Ablam olur musun?...:(

RefRa

Daimi Üye
Üye
Ablam olur musun?...:(
Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı...
Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı...
Sevincimi paylaşabilicem bi abla...
En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım...
Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı sadece...
Çevremde çok var 2 kız kardeş kimi çok ii anlaşıyo kimi tabiri caizse kedi köpek gibi...
Birbirlerinden kıyafet kıskanıyolar. Oysa ben bi ablam olsaydı paylaşabilseydim die o kadar çok istemişimdir ki...
Neyse sanırım biraz saçmaladım. İçimden geldi bunu yazmak laf kalabalığı yaptıysam kusura bakmayın... Sadece şunu demek istiyorum:
Kan bağı olmasada ablam olur musun...?
:(

Oyy kıyamam gülüme burada herkes kan bağı olmasada abla kardeş gibiyiz bitanem ne zaman sıkılırsan dertleşmek istersen biliyosun elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ...:kiss:

Her zaman bir ablan olduğunu unutma:kiss:

Oyy canım yaa kaç yaşındasın bilmiyorum ama eğer küçüksen ablan büyüksen de tabi ki kardeşin olurum. Bi sıkıntın, derdin olduğunda çalacak bi kapın var merak etme tatlım.

benim bir ablam var ve dediğin gibi biz yeri geliyo kedi köpek gibi oluyoruz :) ama genelde aramız iyi kıyafetlerimizi paylaşırız.kan bağın olmasada burda herkes kardes gibi sıkıntın olduğun zaman burdayız :)

Benim bir kızkardeşim var yani ablayım.Zaman zaman keşke benimde bir ablam olsun dediğim olmuştur.Büyük olmanın sorumluluğu gerçekten çok fazla bunu büyük kardeş olanlar daha bilir ve anlar.Bir kardeşim var desemde çevremde birçok kişi tarafından sevilen ve sayılan bir kişiyim ve abla olarak görmek istersen beni seve seve seninde ablan olmak isterim ne zaman başın sıkışsa ne zaman sevincini paylaşmak istesen adresin belli mawi ye uğra yeter tatlım:)

Kıyamam canım sana ben ya bnimde bir abim var ama evlenmeden önce herşeyimi bilirdi yani bir abla gibiydi bana buda çok hoşuma giderdi iyiki bir abim var diyorum :)

Ama şunuda unutma biz burda bir aileyiz ne derdin olursa bende burdayım hep cnm

Benzer Diğer Konularımız !

Geri