Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  9 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bugün işinizle ilgilenmeniz ve gerek yapmak istediğiniz değişiklik ya da yenilikleri gerçekleştirmeniz, gerekse yeni işlere başlamak için gereken Astrolojik desteğe sahipsiniz. Özellikle, bir süreden beri yapmanız gereken ve size zor geldiği bir trürlü el atamadığınız bazı şeyler varsa onlara bugün başladığınız takdirde çok rahat ilerlediklerini görebilirsiniz. Bugün ayrıca sizden daha üst konumlarda olan kimselerden bazı şeyler isteyebilmek için de uygundur. İhtiyaç duyduğunuz destekleri sağlayabilir, daha rahat hareket edebilme imkanlarına kavuşabilirsiniz. Eğer siz ev kadını ya da öğrenci gibi, çalışmayan bir Koç'sanız, işle değil özel konularnızla ilgilenerek ve yapmak istediğiniz şeyler için harekete geçerek gene aynı etkilerden istifade edebilirsiniz.


  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Bugün değişik fırsatlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle günün sonlarına doğru çok daha şanslı ve neşeli durumda olabilirsiniz. Fazla bir gayret göstermeden ve uzun uzun uğraşmadan bazı kazançlarınız olabilir veya farklı yerlerden birkaç parça para alabilirsiniz. Bunun dışında, hoşunuza gidecek olan güzel haber ya da hediyeler de alabilirsiniz. Yaşça sizden büyük ve güvenilir birisi de maddi durumunuzun güçlenmesine katkıda bulanacak şeyler yapabilir. Bütün bu güzel şeylere karşılık günlük işlerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizi çekemeyen ya da bazı tutumlarınızı yanlış anlayarak size kızan birisi ortalığı karıştırabilir. Sakin davranmalı ve duygularınıza kapılmadan konuşmalısınız.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Bütün işleri ve başkalarıyla ilgili konuları bir yana bırakıp, kendinizle ilgilenmeniz gereken bir gününüzdesiniz. Farkında olun ya da olmayın gerçekten dinlenmeye ihtiyacınız var. Eğer kendinize dinlenme imkanı tanımazsanız önümüzdeki günlerde size sıkıntı verecek olan bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız kaçınılmaz olur. Dinlenmeniz fizikselden çok zihinsel olarak gereklidir. Eğer siz çalışan bir kimseyseniz evinizle ilgilenmeniz ve mesela bazı düzenlemeler yapmanız, ev kadınıysanız, ev işlerine boş verip dışarda dolaşıp, bir, iki dostunuzla sohbet etmeniz kısaca yaş cinsiyuet ve sosyal konumunuz ne olursa olsun rutin aktivitelerinizin dışına çıkmanız size gereken dinlenmeyi sağlayacaktır.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Çevrenizdeki bazı kimselerin iğneli sözlere sizi sinirlendirmeye çalışmaları olasıdır. Bugibi durumlara fazla pirim vermemelisiniz çünkü söz konusu kimselerin istedikleri sizi huzursuz ederek çevreye karşı küçük düşürmektir. Eğer onlara uyarsanız başka kimselerin sizi yanlış değerlendirmeleri kaçınılmazdır. Bugün sinirli değil, zeki davranmaya ihtiyacınız var. Bu ufak tatsızlığın dışında bugün oldukça kısmetlisiniz. İşinizde ya da aşk hayatınızda veya ikisinde birden sevindirici gelişmeler olabilir. Yukarda söz konusu olan, sizi çekemeyen kimseler belki de bu durumların uyandırdığı kıskançlıkla harekete geçeceklerdir çünkü çevrenin kıskançlığını uyandırabilecek derecede güzel gelişmelere açıksınız.


  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos


  Biraz gerilimli ve hatta sinirli yapıda olabilirsiniz. Sebepsi yere sinirlenmeniz, herşeye kızmanız mümkündür. Kendinizi son derece sakin bile hissetseniz beklenmedik zamanlarda patlama yapabilirsiniz. Durumunuzu daima göz önünde bulundurmanız ve buna göre davranmanız gerekiyor. Eğer aşırı sinir gerilimine girer ve insanlara sert tepkiler vermek üzere olduğunuzu hissederseniz önce bunun haklı birşeymi, yoksa sizin özel durumunuzdanmı kaynaklandığınıdüşünmelisiniz. Bugün işlerinizde gelişmeler ve hareketlilik var. içinde olduğunuz asabi yapıyla olaylara gereği kadar uyumlu olmanız da imkansız. Önemli işlerinizi ertelemeniz de çözüm getiremez. Yapmanız gereken hem işinizi takip etmek, hem sinirlerinize hakim olmaktır. Duygusal ilişkilerinizde de tartışmalara açıksınız fakat bu sefe tartışmaların sebebi siz olmayabilirsiniz. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz insan bugün fazla üzerinize gelebilir.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Çevreden alacağınız tavsiyeler size yardımcı olamaz. Aynı şekilde bugün çevrenizdeki insanlar bütün iyi niyetleriyle size yardımcı olmak isteseler bile işe yarar birşeyler yapabilmeleri zordur ve aksine ortalığı karıştırmaktan başka şeye yararları olamalaz. Dolayısıyla işinize kimseyi karıştırmadan başınızın çaresine bakmalısınız. Aslında kötü bir günde değilsiniz. Sadece başkalarının ayağınızın altında dolaşmaması gerekiyor. Tek başınıza herşeyi halledebilirsiniz. Bugün aktiviteden çok planlamaya ve fırsat kollamaya uygunsunuz. Akşam saatlerinde sinema, tiyatro gibi bir sanat aktivitesinde bulunmanız olasıdır.


  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Çevrenizde size zorluk çıkartmak isteyen bir kimse bulunabilir. Bu insanın sinsi faaliyetleri sonucunda sevdiğiniz bir arkadaşınızla aranız açılabilir. Olayların ilk anda göründükleri ya da size yansıdıkları gibi olamayacklarını göz önünde bulundurmalı ve sizce sebepsiz yere, size karşı soğuklaşan arkadaşlarınızla durumu açık açık konuşmalısınız. Eğer gerekli açıklığı sağlayabilirseniz tatsızlıkları önleyebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de aynı zorluk söz konusudur. Özellikle siz evli olmayıp da, bir aşk ilişkisi yaşayan bir Terazi'yseniz beraberliğinizi çekemeyen birilerinin kıskançlığına kurban gidebilirsiniz. Kıskançlığınızı tahrik edecek olan durumlarda soğukkanlılığınızı korumalı ve olayların iç yüzünü keşfetmeye çalışmalısınız.  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Başkalarının yanında konuşulan ve reddedildiğiniz konular konular varsa bunları bir de yalnız olarak görüşmenizde fayda vardır. En azından neden dolayı reddedildiğinizi anlayıp, ona göre davranabilirsiniz. Eğer yalnız bir insansanız bugünlerde aileniz tarafından hoş karşılanmayacak bir karşı cins ilişkisine eğilimli olabilirsiniz. İlgilendiğiniz kimse hakkında size nakledilen şeyleri ya da o insanla ilgili yapılan yorumları basit bir kıskançlık yüzünden yapılıyor zannetmeyin. Biraz abartı olabilir fakat gerçek payı küçümsenecek gibi değildir. Eğer süregelen bir ilişki içindeyseniz ilişkiniz birlikte olduğunuz kimsenin ailesi yüzünden zorlaşabilir. Birlikte olduğunuz kimseye güveniyor ve onu kaybetmek istemiyorsanız elbirliği ile zorlukları yenebilirsiniz.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Sosyal ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Bazı kimseleri aramanız, değişik insanlarla görüşmeniz ve arkadaş çevrenizi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Bugün iş ve para konularını düşünecek zaman bulabilmeniz zordur.İnsanlarla olan görüşmeleriniz ve arkadaşlarınız gerek sohbetleri, gerekse sorunları sizi başka şeyle ilgilenemeyecek kadar işgal edebilir. Kızdığınız bir kimse hakkında olumsuz planlarınız ve bunları uygulamaya koyma arzularınız olabilir. Bu hisleriniz oldukça eskiye dayanana birşey de oabilir. Böyle durumlarda kendinizi güçlü bile hissetseniz harekete geçmek henüz çok erkendir. Bir süre daha beklerseniz o kimseyi karşınızda çok zayıf olarak görebileceksiniz. Planlarınızı o zaman yürürlüğe koyabilirsiniz. Duygusal ilişkiler için de şanslı dönemdesiniz fakat yoğunluğunuz yüaünden karşılaşacağınız fırsatları tam olarak değerlendirebilmeniz oldukça zor görünüyor.
  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Bugünü dost ve arkadaşlarınıza ayırmanız ve eğlenceyi ön plana almanız sizin daha verimli hale girmenize sebep olabilir. Son zamanlarda bazı zihinsel yorgunluklarınız var. Bunlar zamanla ufak ufak biriktiler ve onlardan kurtulamazsanız yakında sizi boğabilirler. İmkan bulduğunuz ölçüde, ciddi olmayan şeylerle ilgilenmeniz ve boş gevezeliklerle vakit geçirmeniz gerek duyduğunuz gevşemeyi sağlayabilir. Son zamanlarda kendinizi aşırı önemsemiş ve isteklerinizi elde etmek için aşırı didinmiş de olabilirsiniz. Bu gayretleriniz sırasında birilerine söylediğiniz bazı yalanlar varsa onları ortaya çıkması an meselesi olabilir. Birçok şey yüzünüze vurulmasa bile hakkınızda olumsuz düşünülecektir.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Çevrernizde kırmış olduğunuz birileri varsa, kendinizi haklı bile görseniz o kimsenin gönlünü almaya çalışmalısınız. Söz konusu kimse önümüzdeki günlerde, hatta belki de bugün size çok lazım olacaktır. Yeni dostlarınıza fazla değer vererek eski arkadaşlarınızı ihmal ediyor olabilirsiniz. Buarada çevrenizdeki yeni kimselerin hepsi de sizin zannettiğiniz kadar dost olmayabilirler. Eski arkadaşlarınızın fikirlerini değerlendirmeli, çevrenize karşı daha dikkatli davranmalısınız. Duygusal ilişkilerinizde de aynı şey geçerlidir.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Tereddüt ettiğiniz konularda ilerlemenizin zamanı geldi. Karsız kaldığınız herşeyde hemen karara varmanız ve ilerlemeniz gerekiyor. Altında olduğunuz etkiler size başarı vaad ediyor. Çekinmeden riske girebilir ve istediğinizi başarabilirsiniz. Size imkansız gibi görünen şeyler için bile bir teşebbüs etmenizden zarar gelmez. En umulmadık şeylerin olması bile imkan dahilindedir. Sizi durduracak olan tek şey gereken adımları atmakta tereddüt emeniz ve kendinize güvenemememizdir. Durumu aklı başında dostlarınızla görüşürseniz onlar size gereken cesareti verebilirler.
   
  Son düzenleme: 10 Temmuz 2012
9 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sıcak Dumandan Yaratılış

  Sıcak Dumandan Yaratılış

  Temsili Big Bang resmi. Allah'ın evreni yoktan var ettiğini bir kez daha ortaya koyan Big Bang, bilimsel delillerle ispatlanan bir teoridir. Bazı bilim adamları Big Bang'e alternatifler üretmeye çalışmışlarsa da, elde edilen deliller Big Bang'in bilim dünyasında kesin bir kabul görmesiyle sonuçlanmıştır. Bugün bilim adamları yıldızların dumandan -sıcak bir gaz bulutundan- oluşumunu...
 2. 21 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde..:)

  21 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde..:)

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorunlar ne olursa olsun başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz. Yakın...
 3. 29 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Taze Geldi Hanımlarrrr...

  29 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Taze Geldi Hanımlarrrr...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bazı konulardaki yargılarınız size...
 4. 7 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Dumanı Üstünde Sıcak Sıcak.....

  7 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Dumanı Üstünde Sıcak Sıcak.....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün sakin ve içine...
 5. 17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle....

  17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Eğer biraz...

Sayfayı Paylaş