Abiye nişan elbiseleri sarı siyah yeşil ve diğer elbiseler

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Abiye nişan elbiseleri sarı siyah yeşil ve diğer elbiseler
abiye modelleri, nişan elbisesi modelleri, nişanlık modelleri, abiye elbiseler ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Dğünden bir önce ki resmi tören olan nişan merasimi bazen aile arasın da sade bir tören ile kutlanır bazen de kalabalık davetliler eşliğin de teferruatlı bir törenle kutlanır. Her iki tören de giyilecek nişanlık modeli farklılık gösterir. Çünkü eğer nişan merasimi bir salon da kalabalık bir şekil de olacaksa o zaman gelin adayı şatafatlı bir nişan elbisesi giymesi gerekir... Ama aile arasın da sade bir tören yada aile ve arkadaş çevresi ile birlikte bir mekan da kutlanacaksa o zaman isteğinize göre şık yada sade bir abiye elbise modeli giymeniz uygun olacaktır.


2014-abiye-nisan-elbiseleri-16.JPG
abiye.JPG
edfc81153c1ec758f0b880cae2c858f5.JPG
en_sik_nisan_elbiseleri_2014_24.JPG


Günümüz de bazı gelin adayları şatafatlı nişanlık modellerini demode yada çok gösterişli bulduğu için bunun yerine daha sonra da giyebilecekleri şık bir abiye modelini tercih ediyor.

Abiye modelin de tercih edilen modeller, gelin adayının vücut yapısına, zevkine ve törenin konseptine göre değişiklik gösterebilir.

Sıklıkla tercih edilen abiye modelleri genellikle straplez abiye modelleri, şifon abiye elbise modelleri, taşlı abiye elbiseler gibi örneklerden oluşuyor.


lasposa_abiye_2015_29.JPG
lasposa_abiye_2015_35.JPG
nisan-elbisesi-modelleri-2.JPG
Pronovias-Abiye-Elbise-Modelleri-Yeni-Kolleksiyonu01.JPG
pronovias-abiye-modelleri-11.JPG
ruyam-moda-evi-edirne-uzunkopru-gelinlik-abiye-nisan-kıyafet-58.JPG
scuba-kumas-balik-elbise-31269-750x750.JPG


Sezonun trend renkleri bu sene her zaman moda dünyasının değişmeyen trend rengi siyah abiye elbiseler, yeşil abiye modelleri, fuşya abiye modelleri ve 2018 yılının yine trend renklerinden biri olan mürdüm ve mor renklerden oluşan abiye modellerini sayabiliriz.

Nişanlık modellerinden derlediğimiz sezonun yeni abiye modellerini sizler için paylaştık.
 
Üst