bugün bir erkeğin duygusal yakınlığı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum hoşunuza gidecek ve kesin bir karar vermeseniz bile hoş vakit geçireceksiniz. Siz bir erkekseniz oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Oradan oraya gitmek bütün zamanınızı alabilir. Yapacağınız konuşmalarla önemli birisini kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

  Sevgili Akrep,
  Diğer insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilir ve eskilerini pekiştirebilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz uyumludur. Giyim veya süs eşyaları alabilirsiniz. Bugün hoşa gidecek hediyeler de alabilirsiniz. Hür ve bağımsız olmak istekleri içindesiniz. Çevrenizde ve işinizde yenilikçi tutumlar içinde olabilirsiniz. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan buluş veya fikirler üretmeniz mümkündür. Herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz. Bu zamanda uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir.


  Sevgili Yay
  Bugün hedeflerinize ulaşmak için büyük bir itilim duymanız ve planlarınızı gerçekleştirmek için her yola başvurmanız mümkündür. Ancak bazı olumsuz davranışlarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların kırılmasına neden olabilirsiniz. Hatta yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostlarınızdan bazılarını da kaybedebilirsiniz. Yeni fikir ve planlara açıksınız. Bugün davetleri kabul etmemeniz gerekiyor. Davet edildiğiniz bir yerde bir tatsızlık yaşamanız olasıdır. Maddi açıdan varolan sorunların çözümlenmesi, sosyal etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün son derece karışık bir durumla karşıkarşıya kalabilirsiniz. Ancak kıvrak zekanızla, olumlu kararlar vererek bu sorununuzu çözeceksiniz. Eğer yalnızsanız bugün yeni arkadaşlıklarla ilgili bazı gelişmeler meydana gelebilir. Fakat onlara fazla güvenmemeniz gerekiyor. Çünkü bugün başlatabileceğiniz ilişkiler iyi sonuçlanmayabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bazı konularla ilgili katı tutumlarınızdan vazgeçmeli ve daha esnek davranmaya çalışmalısınız. Ilımlı olmadığınız takdirde önemli bir işi elinizden kaçırabilirsiniz. Bugün maddi konularda da daha dikkatli olmalısınız.


  Sevgili Kova,
  Bugün iş ve sosyal çevrenizde sizi mutlu edecek bazı değişiklikler meydana gelebilir ancak maddi konularda ise beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Şimdilik gözden uzak olan pürüzler sonradan başınıza dert olabilir. Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Mantıklı düşünebilirseniz, bu sorunların hiç de çözülemeyecek kadar büyük olmadığını farkedebilirsiniz. Dostlarınız arasında bulunan bir kadına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Konuşmak ve anlaşabilmek başta size zor gelebilir fakat istediğiniz şartları elde edebileceksiniz. Karşı cinsten biri size yaklaşmak istiyor fakat fazla cesareti yok.


  Sevgili Balık,
  Bugün sevdiğiniz bir kimseyle birarada olmanız ve birlikte bazı şeyler yapmanız olasıdır. Eğer çalışan bir insansanız üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir insansanız eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok sevi Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak. Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaçırmaktan korkup yumuşamayın.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerrr :D
   
 3. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.628
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  Sevgili Balık, Bugün sevdiğiniz bir kimseyle birarada olmanız ve birlikte bazı şeyler yapmanız olasıdır. Eğer çalışan bir insansanız üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir insansanız eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok sevi Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak. Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaçırmaktan korkup yumuşamayın.

  tamam kendimi ağırdan satıcam yumuşamak yok :D:D
   
 4. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  gercektende koç burcu dogruyus sevdıgım kısı koç burcu ve ben ondan baya hoslanıorum aama o baskasıyla cıkıo :((((
   
 5. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.443
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113
  Sevgili Kova, Bugün iş ve sosyal çevrenizde sizi mutlu edecek bazı değişiklikler meydana gelebilir ancak maddi konularda ise beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Şimdilik gözden uzak olan pürüzler sonradan başınıza dert olabilir. Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Mantıklı düşünebilirseniz, bu sorunların hiç de çözülemeyecek kadar büyük olmadığını farkedebilirsiniz. Dostlarınız arasında bulunan bir kadına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Konuşmak ve anlaşabilmek başta size zor gelebilir fakat istediğiniz şartları elde edebileceksiniz. Karşı cinsten biri size yaklaşmak istiyor fakat fazla cesareti yok.

  Canım ellerine sağlık :)

   
9 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Nisan Günlük Burç Yorumları

  9 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, telaşlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Bugünü en iyi şekilde değerlendirmek için çok fazla alana dağılmadan enerjinizi belirli bir konuya yönlendirmelisiniz. Sabah saatlerinde karamsar olma eğiliminde olabilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, İkizler burcundaki Ay'ın telaşlı ortamı size hiç uymaz ve siz herhangi bir konuda adım atmadan önce etraflıca düşünmek istersiniz ama...
 2. 9 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...Hepsi 9 Şubat Günlük Burç Yorumlarınızda KOÇ (21 mart – 20 nisan) Bazı dilekleriniz bugün gerçekleşiyor. İş yaşamınızdaki değişiklikler sizi disiplinli olmaya zorluyor. Ancak bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmemelisiniz. Arkadaşlarınızı aramalısınız. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs)...
 3. 9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda yeni açılımlar söz konusu. Bugün akşam saatlerinde hiç tanışmadığınız duygular içine girebilirsiniz. Aşka karşı biraz tutucu bir bakışınız olduğunu kabulleneceksiniz. İş hayatınızda artık belli bir noktaya geldiniz. Kendi başınıza bir şeyler yapma niyetiniz,...
 4. 9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 eylül burç yorumları 9 eylül burcu 9 Eylül 2010 Ramazan Bayramının ilk günü günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde kulis faaliyetleri yapıyorlar....
 5. 9 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  9 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  9 nisan burç yorumları 9 Nisan 2011 Cumartesi gününe özel burç yorumlarınız kızlar :ehi: Sevgili Koç, İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz.. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanarak, farklı düşünceler gündemde olacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli,elde edeceğiniz...

Sayfayı Paylaş