Etiketler:
  1. bebiss16

bebiss16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

acaba hamile miyim?

Konu, 'Gebelik' kısmında bebiss16 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar adetim düzenlidir 28 günde 1 olurum. Bu ay 6 gün geçti bulantılarım var ama kusmuyorum dünden beri akıntımda gelmiyor. Bugün bembeyaz akıntı geldi acaba birde göğüs uçlarım acıyor. Sizce hamile miyim? Bebek çok istiyorum dua ediyorum test yaptıramam çünkü köydeyim şu an böyle bi imkanım yok yardımcı olur musunuz?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, Öncelikle belirtelimki her dönem gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Belirtileriniz gebelik lehine görülsede, gebelik söz konusu olmayabilir. Gebelik testi yapmadan , akabinde usg incelemesi olmadan net olarak gebeliğin teşhisi yapılmaz. Beklediğiniz yanıtı vermeyi en az sizin kadar istiyoruz fakat olasılıkları da size belirtmemiz lazım. Size tavsiyem en kısa zaman da Beta Hcg testi yapmanız ve sonuca göre hekime görünmenizdir. Gebelik belirtileri ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki linkimiz den ulaşabilirsiniz..
    Soru : hamileliğin ilk belirtileri nelerdir ?

acaba hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..
  2. Acaba hamile miyim?

Acaba hamile miyim?

Gebelik şüphesinde yapılması gereken tek işlem gebelik testleridir. İnternetten size kesin net yanıt vermemiz mümkün değildir.Kafanızda konuyu büyütmekten ise test yaptırıp sonuca ulaşmanız en mantıklsıdır.Evet internetten sıkça aranılan hamilemiyim,hamilelik belirtileri,hamile olduğum nasıl anlaşılır,gebelik hakkındaki detaylar konumuzda 3 yöntem vardır: 1) idrarda gebelik testi 2)...
  3. Hamile miyim acaba

Hamile miyim acaba

28 Eylül de adet gördüm 23 Ekim de tekrar oldum fakat adet kanamamin rengi kahverengi ve cok az ustune görme olabilir mi bide 3 ay once kıst ameliyatı oldum ondan kaynaklı mı acaba
  4. sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

Meb. Ekim 2 de adet oldum ve 12 ekimde sevgilimle sürtünme yoluyuyla birşeyler yaşadık boşalma ve vagina ya girme olmadi ama icim icimi yiyor acaba hamile miyim?
  5. Çocuk istemiyorum Acaba Hamile miyim?

Çocuk istemiyorum Acaba Hamile miyim?

Günaydın kızlar ben yeni evliyim 1 ay bile olmadı.Ben kesinlikle çocuk istemiyorum eşim de bunu biliyor ilk gece birleşme yaşadık ancak vajinal yoldan tam birleşme olmadı daha sonra benden çamaşır değiştirecek kadar bir kanama geldi ve 2 gün sürdü ben korktum ve evlenmemizden 18 gün falan geçince idrarda gebelik testi yaptım hassas olanlarından tek çizgi çıktı.İçim rahat etmedi bir de bu...

Sayfayı Paylaş