1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Abidin Kimdir, Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Abidin Kimdir, Resimleri Merhaba hani bir zamanlar popstar abidin vardı onun biyografisi ya da resimleri var mı sizde

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Abidin Kimdir, Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abidin - Seni

Abidin - Seni

hiç mutlu olmaz kıymetini bilmez sevginin aşkın saltanatı sürülmez sarılmaz öpmez hiç cilve bilmez aşkından ölse yinede belli etmez dayan gönlüm dayan sabırdır aşkta makul olan inan yeterki inan doğrusu aşktır da gerisi yalan bu duruma artık dayanmamak gibi bir lüksüm yok anlıyorum çünkü çok basit bir nedenim var seni deliler gibi seviyorum ben seni çok seni çok çok çok...
  2. Abidin - Kalmadı

Abidin - Kalmadı

kalmadı gözlerimde buğu kalmadı şarabın çoğaltan sarhoşluğu misket yok bölüşecek yürek yok dövüşecek gönül yok birleşecek yok yok yok ne vardıysa sol göğsümün altında kaybettim dün yiğittim bugün yittim dimdik kurşun askerlerim vardı kalmadı umutlarım ceplerimden tasardı kalmadı ne çok gözyaşı biriktirmiştim dönüşüne dondun bak gözümden bir damla bile yaş akmadı ne...
  3. Abidin - Boşuna

Abidin - Boşuna

yarım kaldı bu sevda boşuna boşuna yazık oldu yazıma kışıma ne yapsam bilmiyorum huyuna suyuna dayanamıyorum artık bu duruma of of of of of of of of bu aşk beni ateşlere attı karşılığı küçük bir vedaydı bu aşka herşey değer üzülsem ne farkeder gel seviyorum seni ben gözünü kasını özlüyorum içini dışını içimi titretiyorsun salına salına aşığım o süt yanık kokuna
  4. Kına Çiçeği Resimleri

Kına Çiçeği Resimleri

Kına Çiçeği Resimleri var mı kızlar sizin sitenizde varsa lütfen buradan paylaşın.
  5. Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri

Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri

Abidin Özşahin kimdir Popstar abidin resimleri Saba tümer'in programında Popstar birincileri konuk olmuştu bu gün, belki de dün ki programdı tekrarını izledim, bilemiyorum :) Aklıma Abidin geldi, yarışmacı arkadaşalrından biriyle aşk yaşamıştı ve birinci olmuştu. Nedense sonradan sesi sedası kesildi. Bende merak ettim ve Abdin Özşahin hakknıda küçük çaplı bir araştırma yaptım Melek'lerim ve...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş