aaaa herkesin köşesi olurda benim pasikamın neden olmasın burada pasikamın köşesi

Cevap: aaaa herkesin köşesi olurda benim pasikamın neden olmasın burada pasikamın köş

sutlu_borek.jpg

Cevap: aaaa herkesin köşesi olurda benim pasikamın neden olmasın burada pasikamın köş

böğürtlenim çiçekler için teşekkür ederim angelim börek harika görünüyor ellerine sağlık :kiss:

Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım
(Alıntı

ufff angel bunlar ne böyle harika görünüyorlar :) yirim ben bunların hepsini :D

bahtın açık ömrün uzun olsuuuuuuuuuuuuuuuun :)

Geri