1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ferhat göçerin sevgilisinin adı ismi nedir ömür gödük mü arkadaşlarım. Hani Çeşmede bir restoranttan görünmüşler. Bu ömür gedik kim allaşkına ben alacaktım ferhatımı biraz bilgi verin bana ya :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. Ferhat Göçer Gül ki Sevgilim

Ferhat Göçer Gül ki Sevgilim

gül ki sevgilim tab Bu sabah, “yerini kimler almış” diye düşündüm kalktığımda hiçbiri seni hiçbiri beni hiçbiri bizi anlamamış. Bu sabah, Telefonu hiç açmadım, çaldı durdu aldırmadım Hiç birşey seni Seni düşünmemi engellemez ben anladım Bu sabah, Gül ki sevgilim, Gül ki gözlerin solmasın sakın Aşk çiçeğim. Gel biraz bana, gel biraz daha Arşa çıksın nağmelerim Bu sabah, Gül ki sevgilim, Gül...
  3. Ferhat Göçer Konser Tarihleri

Ferhat Göçer Konser Tarihleri

ferhat göçer konserleri 2009 ferhat göçer konser tarihleri konserleri konser 2009 göcer 2011 almanya Çoğunlukla duygusal şarkılarıyla dinleyicilerin gönlünü fetheden Ferhat Göçer' de konserlerine başlıyor Ferhat Göçer Mersin de (Mersin Üniversitesi Fest09) Sanatçı: Ferhat Göçer Yer : Amfi Tiyatro - Mersin Üniversitesi Kampusu Tarih: 30 Nisan 2009 Persembe 20:00 Fiyat : Ücretsiz...
  4. Ferhat Göçer evleniyormu

Ferhat Göçer evleniyormu

Bize de sadece mutluluklar dilemek düşüyor... Şarkıcı Ferhat Göçer, bir süredir birlikte olduğu Ömür Gedik'le evlenmeyi planlıyor. 'Laf Aramızda' programına konuk olan Ferhat Göçer, Ömür Gedik ile televizyon programına konuk olduğunda tanıştıklarını anlatarak bir süre arkadaşlıklarının devam ettiğini ve daha sonra da sevgiye dönüştüğünü söyledi. Bir soru üzerine sevgilisi Ömür...
  5. Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Selam kızlar sizden bilginiz daha doğrusu haberiniz varsa Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler diye bilgi rica ediyorum çok merak ediyorum Seksenler Dizisi Yeni Karakterleri :)

Sayfayı Paylaş