banner two for all other forums and pages
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Abiye giysilerinizle kullanabileceğiniz saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

abiye salık saç modelleri salık saç modelleri abiye üzerine üzerine Abiye kıyafeti tamamlayan yine son derece şık bir şekilde oluşturulan abiye saç modelleridir
    İşte abiye elbiselerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz çok şık saç modelleri

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Bu modeli ben günlük kıyafetlerimle de kullanırım çok şık ve şeker duruyor...

3. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

BUNLAR SÜPER TAM BENİM SAÇIMA GÖRE

Abiye giysilerinizle kullanabileceğiniz saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinbaşı abiye saç modelleri

Gelinbaşı abiye saç modelleri

abiye saç modelleri abiye saçi 2008 saç modelleri postişli postişli gelin saçı Evleniyorsunuz yada nişanınız olacak ama bir türlü hala saçınızı nasıl yaptırsanız bilmiyorsunuz işte birazdan size vereceğim modellerle çok güzel ve isabetli seçimler yapacağına eminim çünkü hepsi gelinbaşı için abiye saç modelleri ve birbirinden güzel modeller:)
  2. Küçük kızlar için abiye saç modelleri

Küçük kızlar için abiye saç modelleri

küçük kız saç modelleri küçük kızlar için saç modelleri küçükler için abiye çocuk kız çocuk abiye Sizler kadar onlarında süslenmeye o özel günlerde gecelerde etrafta son derece şık görünmeye hakları var yani:D Evet küçük minik kızlardan bahsediyorum hele ki zamane kızlarınnın hemen hemen hepsinin havasından süsünden yanına varılmıyor:D Kızı olan anneler çok daha iyi bilirler ki yeri geliyor...
  3. uzun abiye modelleri

uzun abiye modelleri

uzun abiyeler uzun abiye modelleri abiye abıye modellerı abiyeler özel günler için vazgeçilmezdir...kimisi kısa abiye sever kimisi uzun abiye sever..işte melişler uzun abiye sevenler için bikaç model...
  4. Günlük Kullanabileceğiniz Bir Saç Modeli

Günlük Kullanabileceğiniz Bir Saç Modeli

basit saç modelleri yapımı basit saç modelleri Sevgili melekler, bu yazımızda günlük hayatta kullanabileceğiniz basit ve cici bir saç modeli yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Doğallığın ön planda tutulduğu bu sezonda son derece kullanışlı ve trendi olan bu saç modelini akşam yemekleri ve toplantılarında dahi kullanabilirsiniz. Şimdi basit saç modelleri içinde yere alan bu modelin yapılışıyla...

Sayfayı Paylaş