Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ablam düşük yaptı ne zaman bebek düşünmeli?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar.Ablam uzun süredir istediği gebeliği ne yazıkki düşükle sonlandırdı.Çok üzgün şimdi yine istiyor ama biz biraz bekle diyoruz.Sizce hem fizyolojik hem psikolojik olarak ne zaman bebek düşünmeli?

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    193
    doktoru zaten bu konuda uyarmış olması gerek benım kuzenım 7 aylıkken sorun yaşadı bebek alında ve 1 sene boyunca bebek yapmaması sölendi.erken düşüklerde genelde doktorlar 1 ay korunmayı öneriyo tabi bebek gelişmiş ise bu sürede genelde 6 ay 1 sene arası değişiyor.bencede hemen çocuk yapması hem fizyolojik hemde psikolojık açıdan sağlıklı değil.

ablam düşük yaptı ne zaman bebek düşünmeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım

düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım

4 haftalık hamileyken 2 hafta önce düşük yaptım, kanamam 1 hafta sürdü ve bitti, nette bir kaç yere baktım her yerde farklı şeyler yazıyor. Düşükten sonra ilişkiye girmek için ne kadar beklemek gerekiyor? Ne kadar süre sonra tekrar gebe kalmayı düşünmem sağlıklı olur? Teşekkürler...
  2. Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Doğumsal bozukluk risklerinde de görüldüğü gibi düşük yapma riski normal doğumda ne oranda ise tüp bebek yönteminde de aynıdır. Düşük yapma riski ileri yaşlarda ki gebeliklerde daha sıklıkta görülür. 40 yaşının üstünde ki kadınlarda düşük yapma riski % 50 civarındadır. Tüp bebek, geleneksel yöntemlerle gebe kalamayan hastaların tercih ettiği üreme yöntemlerinden bir tanesidir. Normal yollarla...
  3. Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

düşük,düşük nedir,düşük nedenleri,düşük tedavisi,düşük sonrası gebelik Bir kadın için en güzel düştür anne olmak. Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar....
  4. Sevgilim beni tehtit ediyor ablama söyleyecem diyor ne yapayım

Sevgilim beni tehtit ediyor ablama söyleyecem diyor ne yapayım

MERHABA ARKADASLAR COK ZOR DURUMDAYM VE ACIL YARDIMA IHTIYACM VAR BI ARA SALAKLK EDIP BIRIYLE CIKTIM.VE O COCUKTA ABLAMN NUMARASI VAR BENI TEHDIT.EDIP DURUYOR ABLANA ESKIDEN CIKTIGIMIZI DERIM SEVGILIYKEN CEKINDGMZ FOTOLARI ATARM DİYE RAHAT BİRAKMADİ BENI.NEFRET EDİYORUM ONDAN HERYERDEN ENGLLEDIM ABLAMDA BENIM BU HATALRM YUZUNDEN ONU HEP COK UZDUM ARTIK HATA YAPMAK ISTEMIYORUM BU ÇOCUGUN ABLAMA...
  5. Düşük yaptım ve yumurtlama dönemim ne zaman

Düşük yaptım ve yumurtlama dönemim ne zaman

Merhabalar ben geçen sene kasım ayında hamile kaldım ve kan değerlerim yükselmedigi için aralık ayının 7 sinde düşük yaptım hamile kalmak istiyorum yumurtlama günümü nasıl hesaplaya bilirim mayısın 26 sinda adet oldum ve nisan ayında adetim 7gün gecikmişti ara ara adetim gün olarak ileriye gidiyor mayis ayinda gecikme yasamadim gununde oldum yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler

Sayfayı Paylaş